3 ve 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar
11 May, 2019 21:16 tarihinde eklendi

3 ve 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

3 ve 6 Ay Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Bankaların son zamanlarda yaptıkları kampanyalardan bir tanesi de ertelemeli kredidir. Müşterilerin son zamanlarda yaşadığı finansal sıkıntılar yüzünden bazı bankalar kredi verirken kredi ödemelerinizi 3 ve 6 ay ertelemeli kredi olarak vermektedir. Acil nakit ihtiyaçlarımız için başvurduğumuz ilk yöntem tabi ki de bankalardan kredilerdir. Eğer sizde kredi başvurusu yapıp kredi kullanmak istiyorsanız ve kredi ödemelerini hemen ertesi ay yapmak istemiyorsanız ertelemeli kredi veren bankalara kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bugün konumuzda sizlere ertelemeli kredi veren bankalar hangileridir bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Sizde yazımızı okuyarak ertelemeli ihtiyaç kredisi veren bankalar hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte detaylar.

Ertelemeli Kredi Veren Bankalar

Öncelikle bankalardan kredi alabilmemiz için bankanın uyguladığı politikalarda bir müşteri olmamız gerekmektedir. Eğer bankalardan kredi almak istiyorsak ilk önce kredi notumuzu bilmemiz gerekir. Bankalar için gelir belgesinden de önemli olan kredi notunuz iyi olması durumunda kredi alabilirsiniz. Kredi notu düşük ve ya kredi notu sıfır olan kişiler kredi değil de kredi kartı başvurusu yapmaları daha doğru olacaktır. Eğer bu şartlara uygunsanız vereceğimiz bankalardan kredi başvurusu yapabilir ve ertelemeli kredi alabilirsiniz.

Ertelemeli kredi sizin bankadan kredi aldığınızda ilk taksit ödemesini 3 ve ya 6 ay erteleyerek ödeyebilmeniz demektir. Eğer bu konuda sıkıntı yaşıyorsanız ve kredi ödemesi için biraz zamana ihtiyacınız varsa bankalardan ertelemeli kredi kampanyalarına göz atabilir ve kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Şimdi sizlere ertelemeli kredi veren bankalar hakkında bilgi vereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank'tan Araba İpotekli Kredi Başvurusu

QNB Finansbank Ertelemeli Kredi

İlk ertelemeli kredi veren bankalardan bir tanesi QNB Finansbank’tır. Bu banka en fazla 3 ay ertelemeli olarak kredi vermektedir. QNB Finansbank son zamanlarda bir çok kampanya yaparak bir çok müşteriyi de kendine çekmeyi başarmıştır. TV ve internet reklamlarında gördüğümüz reklamlarla bir çok kişiye kredi ve kredi kartı veren bu bankadan ihtiyaç kredisi aldığınızda 3 ay ertelemeli kredi başvurusu yapabiliyorsunuz. Bu tamamen sizin isteğinize bağlı bir kredi yöntemidir. Zorunluluğu yoktur. Eğer kredi ödemelerini kredi aldığınız günden 3 ay sonra ödemeye başlamak istiyorsanız kredi aldığınızda bunu bireysel müşteri temsilcisine belirtebilirsiniz.Bu bankadan en kolay kredi başvurusu şekli ise SMS kredisi başvurusudur. Cep telefonunuzun mesaj kısmına TC Kimlik numaranızı yazarak 5030’a göndermeniz yeterli olacaktır. Kredi notunuza göre size kredi limiti oluşturulacaktır. Sizde eğer bu kredi limiti istediğiniz krediyse banka şubesine giderek sadece kimliğinizle ihtiyaç kredinizi kullanabilirsiniz. Kredi kullanım esnasında 3 ay ertelemeli kredi isteyeceğinizi söylemeyi unutmayın.

Akbank Ertelemeli Kredi

Akbank ihtiyaç kredilerinde de 3 ay ertelemeli kredi imkanı sağlamaktadır. Eğer Akbank’tan kredi başvurusu yaptınız ve krediniz onaylandıysa kullanım esnasında 3 ay ertelemeli seçeneğini seçebiliyorsunuz. Akbank Direkt ve İnternet bankacılığı ile kullandığınız kredilerde de bu işlemi yapabilirsiniz. Yalnız bazı müşteriler için sadece banka şubelerinden yapılan başvurular için ertelemeli kredi seçeneği geçerlidir. Bu yüzden banka şubelerinden kredi almanız sizin için daha sağlıklı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2019 | Sonbahar Kredisi Veren Bankalar

ING Bank Ertelemeli Kredi

ING Bank’ta kredi almak isteyenlere ertelemeli kredi veren bankalardan bir tanesidir. Son zamanlarda televizyonlarda ve internet üzerinde çok gördüğümüz ING Bank ertelemeli kredi imkanlarından faydalanmak istiyorsanız kredi kullanımı sırasında bu dileğinizi banka yetkilisine söylemeniz gerekmektedir. ING Bank’a kredi başvurusu yapmak istiyorsanız www.ingbank.com.tr adresine girerek hızlı başvuru yapabilirsiniz. Onaylanan kredinizi kullanmaya gittiğinizde kredi taksitlerini erteleyerek ödeyebilirsiniz.

Bu verdiğimiz 3 bankanın dışında diğer bankalardan da ertelemeli kredi alabilirsiniz. Bu bankalar ise şunlardır.

  • İş Bankası Ertelemeli Kredi
  • Yapı Kredi Bankası Ertelemeli Kredi
  • Garanti Bankası Ertelemeli Kredi
  • Burgan Bank Ertelemeli Kredi
  • TEB Ertelemeli Kredi

Mevcut Kredi Taksitleri Erteleme Olur mu?

Daha önce kredi çektiniz ve bu kredi ödemelerinizi 3 ay erteleme yaparak devam ettirmek istiyorsanız bu da mümkündür. Ama ilk kredi aldığınız gibi kolay olmayacaktır. Kredi ödemenize ve kredi notuna tekrar bakılacaktır. Eğer böyle bir işlem yapmak istiyorsanız öncelikle kredi aldığınız banka ile irtibata geçebilirsiniz. Eğer ödemelerinizde zorlanıyorsanız kredinizi yapılandırma da yapabilirsiniz. Bu şekilde taksit tutarınız azalır ve kolay ödeme yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere 3 ve 6 ay ertelemeli kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Daha fazla banka ve krediler ile ilgili bilgi almak istiyorsanız sitemizi ziyaret edebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *