Ziraat Bankasından Herkese 10 Bin Kredi (Hemen Başvur)
12 Eki, 2018 20:57 tarihinde eklendi

Ziraat Bankasından Herkese 10 Bin Kredi (Hemen Başvur)

Ziraat Bankasından Herkese 10 Bin Kredi (Hemen Başvur)

İhtiyaç kredisi veren bankalar devamlı yeni kampanyalar hazırlayarak rekabeti arttırmaktadırlar. Rekabeti arttıran bankalardan bir tanesi de son zamanlarda sıkça reklamlarına rastladığımız Ziraat Bankası olmuştur. Ziraat Bankası genelde emekli ve kamu personellerine verdiği kredilerle gündeme gelse bile son zamanlarda tüm kesime hitap eden kredi kampanyaları yapmıştır. Kredi faizlerinin artmasıyla bankalardan kredi başvurularının azalmasını fırsat bilen bankalar, devamlı yeni kampanyalar yaparak müşterileri bankalara gelmelerini teşvik etmektedirler. Ayrıca bu kredi başvurularını bankaya gitmeden de yapabileceğiniz gibi anında kredi seçenekleriyle banka müşterisiyseniz hiç şubeye gitmeden anında kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ziraat Bankası İhtiyaç Kredisi 

Ziraat Bankasından ihtiyaç kredisi başvurusu yapmanız için bankanın uyguladığı bir takım şartlara uymak zorundasınızdır. Ziraat Bankası diğer bankalar gibi gelir belgesiz asla kredi vermemektedir. Gelir belgesi istemesinden ziyade en az 6 ay SGK girişinizin de olması gerekmektedir. Eğer yeni bir işe başladıysanız ve SGK girişiniz yeni yapıldıysa Ziraat Bankasından alacağınız kredi olumsuz sonuçlanacaktır. Ziraat Bankasından kredi başvurusu yapmak için bir çok yöntem vardır.

  • Ziraat Bankası Şubelerinden
  • Ziraat Bankası İnternet Sitesi
  • Ziraat Mobil Uygulamasından
  • İnternet Bankacılığından
  • ATM’lerden
  • Çağrı Merkezi 0850 220 00 00 numarasından


Başvurularınızı yapabilirsiniz. Bu başvurulardan İnternet Bankacılığı ve Mobil şubeden yapacağınız başvurularda Ziraat Bankası müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer bu kanallardan yapacağınız başvuru onaylanırsa şubeye gitmeden anında kredinizi hesabınıza atabilirsiniz. Mobil bankacılık ve internet şubesi dışında yapacağınız başvurularda krediniz onaylanması durumunda kredinizi banka şubelerine giderek evraklarınızla birlikte başvurabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank'tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

İhtiyaç Kredisi Almak İçin Kredi Notu Önemli mi?

Bankalar ihtiyaç kredisi verdiğinde ilk baktıkları şey kredi notu olmaktadır. Kredi notu düşük olan kişiler kredi başvurusunda bulunamazlar. Eğer kredi notunuz düşük ise Ziraat Bankasından sadece kefil ile kredi çekebilirsiniz. Kredi notunuz henüz oluşmadıysa ve 6 aylık SGK girişinizle en az asgari ücret maaşınız varsa 10.000 TL kredi alabilirsiniz. Bankalara kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuzu nasıl öğreneceğinizi bilmiyorsanız, sitemizdeki TC KİMLİK İLE KREDİ NOTU SORGULA makalesini okuyabilir ve kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz düşükse,

Ödeme Tablosu 12 – 24 – 36 AY

Kredi Tutarı Vade Aylık Taksit
10.000 TL 12 AY 994 TL
10.000 TL 24 AY 580 TL
10.000 TL 36 AY 446 TL

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *