Evde Ek İş Yapabileceğiniz 7 Paketleme İşi
5 Ara, 2018 17:00 tarihinde eklendi

Evde Ek İş Yapabileceğiniz 7 Paketleme İşi

Evde Ek İş Yapabileceğiniz 7 Paketleme İşi

Günümüzde özellikle ev hanımları ve emekliler evde yapılacak ek işlerle kendilerine ek kazanç sağlamaktadırlar. Sizde evde ek iş yaparak para kazanabilir ve hanenize katkıda bulunabilirsiniz. Bu ek işler genellikle fabrikaların daha hızlı imalat yapmaları için üretikleri ürünleri dışarıdan firmalara vererek daha hızlı paketleme işlemi yapmak istemelerinden dolayı başlamıştır. Bu firmalarda kendilerine ekip kurduktan sonra evde çalışan kişilerle hızlı bir şekilde paketleme işlemi yapılır ve her hafta haftalık olarak ödemelerinizi alırsınız. Evde ek iş yapabileceğiniz 7 paketleme işi konumuzu okuyarak da hangi işleri nasıl yapacağınız ve ne kadar haftalık kazanacağınızı sizlere açıkladık. İşte evde yapacağınız paketleme işleri:

Evde Pantolon Temizleme İşi

Evde pantolon temizleme işi dediğimiz iş, tekstil firmalarından çıkan ürünlerin üzerinde kalan iplik ve kumaş parçalarını temizleyerek paketleme yapılmasıdır. Sizde bu firmalara başvuru yaparak evinizde pantolon temizleme işi yaparak para kazanabilirsiniz. 5000 adeti 500 lira olan bu işin 15000 adeti 1500 lira olmaktadır. Yani aylık en az 1500 lira kazanabilir ve evinize ek gelir getirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda yorum kısmına bilgilerinizi yazarak başvuru yapabilir ve işçi arayan firmaların sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Odeabank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Evde Aseton Paketleme İşi

Özellikle bayanların makyaj çantasında ve makyaj malzemeleri arasında yer alan asetonun paketlenme işlemini siz evinizde yapabilirsiniz. Bu işi yapmak isteyen kişiler asetonların türüne göre ayırdıktan sonra verilen listeye göre paketlenmesini doğru yapmalıdırlar. Bu iş ile haftalık 250 lira kazanabilir ve aylık 1000 lira kendinize ek gelir sağlayabilirsiniz.

Evde Galoş Paketleme İşi 

Evde yapacağınız bir diğer iş modeli ise galoş paketleme işlemidir. Bu iş hijyen açısından önemli olduğu için eldiven ve bonelerle çalışılmaktadır. Firmanın size gösterdiği gibi kutulara galoşları koyup paketleme işlemini kolayca yapabilirsiniz. Çok kolay olan bu işten haftalık 500 lira kazanabilir ve daha hızlı yapacağınızı var sayarsak aylık 2500 – 3000 lira arası ek gelir kazanabilirsiniz. Özellikle öğrenciler ve ev hanımları için ideal olan bu işe başvurmak için aşağıdaki yorum kısmına bildirim yapmanız gerekmektedir.

Evde El Kremi Paketleme İşi

Evde el kremi paketleme işi yaparak kendinize ek gelir kazandırabilirsiniz. Sizde evde ek gelir kazanmak istiyorsanız el kremi paketleme işine başvuru bırakabilirsiniz. Krem çeşitlerine göre ayırım yaptıktan sonra onları markalarına ve cinslerine göre paketleme işlemi yapacaksınız. Firmadan gelen yetkili kişi zaten size bu işi nasıl yapacağınızı gösteren ufak bir eğitim verecektir. Ayrıca verdiği listeye göre daha hızlı paketleme işi yapabilirsiniz. Bu firmalar genellikle size aylık olarak iş bırakacaktır. Aylık en az 1200 lira para kazanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şekerbank Güncel EFT Saatleri ve Bilgileri

Evde Telefon Kılıfı Paketleme İşi

Cep telefonlarının kılıflarının evde paketlendiğini biliyor muydunuz? Sizde bu işi yaparak kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Yapacağınız tek iş evde size gönderilen telefon kılıflarını marka ve modellerine göre ayırıp kolilere koymak olacaktır. Bu işi yaparken haftalık 300 lira para kazanabilirsiniz. Eğer daha hızlı ve daha temiz bu işi yaparsanız daha çok mal isteyip kazancınızı arttırabilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına başvurunuzu bırakabilirsiniz.

Evde Tükenmez Kalem Paketleme İşlemi 

Tükenmez kalemleri paketleme işine girerseniz size gönderilen çeşitli kalemleri ilk önce ayıracak ve renklerine göre dizeceksiniz. Daha sonra belirtilen kutulara istenilen miktarda paketleyip işleminizi bitireceksiniz. Çok kolay ve hızlı yapılacak bu iş ayrıca dikkat gerektiren bir iştir. Firmalar size işi nasıl yapacağınızı gösteren bir eğitim verecek ve siz gösterilen gibi paketleme işleminizi yapacaksınız. Bu işten haftalık 300 lira kazanabilir ve aylık 1200 lira ek gelir elde etmiş olabilirsiniz. Ayrıca paket başına çalışan firmalarda vardır. Örneğin 100 paketine 50 lira kazanabilirsiniz. Bu şekilde bir firma bulursanız aylık 2500-3000 liraya kadar para kazanabilirsiniz.

Evde Plastik Bardak Paketleme İşi 

Evde Plastik bardak paketleme işi yaparak daha çok para kazanabilirsiniz. Bu işte hijyen önemli olduğu için el teması olmaması ve eldiven kullanmanız gerekmektedir. Plastik bardaklar çeşit çeşit koliler ile size getirecektir. Nasıl paketleme yapacağınızı firma yetkilileri size gösterecektir. Bu işi yaparak haftalık 500 liraya yakın para kazanabilirsiniz. Çok iyi bir iş olan bardak paketleme işi ile daha hızlı ve çabuk paketleme yaparsanız daha çok kazanırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Para Kazanma Yolları-Haftada 750 Lira Kazanmak

Yukarıda sizlere evde yapılacak ek iş olan paketleme işleri hakkında bilgiler verdik. Firma yetkileri aşağıda yorum bıraktığınızda sizinle iletişime geçecek ve sizde ek gelir kazancı sağlayabilirsiniz. Yakın zamanda daha çok paketleme işleriyle size bilgi vereceğiz.

[Toplam:0    Ortalama:0/5]

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Esra Bektaş

  Evde paketleme işi yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum istanbul ümraniye de oturuyorum

  • access_time 5 Ara 2018, 22:30
  • Cevapla
 2. Esra Bektaş

  Evde paketleme işi yapabilecek durumdayım Istanbul ümraniye de oturuyorum

  • access_time 6 Ara 2018, 1:13
  • Cevapla
 3. Merve

  İzmir Karabağlar’da oturuyorum. Evde 3 kişiyiz. Her türlü paketleme, süsleme vs yapabiliriz. Mail: kutukcumerve@gmail.com

  • access_time 9 Ara 2018, 17:46
  • Cevapla