200.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Detaylı Anlatım)
22 Şub, 2019 23:26 tarihinde eklendi

200.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Detaylı Anlatım)

200.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Detaylı Anlatım)

İhtiyaç kredileri, genelde 50.000-60.000 TL civarında kredilendirilir. Daha yüksek kredi çekmeniz için ya emekli olmalısınız ya da kamuda çalışan bir memur olmanız gerekmektedir. Bu şekil de de bankalar kredi verirken 100.000 TL’yi geçmemeye özen gösterir. Büyük kredilerde bankalar genelde ipotek isterler ve krediyi güçlendirmek için ayrıca ek olsun diye kefil bile isteyebilirler. Peki bu durumları yapmadan 200.000 TL kredi çekmek mümkün mü? Bu yazımızda size bunu paylaşacağız.

Kredi Başvurusu

Öncelikle 200.000 TL ihtiyacınız var ise, bunu tek bir bankadan almayacağınızı söylemek isteriz. Tek bir bankadan 200.000 TL almak için bir teminat vermeniz gerekmektedir. 200.000 TL kredi isteyen ve yukarıda yazdığımız özelliklere sahip olmayan bir kişiyseniz bu yazımızı dikkatli bir şekilde okuyunuz.

Kredi çekmek için, kredi notumuzun yüksek olması gerekmektedir. Kredi notunuz ile daha önce banka çalışmalarınız güzelse 200.000 TL kredi çekebilirsiniz. Peki nasıl çekerim? Önce kredi notumuzu findeks üzerinden öğrenmeliyiz. Eğer findeks üzerinden öğrendiğimiz kredi notumuz 1400 ve üzerindeyse kredi başvurusunda bulunabiliriz.  • İlk olarak sabah erkenden başvurumuzu yapacağız. İlk bankamız QNB Finansbank. Bankaların hızlı kredi veren birimlerinden kredi başvurumuzu yapmamız gerekir. İlk önce QNB Finansbank’ın SMS kredisine başvuru yapacağız. Mesaj bölümünden TC Kimlik numaranızı 5030’a göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cevabınız dakikalar içinde size geri gelecektir. Eğer dediğimiz gibi puanınız 1400 ve üzerindeyse, onay mesajı gelecektir. 25.000 TL onay mesajı geldi varsayalım. Eğer herhangi bir onay mesajı gelmediyse kredi notunuz ile ilgili bir sıkıntı vardır ve ya kredi ve ya kredi kartı kullanımınız yoktur. En az 2 adet kredi kartı kullanıp bunların ödemelerini düzenli yaptığınızdan emin olun.
  • Kredi kartı kullandığınız bankaların internet bankacılığı şubesini kullanarak da hızlı kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik kredi onaylandığında paranız anında hesaba geçecektir.
  • 25.000 TL krediyi onaylattıktan sonra, bir diğer banka başvurusu yapacağız. Denizbank 3280 SMS bankacılığı ile kredi başvurusunda bulunmalıyız. Bakın onaylattığımız krediyi henüz kullanmadık. Onu istediğimiz zaman kullanabiliriz. Telefonun mesaj bölümünden Kredim yazıp boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı 3280’e göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Cevabınız anında SMS olarak gönderilecektir. Uygun müşteriyseniz 65.000 TL ‘ye kadar kredi onaylanmaktadır. Biz 50.000 TL onay aldık diyelim. 25.000 QNB finansbank, 50.000 TL Denizbank onayımız var şuan. Toplam 75.000 TL.
  • İki onayımızı aldıktan sonra İNG Bank’ın internet sitesine giriyoruz ve kredi başvurusundan 25.000 TL başvuru yapıyoruz. Burada gelir belgenizdeki yazan miktar önemlidir. Bu kredi başvurusunu yaptıktan sonra büyük ihtimalle onaylanacaktır. Toplam 100.000 TL krediyi istediğiniz zaman kullanabilirsiniz.
  • Kolay Kredi veren bankalardan devam edeceğiz. Akbank’ın internet sitesine girerek kredi başvurusunda bulunabiliriz. Buradan da en az 30.000 TL onay mesajı alacaksınız. Toplam 130.000 TL onaylı kredimiz oldu.
  • Akbank’a başvurduktan sonra yapı kredinin internet sitesinden başvuru yapabilirsiniz. 20.000 TL en az onay gelecektir. 150.000 TL krediniz hazır. Henüz daha kredi kullanımı yapmıyoruz.
  • Fibabanka’nın SMS kredi kampanyasını kullanarak 20.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. TC Kimlik numaranızı 3422’ye göndererek kredi başvurusunda bulunup cevabını anında SMS olarak alabilirsiniz. Şu anda toplam 170.000 TL kredimiz oldu.
  • En son olarak da N-Kolay krediye başvuru yapacağız. N-kolay krediye 30.000 TL başvuru yapıp internet üzerinden anında onay alabilirsiniz. Toplam 200.000 TL ön onaylı kredimiz var. Eğer bu kredileri ödeme gücüne sahip iseniz hepsini bir gün içinde kullanmaya bakın. Onaylattığınız kredilerde çalıştığınız bankalar var ise internet bankacılığını alıp, kredinizi şubeye gitmeden anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Üstelik evrak derdiyle uğraşmassınız. Eğer bu kredileri onaylatıp çekmezseniz kredi notunuz anında düşer. Başvurular 6 ay sonra anca ekranlardan düşer. Bu tehlikeyi de göz önünde bulundurun.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Kartı Olana İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar

Bizim bu yazıda verdiğimiz bilgiler tamamen bilgi amaçlı olup, denenmiştir. Bankaların kredi verme durumu şubelerden şubeye değişmektedir. Onaylı kredinizi kullandırmama hakkına sahiptirler. Bu durumda sitemiz olarak herhangi bir sorumluluk sahibi değiliz. Çünkü krediyi bankalar vermektedir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *