10 Bin Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?
16 Kas, 2018 16:43 tarihinde eklendi

10 Bin Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

10 Bin Gelir Belgesiz Kredi Nasıl Alınır?

Bankalardan kredi başvurusu yapmak isteyen müşteriler genellikle daha kolay ve hızlı olan gelir belgesiz kredilere müracaat etmektedirler. 10 bin gelir belgesiz kredi nasıl alınır diye merak ediyorsanız yazımızı dikkatlice okuyabilir ve kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bankalardan kredi ve ürünlerini almanız için banka politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Eğer banka sizi uygun müşteriler arasında görürse gelir belgesiz kredi imkanı sunabilmektedir. Gelir belgesiz kredi veren bankaları araştırmadan önce yapmanız gereken bazı ön çalışmalarınız vardır. İşte şimdi sizlere gelir belgesiz kredi nasıl alınır bunu açıklamasını yapacağız. 10 bin lira gelir belgesiz kredi şartları:

10 Bin Kimlikle Kredi Başvuru

10 bin lira kimlikle kredi alabilmeniz için, bankaların politikalarına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bunun için başvuru yaptığınızda TC kimlik numaranızı bankaya verirsiniz ve bu TC numaranızla sizin banka performansınıza bakılır. Burada önemli olan iyi bir kredi notunuzdur. Bankalar 1100 ve üzeri kredi notu olan müşterilere kredi vermektedirler. Eğer siz gelir belgesiz ve ya kimlikle kredi almak istiyorsanız kredi notunuz 1400 üzerinde olmanız gerekmektedir. Çünkü bankalar eğer evrak istemeyecekse bu kişinin kredi notunun iyi olması gerektiğini savunmaktadır.

Kredi notunuzu findeks.com üzerinden öğrenebilirsiniz. Bu site kredi notu ve banka çalışmalarınızı görebilmeniz için bankaların ortaklığında kurulmuş bir sitedir. Eğer sizde bu site üzerinden kredi notunuzu öğrenecekseniz üye olmanız gerekir. Ayrıca kredi notunu öğrenmek için ücret ödeyeceğinizi de unutmayın. Kredi puanınızı öğrendikten sonra eğer istenilen kredi notuna sahipseniz bankaların kolay ve hızlı kredi başvurularından yararlanabilirsiniz. 10 bin lira gelir belgesiz kredi almak istiyorsanız aşağıdaki bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Araç İpotekli Kredi 2019 (Bankalar Araştırması)


Denizbank Kredi Başvurusu

İhtiyaç sahiplerine Denizbank kredi başvurusu seçeneği sunarak hızlı ve kolay bir şekilde 55 bin liraya kadar başvuru imkanı sağlamaktadır. Eğer sizde 10 bin ve ya daha üzeri kredi istiyorsanız ve kredi notunuzda yukarıda ki oranlarda ise Denizbank kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bunun için telefonunuzdan mesaj atmanız gerekecektir. Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 3280‘e göndererek gelir belgesiz kredi başvurunuzu tamamlarsınız. Kredi cevabınız mesaj olarak size gelecektir. Eğer krediniz onay aldıysa size limit mesajı gelecektir. Eğer istediğiniz limitse sadece kimliğinizle Denizbank şubesinden gelir belgesiz kredinizi kullanabilirsiniz. Bu kredide en fazla 36 ay vade en az 3 ay vade yapabilirsiniz. Ayrıca Denizbank internet sitesi, ATM’leri ve mobil denizden kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

QNB Finansbank Kredi Başvurusu

10 bin gelir belgesiz kredi istiyorsanız ilk tercihiniz QNB Finansbank olmalıdır. Çünkü kolay başvuru yaparak, anında kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. TC kimlik numaranızı 5030 a göndererek anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi sonucunuz dakikalar içinde size sms olarak bildirilecektir. Kredi cevabınız eğer onaylı gelirse mesajla birlikte kimliğinizi alarak en yakın QNB Finansbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kullanmak için gişeden ve ya müşteri temsilcisinden işlem yapabilirsiniz. Krediniz hazır olacağından aynı gün ödeme yapılacaktır.

Eğer bu bankanın müşterisi iseniz hiç bankaya gitmenize gerek yoktur. İnternet bankacılığı ve ya mobil şube aracılığı ile kredi başvurusunu yapabilir ve anında kredinizi bankaya gitmeden gelir belgesiz kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken internet şifrenizle mobil şubeye girerek hemen başvur seçeneği ile kredi başvurunuzu yapmaktır. Krediniz hızlı bir şekilde değerlendirilecek ve anında sonuçlanacaktır. Onay geldiğinde kredinizi hesaba aktarabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar (Tek Tek İnceledik)

ING Bank Kredi Başvurusu

ING Bank 10 bin kredi başvuru yapmak istiyorsanız www.ingbank.com.tr sitesine girerek hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Burada TC Kimlik numaranızı ve doğum tarihinizi girerek başvuru yapmaktasınız. Daha sonra kredi miktarınızı belirterek istediğiniz şubeyi seçebilirsiniz. Daha sonra işlemi devam ettirerek kredi alabilirliğinizi aynı ekranda görebilirsiniz. Krediniz onaylandıysa gelir belgesiz kredinizi seçtiğiniz şubeden kullanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere 10 bin lira krediyi nasıl gelir belgesiz alabilirsiniz onu açıkladık. Eğer bu bankalar haricinde bankalara başvuru yapmak istiyorsanız, Yapı Kredi, İş Bankası, Odeabank ve Garanti bankasından da gelir belgesiz kredi başvurusu yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *