Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Hakkında (Fibabanka)
22 Eyl, 2018 11:07 tarihinde eklendi

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Hakkında (Fibabanka)

Vatan Bilgisayar Kredi Başvurusu Hakkında (Fibabanka)

Vatan bilgisayar mağazalarında yapacağınız alışverişlerinizi Vatan Bilgisayar kredisi başvurusu yaparak ödeyebilirsiniz. Üstelik kredide hiç bir masraf yoktur. Yaptığınız alışveriş kadar, faturadaki yazan miktar tutarında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Vatan Bilgisayar ile yapacağınız alışverişleriniz de Fibabanka tarafından kredilendirilirsiniz.

Vatan Bilgisayar Kredisi

Vatan bilgisayar mağazalarından yapacağınız alışverişleriniz de Vatan Bilgisayar ve Fibabanka ortak çalışması olan Vatan Bilgisayar Kredisi başvurusu yaparak alacağınız ürünlerde masrafsız kredi alarak ödeme imkanı sağlanmaktadır. Normal mağazalarda yapacağınız alışverişler de kredi kartına taksit en fazla 6-9 ay arasında yapılmaktadır. Örneğin 5.000 TL’lik bir alışveriş yaptınız bu size en fazla 6 ay taksit imkanı sağlar. Ancak Vatan Bilgisayar Kredisi başvurusunda bulunursanız bu alacağınız miktarı 10 ay kadar vade yaptırabilirsiniz. Vatan Bilgisayar Kredinin en önemli avantajlarından bir tanesi vadenin 10 ay olmasıdır.

Vatan Bilgisayardan yapacağınız alışverişlerde kredi ile ödeme yapmak istiyorsanız başvurmak için telefonunuzdan SMS göndermeniz gerekmektedir. Vatan Bilgisayar kredisine başvurmak için telefonunuzun mesaj bölümünden VATAN yazıp Boşluk bıraktıktan sonra T.C kimlik numaranızı eksiksiz olarak yazıp 3422‘ye göndermeniz gerekmektedir. Anında size Fibabanka SMS ile geri dönüş sağlayacaktır. Krediniz ön onay alması durumunda dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Eğer mağazaya gitmeden kredi başvurusu yaparsanız size verdikleri limit kadar harcama yapabilir ve alışveriş sonrası Vatan Bilgisayarda bulunan Fibabanka personeline giderek size gelen SMS’i göstererek kredi işlemlerinizi tamamlayıp ödemenizi yapabilirsiniz. Kredi kullanmak için mağazadaki bütün herşey üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Seçici bir ürün yoktur. Vatan Bilgisayar’daki bütün ürünler üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Sadece bilmeniz gereken fatura miktarı kadar kredi kullanabilirsiniz. Yani kalan parayı sizin hesabınıza ve ya elinize vermeyeceklerdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Fibabanka Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Vatan Bilgisayar kredisi aldıktan sonra kredi ödemelerinizi Fibabanka şubelerinden ve ya Fibabanka internet bankacılığından yapabilirsiniz. Bankanın size vermiş olduğu IBAN numarası ile başka bir bankadan EFT yaparak’da kredi ödemenizi tamamlayabilirsiniz. Fibabanka Vatan Bilgisayar kredisi ve Vatan Bilgisayar ile ilgili aklınızda soru işaretleri var ise size en yakın Fibabanka şubesine giderek gerekli bilgiyi alabilir ve ayrıca 444 88 88 Telefon Bankacılığını arayarak da bilgi ve detayları öğrenebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *