10000 TL 36 Ay Vade ile Krediniz Burgan Bank’ta
16 Eyl, 2018 9:07 tarihinde eklendi

10000 TL 36 Ay Vade ile Krediniz Burgan Bank’ta

10000 TL 36 Ay Vade ile Krediniz Burgan Bank’ta

10 bin kredi başvurusu için bankalar kendi aralarında bir rekabet içersindedir. Burgan Bank‘ta yeni yapılanma dönemlerinde kredi başvurusu yapan müşterilerine güzel ve cazip kampanyalar yaparak kredi başvurusu için teşvik etmektedir. Burgan Bank 10.000 TL kredi başvurusu yaptığınız zaman 36 ay kadar vade yapmanıza imkan sağlamaktadır.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi

Burgan Bank İhtiyaç kredisine başvurarak nakit ihtiyaçlarınızı, okul alışverişlerinizi, düğün masraflarınızı, ev tadilatlarınızı ve ya yapamadığınız o hayalini kurduğunuz tatili yapabilirsiniz. Hızlı ve anında çözüm sunan Burgan Bank faiz oranlarında diğer bankalara nazaran biraz fazla olsa da müşteriye özel faiz oranları uygulayarak da kredinizi kullandırabiliyor.

Kişiye özel kredi diye de adlandırılan bu kredide müşteride bir kaç özelliğe dikkat ediliyor. En önemli 3 özelliklerden bir tanesi kişinin bankalarla çalışma durumudur. Yani kredi başvurusu yapan müşterinin daha önceki banka çalışmalarından oluşan kredi notuna bakılmaktadır. Ödeme performansı üst düzeyde ise o kişiye özel faiz uygulanmaktadır. Bir başka özellik ise Burgan Bank’ta kaç ürün ile çalışmasıdır. Burgan Bank’ın hesaplarını devamlı kullanıyor mu ve ya bankaya ait kredi kartı kullanılıyor mu bu na bakılmaktadır. Eğer bu kritere de uygunsanız size özel faiz indirimlerinden yararlanabilirsiniz.

Burgan Bank 10 bin kredi başvurusu yapacağınız zaman banka sizin yeni ve ya eski müşteri olmanıza göre de faiz oranı uygulamaktadır. Eski Burgan Bank hesabınız var ve daha önce Burgan Bank ürünü sorunsuz kullanmışsanız banka kimseye yapmadığı indirimi size uygulayacaktır. Bu sistem sadece İhtiyaç Kredilerinde geçerlidir. Bankanın diğer verdiği kredilerde geçerli değildir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10 Bin TL Kredi Başvurusu Yapmak ve Kullanmak 2019

Burgan Bank İhtiyaç kredisine başvurup 10.000 TL kredi almak istiyorsanız en yakın Burgan Bank şubesine evraklarınız ile birlikte giderek başvuruda bulunabilir ve cevabını anında öğrenebilirsiniz. Başvuru için gerekli evraklar ise şu şekildedir.

  • Nüfus Cüzdanı
  • Gelir Belgesi
  • İkametgah Belgesi


Burgan Bank ihtiyaç kredisinde kredi almanız için bazı durumlarda kefil isteyebilir. Eğer sicili düzgün bir kefil bulursanız aynı başvuru evrakları ile kefiliniz ile birlikte başvuru yapabilirsiniz.

  • Burgan Bank 10.000 x 36 Ay kredi aylık ödeme tutarı : 509 TL
  • Burgan Bank 10.000 x 24 Ay kredi aylık ödeme tutarı: 637 TL
  • Burgan Bank 10.000 x 18 Ay kredi aylık ödeme tutarı : 772 TL
  • Burgan Bank 10.000 x 12 Ay kredi aylık ödeme tutarı : 1.034 TL

Burgan Bank Dijital Kredi

Burgan Bank 10 bin kredi başvurusu yapmak için banka şubelerine gitmek yerine internet üzerinden kredi başvurusu kampanyası da başlatmıştır. Bu krediye Dijital Kredi adı verilmektedir. Faiz oranları İhtiyaç Kredisi ile aynı olan bu kredide de vade en fazla 36 aydır. Bu krediye başvurmak için eğer Burgan Bank müşterisiyseniz çok şanslısınızdır. İnternet Bankacılığı ve Mobil bankacılığı kullanarak kredi başvurusunda oturduğunuz yerden başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra kredinizin onay alması durumunda kredinizi anında internet ortamında kullanabilir kredinizi hızlı bir şekilde hesabınıza atabilirsiniz.

Eğer banka müşterisi değilseniz Burgan Bank internet sitesine girerek kredi başvurusu yapabilir, krediniz onay alması durumunda da bankaya giderek kendinize hesap açtıktan sonra internet ortamında kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yapı Kredi İhtiyaç Kredisi Başvurusu (Nasıl Yapılır?)

İhtiyaç Kredisi İçin Kredi Notu

İhtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için öncelikle bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Kredi notunuz belli bir seviye üzerinde ise kredi başvurunuz olumlu sonuçlanacaktır. Eğer kredi notunuz yok ve ya kredi notunuz 1000 puanın altındaysa kredi başvurunuz Burgan Bank’ta olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Kredi notunuzu findeks.com üzerinden ufak bir ücret karşılığında öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Kredi notu ile daha fazla bilgi için Kredi Notu Nedir? Kredi Notunuz Kaç Olmak Zorunda? (Kredi Puanı Nedir?) adlı makalemizi okuyarak bilgi alabilirsiniz. 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *