10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar
28 Oca, 2019 13:46 tarihinde eklendi

10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar

10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar

10 bin kredi ve 20 bin kredi başvurusu yapmak ve anında kredi almak isteyenler için bazı bankalar kolay kredisi başvurusu yapma imkanı sağlamaktadırlar. Öncelikle bu bankalara geçmeden önce 10 bin ve ya 20 bin kredi alabilmeniz için bazı şartlara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Örneğin bankalardan kredi alabilmeniz için banka ile daha önce çalışmanız ve bu çalışmalarınızda düzenli olarak kredi kullanımı yapmanız gerekmektedir. Bugün sizlere 10 bin kredi ve ya 20 bin kredi nasıl alabilirsiniz bu konu hakkında bilgiler vereceğiz. İhtiyaçlarınız doğrultusunda hangi bankadan ne kadar çabuk kredi alabilirsiniz sizler için araştırdık. İşte detaylar.

10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar 2019

Bankalardan kredi alabilmeniz için kredi sicili temiz ve kredi notu yüksek bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bankalar 10 bin ve ya 20 bin TL kredi başvurularını sizler için bankaya gitmeden yaptırmaktadır. Hatta bu başvuruları yaptıktan sonra eğer banka müşterisiyseniz bankaya gitmeden bile kredi kullanabiliyorsunuz. Bunun için ilk önce oturduğunuz yerden kredi başvurusu nasıl yapılır bu konu üzerinde duracağız. Tekrar söylemek gerekiyorsa eğer kredi notunuz düşükse bu vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yaptığınızda olumsuz sonuç alacaksınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank'tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

20 bin liraya kadar alacağınız kredilerde bankaya gitmenize gerek duymadan hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. 10 bin ve 20 bin gibi kredilerde bankalar kredileri dijital ortamda hizmete sunmaktadır. Daha yüksek tutarlı kredilerinizi direk banka şubelerine giderek öğrenebilir ve şube üzerinden evraklarınızla başvurabilirsiniz. Şimdi size kolay bir şekilde 10 bin ve ya 20 bin kredi nasıl alırsınız bunun hakkında bilgiler verelim.

Akbank İhtiyaç Kredisi ve Akbank Direkt Mobil Uygulaması Kredisi

İlk bankamız Akbank’tır. Eğer Akbank’tan hesabınız varsa Akbank mobil uygulaması olan Akbank Direkt’i telefonunuza yükleyiniz ve bankadan aldığınız internet şifreleri ile giriş yapınız. Eğer internet bankacılığı şifresi almadıysanız banka şubelerine giderek ve ya internet cep şubesini arayarak hızlı bir şekilde şifrenizi öğrenebilirsiniz. Akbank müşterilerine özel bu kredi türünde kredi notunuza göre 20 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredi işlemi size sunulacaktır. Akbank Direkt uygulamasından kredi başvurusu bölümüne gelerek kredi başvurusu yaptığınızda ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylandığında ise anında kredinizi bankaya gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. Eğer 20 bin krediniz onaylandı ve siz 10 bin lira istiyorsanız bunu değiştirebilirsiniz. Onaylanan tutarın hepsini kullanmanız zorunlu değildir.Yapı Kredi Bankası İhtiyaç Kredisi ve İnternet Üzerinden Kredi Başvurusu

Eğer Yapı Kredi Bankası müşterisiyseniz kredi başvurunuzu Yapı Kredi Mobil uygulaması üzerinden yaparak 20 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Mobil uygulamaya girebilmeniz için bu bankanın müşterisi olmanız ve mobil bankacılık şifrelerini de almanız gerekmektedir. Yapı Kredi Bankası mobil uygulamasına girdikten sonra kredi başvurusu için bir bölüm olacaktır. Oraya girdiğinizde zaten size ne kadar kredi kullanabileceğinizi gösterecektir. Eğer göstermezse de işleme devam ederek yeni bir kredi başvurusu yapınız. Krediniz onaylanırsa hiç bankaya gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediyi 36 ay vade yaparak 7 gün 24 saat kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Tarım Kredisi, Hangi Banka Ne Kadar Kredi Veriyor?

QNB Finansbank İhtiyaç Kredisi ve Mobil Şube Üzerinden Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’tan da mobil şubeyi kullanarak 20 bin liraya kadar kredi alabilirsiniz. Eğer bu banka müşterisiyseniz internet  bankacılığına web site ve ya mobil uygulama aracılığı ile girdikten sonra krediler bölümünden anında kredi başvurusu yapabilir ve 20 bin liraya kadar kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer krediniz onaylanırsa bankaya gitmeden paranız hesaba geçecektir. Bu şekilde internet bankacılığı aracılığı ile 20 bin TL 36 ay kredi başvurusu yapmış olacaksınız.

Denizbank İhtiyaç Kredisi be SMS Kredi Başvurusu

Denizbank’ta SMS ve internet sitesi üzerinden kredi başvurusu yaparak anında kredi alabilirsiniz. Eğer kredi siciliniz ve kredi notunuz bu bankaya uygunsa, cep telefonunuzdan SMS atarak kolay bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cep telefonunuzdan mesaj kısmına gelip Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C Kimlik numarasını 3280‘e mesaj olarak gönderiniz. Gelen mesaj sonucuna göre kredi başvurunuz onaylandıysa en yakın Denizbank şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. 

Yukarıda verdiğimiz bankalar haricinde İş Bankası internet bankacılığı, Denizbank İnternet bankacılığı, ING Bank internet bankacılığı, Vakıfbank İnternet bankacılığı ile de kredi başvuruları yapabilir ve onaylanan kredinizi banka şubesine gitmeden kullanabilirsiniz. 10 bin TL ve 20 bin TL kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Daha başka bilgiler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca soru, görüş ve önerileriniz için aşağıdaki yorumlar kısmına yazı yazabilirsiniz. İlgili arkadaşlarımız sizlere anında cevap verecektir. Bir önceki konumuz olan Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank'tan Hızlı 5000 TL 48 Ay Vadeli Kredi Başvurusu


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *