10.000 TL Acil Kredi Veren Bankalar ( 3 BANKA )
26 Oca, 2019 14:31 tarihinde eklendi

10.000 TL Acil Kredi Veren Bankalar ( 3 BANKA )

10.000 TL Acil Kredi Veren Bankalar ( 3 BANKA )

Teknolojik devirde olduğumuzu ve aynı zamanda paranın değersiz olduğu bir zamanda yaşadığımız için ister istemez kredi çekmek için başvurular yapıyoruz. Bu başvuruları yaparken genellikle ihtiyacımızın acil olduğu için paramızı hemen kullanmak istiyoruz. Kredi başvurusu sürecimizin uzun sürmesini kimse istemez herhalde. Peki bu acil kredi işini Türkiye’deki bankalardan yapabilir miyiz? Evet Yapabiliriz. Her bankanın çalışma süreci diğer bankalara göre değişiktir. Bazı bankalar kredi skorunuza göre hızlı bir şekilde size cevap verip kredinizi kullandırmak için kolay yollar dener. Ama bazı bankalar siciliniz ne kadar iyi olursa olsun genel müdürlükler aracılığı ile kredinizi onayladığı için işleminiz iki üç gün sürebilir. Bu süreçte de kredi çekmekten vazgeçebilir ve ya vereceğiniz yerler bu sureci beklemeyebilir. Bu yüzden sizler için hızlı bir şekilde hangi bankalardan para alacağınızı söylemek istiyoruz.

QNB Finansbank SMS Kredisi

QNB Finansbank Türkiye’deki en hızlı kredi veren bankalar listesinde ilk sıralarda yer alır. QNB Finansbank müşterisi olmasanız bile anında kredi onayınızı göreceğiniz bir SMS kredi başvurusu vardır. Bu başvuruyu şu şekilde yapmalısınız.

 • Telefonunuzun mesaj bölümünü açınız.
 • Mesaj gönderilecek numaraya 5030 yazınız.
 • Mesaj bölümüne sadece TC KİMLİK numaranızı bitişik bir şekilde yazınız. ( Örn. 11111111111 )
 • Mesajı gönderiniz.
 • 5 Dakika içinde sonuç size SMS ile bilgilendirilecektir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliler Nasıl PTT ‘den Kredi Çeker (TÜM DETAYLAR)

Krediniz onaylandığında size onay mesajı gelecek ve kullanabileceğiniz limit size bildirilecektir.  Eğer QNB Finansbank’ın size sunduğu limit işinizi görüyorsa kimlikle en yakın şubeden gün içerisinde kredinizi kullanabilirsiniz. Eğer mesaj içeriğinde evraklarınız ile birlikte diye bir ibare varsa gelir belgelerinizle en yakın QNB Finansbank şubesine gidebilirsiniz. Olumsuz mesajı geldiyse kredi notunuz düşük ve ya avukatlık durumunuz olduğu için sistemde kredi puanınız sıfır olarak görülebilir. Bu durumda kredi kullanamazsınız.

Denizbank SMS Kredisi

Denizbank ihtiyaç sahiplerine kredi başvurusu için kolay adımlar sağlamaktadır. Acil kredi ihtiyacınız varsa deneyeceğiniz bir diğer banka da DENİZBANK’tır. Bu banka kredi notunuza göre size 55.000 TL ye kadar kredi hesabı açabiliyordur. Bu Krediyi en fazla 36 ay vade ile geri ödeme kolaylığı da sağlıyordur. Eğer kredi puanınıza güveniyorsanız aşağıdaki adımları bir bir yapmalısınız.

 • Telefonunuzun mesaj bölümünü açınız.
 • Mesaj gönderilecek numaraya 3280 yazınız.
 • Mesaj yazılan yere KREDİM yazdıktan sonra boşluk bırakarak TC KİMLİK numaranızı yazınız. ( Örn. KREDİM 11111111111 )
 • Mesajı gönderiniz.
 • Yaklaşık 15 dakika içinde kredi başvurunuz ile ilgili iki adet mesaj alacaksınız. Birinci mesajda sizin başvurunuzun değerlendiğini söyleyeceklerdir. İkinci mesajda ise kredinizin cevabını öğrenebilirsiniz.


Krediniz onaylandığı zaman size bir limit belirleyeceklerdir. O limitin üzerine çıkamazsınız ama daha da düşürebilirsiniz. Eğer gelen mesajdaki kredi limiti sizin istediğiniz kredi ise sadece kimliğinizi alıp en yakın Denizbank Şubesine giderek hızlı bir şekilde kredinizi kullanabilirsiniz. Krediniz olumsuz olarak değerlendirilebilir ve ayrıca evraklarınızla şubeye davet edilebilirsiniz. Bu gibi durumlarda kredi süreciniz bir iki gün uzayabilir. Ama mesaj kısmında limit görürseniz kredinizi hemen kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank'tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

İNG Bank Web Kredi Başvurusu

Acil kredi veren bankalar listemizde 3.sıraya İNG BANK’ı koyabiliriz. İNG BANK kredi verme konusunda biraz katı olsa bile eğer kredi puanınız yüksekse ona göre faiz oranlarından yararlanırsınız. İNG BANK Kredi puanı 1100 ve üzeri olan müşterilerine hızlı kredi için başvuru yapmaktadır. Eğer kredi puanınız 1100 puanın altındaysa İNG BANK’tan yapacağınız başvuru olumsuz sonuçlanabilir. İNG BANK kredisine nasıl başvuru yapacağız.

 • İnternet üzerinden İNG BANK sitesine girip Anında Kredi Başvurusu linkine tıklayınız.
 • Gelen sayfada size TC KİMLİK ve diğer bilgilerinizi soracaktır. Eksiksiz bir şekilde giriniz. ( Cep telefonu numaranızı doğru girdiğinizden emin olun.)
 • Bilgileri girdikten sonra sizi başka bir sayfaya yönlendirecektir. Bu sayfada ne kadar kredi ihtiyacınız olduğunu yazın. Kredi vadesini belirtin. Aylık Gelirinizi yazın ve çalışmak istediğiniz şubeyi seçin.
 • Bütün bilgileri girdikten sonra. Devam tuşuna basınız.
 • Kredi sonucunuzu yeni gelecek sayfada görebilirsiniz.

Eğer gelen sayfada ‘’Teşekkürler! Krediniz mevcut bilgilerle olumlu değerlendirilememiştir.’’ Yazısı gelirse krediniz olumsuz olmuştur yani İNG BANK kredi puanınızı yeterli bulamamıştır. Eğer Krediniz onaylanırsa 10.000 TL Ye kadar kredinizi kullanabilirsiniz yazısı gelmektedir. Aynı zamanda verdiğiniz cep telefonu numaranıza da Kredi Hakkında bilgiler gelmektedir.

Eğer bu saydığımız 3 bankadan olumsuz cevabı aldıysanız kredi puanınızı daha çok düşürmeden başka başvuru yapmamanızı öneririz. Bu başvuruların olumsuz olma sebebi kredi notunuz yüksek olsa bile kredi sicilinizle alakalı olabilir. Bu yüzden Kredi Notu Nasıl Düşer adlı yazımızı okumanızı öneririz. Soru, görüş ve yorumlarınız için aşağıdaki bölümden bize yazı bırakabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Anında SMS Kredi Veren 10 Banka (2019)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *