2019 En Yeni Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan
10 Mar, 2019 20:52 tarihinde eklendi

2019 En Yeni Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

2019 En Yeni Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Direk Bağlan

Son zamanlarda internet üzerinde sıkça gördüğümüz ve müşteri hizmetleri direk bağlanma konusunda sıkça sorun yaşadığımız olaylardan bir tanesi ile sizleri bilgilendireceğiz. Ziraat bankası özellikle emekli ve öğrencilere verdikleri hizmetlerle çok tercih dilen bankalardan biri olmuştur. Ayrıca kredi kartı işlemlerinde de tüm kesime hitap eden bu bankanın müşteri sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Sizde eğer Ziraat Bankası müşterisiyseniz bu bankanın müşteri hizmetleri numarasını telefonunuza kaydetmeniz gerekmektedir. Tüm bankacılık işlemlerinizi yapabileceğiniz müşteri hizmetleri numarasından ayrıca hızlı bir şekilde direk temsilciye de bağlanabilirsiniz. Bugün sizlere Ziraat Bankası müşteri hizmetleri direk bağlan nasıl yapılır bu konu hakkında konuşacağız. Sizde eğer menüler arasında kaybolmak istemiyor ve anında müşteri hizmetlerine bağlanmak istiyorsanız size vereceğimiz taktiklerle hızlı bir şekilde temsilciye bağlanabilirsiniz.

Ziraat Bankası Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Ziraat Bankası müşteri hizmetleri numarası 444 00 00 ve ya 0 850 220 00 00 olarak bilinmektedir. Aşağıdaki bağlantılara tıklayarak direk arama yapabilirsiniz.

444 00 00 0 850 220 00 00

Eğer kayıp kart, çalıntı kart veya gördüğünüz şüpheli işlemler varsa müşteri temsilcisini arayıp, kartınızı iptal ettirebilir veya kartınızı değiştirme talebi edebilirsiniz. Bu sizin en doğal hakkınızdır. Eğer şüpheli bir işlemle karşılaşırsanız hemen bu işlemi yapmalısınız. Kartınız değiştiği zaman kart numaraları da değişecek ve kötü amaçlı kişilerin eline geçtiyse o kişilerin elindeki hesap numaraları da değişecektir. Bu yüzden bu işlemi yapmanızı öneririz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Banka Dışında Kredi Veren Yerler (İnceleme)


Ziraat Bankasından müşteri temsilcisine direk bağlanmak istiyorsanız müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra şu işlemleri yapabilirsiniz.Numarayı çevirdikten sonra sizi tanıtan bir mesaj gelecek ve sizin soyadınız okunacaktır. Bu okunma yapıldıktan sonra biraz bekleyiniz ve menüye giriniz.Menü geldikten sonra 4 Tuşuna basınız. Bu menü internet bankacılığı ile ilgili bir menüdür. Şifre öğrenmek için * tuşuna basınız diye mesaj gelecek ama siz bir tuşa basmadan bekleyeceksiniz. Biraz bekledikten sonra Ziraat Kartınızın şifresi istenecektir.Şifreyi girdikten sonra çıkan menüde dinlemeden 0(sıfır) tuşuna basarsanız direk müşteri temsilcisine bağlanacaksınız.

Müşteri Hizmetleri İle Yapılan İşlemler

Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kredi ve kredi kartı başvurusu, kredi ve kredi kartı başvuru sorgulama, IBAN numarası ve hesap numarası öğrenme, EFT ve HAVALE işlemleri, Bireysel emeklilik başvurusu ve kampanyalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca internet bankacılığı şifrenizi de müşteri hizmetlerini arayarak yapabilirsiniz. Eğer bu işlemleri yapmadan direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız yukarıdaki taktiklerle direk bağlanma yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *