32 Günlük Mevduata En Yüksek Faiz Veren Bankalar
14 Kas, 2018 14:46 tarihinde eklendi

32 Günlük Mevduata En Yüksek Faiz Veren Bankalar

32 Günlük Mevduata En Yüksek Faiz Veren Bankalar

Son zamanlarda yatırım yapmak isteyen müşterilerin en çok tercih ettikleri yöntem bankaların mevduat faizleri kampanyalarını kullanarak yaptıkları mevduat ürünleridir. Eğer sizde bankalardan yatırım yapmak istiyorsanız, bankaların mevduat kampanyalarına göz atabilirsiniz. Hoş geldin faizinden yararlanarak yüksek miktarlı mevduat kampanyasından yararlanabilir ve paranızı faize yatırarak para kazanabilirsiniz. Özellikle yüksek miktarlı yatırılan mevduatlarda en çok tercih edilen kısa zamanlı olan 32 günlük mevduat faizidir. 32 Günlük mevduata en yüksek faiz veren bankalar hangileridir öğrenmek istiyorsanız yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte size 32 günlük mevduat veren bankalar listesi.

32 Günlük Mevduata En Yüksek Faiz Veren Bankalar 

Yatıracağınız miktar ne kadar olursa olsun her bankadan hoş geldin faizinden yararlanarak 32 günlük mevduat faizinden yararlanabilirsiniz. Şu an için bankaların kıyasıya rekabetleri olduğundan müşterilere yüksek faizlerle mevduat hesabı açtırmaktadırlar. Sizde eğer hangi bankadan yüksek mevduat hesabı açtırmak istiyorsanız aşağıdaki bankalardan birine başvuru yapabilir ve hızlı bir şekilde paranızla para kazanabilirsiniz.

N-Kolay Bono Hesabı- Aktifbank

Aktifbank’ın sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekleyerek mevduat hesabı açtırmak isteyen müşterilerine hoş geldin faizi kullandırmaktadırlar. 32 günlük yatırım yapmak istiyorsanız ilk tercih edeceğiniz bankalardan bir tanesi Aktifbank olabilir. Tamamen dijital olarak verilen bu hizmete internet üzerinden başvuru yapmaktasınız. 32 günlük ve ya 1 senelik yapacağınız bu yatırımlarda faiz oranı sabit olarak tutulmaktadır. İlk gelen müşterilerine %27 faiz veren bu bankadan herkes yararlanabilmektedir. 32 Günlük faiz ile 100 bin lira yatırırsanız ay sonu 2.130 TL faiz kazanmaktasınız. 500 bin liralık bir yatırımınızda ise 32 gün sonunda 10.652 TL faiz kazanabilirsiniz. Bunun için bankanın internet sitesine girerek hızlı bir şekilde hesap açma işlemi yapmalısınız. Siteye girmek için tıklayınız. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank EFT Saatleri Öğrenme ve Detaylı Anlatım (2018-2019)


Enpara.com Mevduat Hesabı

Enpara.com ülkemizde kurulan ilk dijital bankalardan biridir. Yaptıkları bankacılık işlemlerle bir çok kişiye hizmet vermektedirler. Özellikle banka şubesi olmadığı için verdikleri kredi ve kredi kartı ürünlerinde hiç bir masraf almadıklarından en çok tercih edilen bankalar arasına girmektedirler. Hal böyle olunca mevduat içinde müşterilerine yüksek faiz sunun en para.com, 0 – 100 bin lira arası mevduat yatırımlarınızda %21.50, 101 bin – 250 bin lira arasında %22.50, 251 bin ve üzeri mevduatlarınız da ise %23.25 faiz oranı uygulamaktadırlar. Bu 32 günlük faizler için geçerlidir. Daha yüksek miktarlı yatırımlarınızda bu faiz oranı değişebilmektedir. Eğer enpara.com mevduat hesabı açmak istiyorsanız internet üzerinden resmi sitesinden başvuru yaparak ilk önce kendinize bir hesap açmalısınız. Açtığınız hesap doğrultusunda sizi ziyarete gelecek enpara.com yetkilisinden kartınızı aldıktan sonra mevduat hesabı açması için yardım isteyebilirsiniz. Mevduat hesabınızı açtıktan sonra paranızı yatırarak hızlı bir şekilde faiz kazanmaya başlayabilirsiniz. 100 bin liralık yaptığınız bir yatırımda 32 gün sonunda 1.932 lira faiz kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız para 32 gün sonunda hesabınıza ana paranız üzerine eklenecektir.

ING Bank Turuncu Hesap 

Sıkça televizyon ve internet reklamlarında karşımıza çıkan banka olan ING Bank 32 günlük yatırımlarınızda %24 faiz oranı vererek en yüksek faiz veren bankalar arasında yer almaktadır. Sizde ING Bank turuncu hesabı internet bankacılığı üzerinden e-turuncu hesap olarak açarsanız bu faiz oranından faydalanabilirsiniz. Yatıracağınız miktar ne olursa olsun 32 gün sonunda bu faizle işlem yapılmaktadır. 1 yıl boyunca da aynı faiz oranı uygulanmaktadır. Paranızla para kazanmak istiyorsanız ING Bank mevduat hesabını tercih edebilirsiniz. 100 bin lira mevduatınıza 32 gün sonunda 2.357 TL faiz kazanabilirsiniz. 1 milyon mevduat hesabı yatırmak isterseniz ve 32 günlük kazancınızı merak ediyorsanız ay sonunda hesabınıza 18.352 TL yatacağını söylemek isteriz. Bu kısa vade günüyle paranıza değer katabilir ve aylık harcamalarınızı faizden gelen parayla yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Sicilimi Nasıl Temizlerim? Kredi Notu Düzeltme

Yukarıda sizlere en çok tercih edilen 3 bankayı sunduk. Diğer bankaların faiz oranlarına bakacak olursak 32 günlük mevduat ürünleri şu şekildedir.

  • Alternatif Bank – 32 gün faiz %24.25
  • Yapı Kredi Bankası – 32 gün faiz %23.60
  • Halkbank – 32 gün faiz %21.75
  • Denizbank – 32 günlük faiz %21.75
  • Burgan Bank – 32 Günlük faiz %23.50

Bu bankalarında internet sitelerine girip detaylı bilgi alabilirsiniz. Yatırım yapmak istiyorsanız en doğru bankayı seçmeniz gerekmektedir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *