5000 x 36 Ay Vade ile Şubesiz Kredi Başvurusu (4 Banka)
15 Eki, 2018 14:31 tarihinde eklendi

5000 x 36 Ay Vade ile Şubesiz Kredi Başvurusu (4 Banka)

5000 x 36 Ay Vade ile Şubesiz Kredi Başvurusu (4 Banka)

İhtiyaç kredileri kampanyalarında her geçen gün bir yenisi eklenerek bankalar aralarındaki rekabeti arttırmaktadırlar. 5 bin kredi veren bankalar arasında artık en moda olan kredi başvuru şekli ise şubeye gitmeden anında hesaba geçen başvurulardır. Sizlerde bankaların internet bankacılığını kullanarak yapacağınız başvurularda şubeye gitmeden evraksız ve kefilsiz kredi başvurusunda bulunabilir ve krediniz onay alması durumunda hemen hesabınıza aktarabilirsiniz.

5 Bin 36 Ay  Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisi başvurusunda bulunursanız bankaların şubeye gitmeden kredi kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bankalar sizin için yaptığı bu kredi başvurusunda bulunmanız için öncelikle yeterli bir kredi notuna sahip olmanız gerekir. Özellikle düşük miktarlı kredilerde müşterilerin yaptığı en büyük yanlış kredi notum düşükse düşük kredi alırım mantığıdır. Kredi notunuz banka politikalarına uygun değilse bin lira bile kredi alamazsanız. Bin lira ile yüz bin lira kredi almak için kredi notunuz aynı değerlere sahip olmalısınız. Bankalardan düşük miktarlı kredilerinizi bankaların mobil bankacılık sistemi ve internet şubesi üzerinden kredi başvurusu yaparak şubeye gitmeden kullanabilirsiniz. Şimdi sizlere en hızlı şekilde hesaba yatan kredileri veren bankaları söyleyeceğiz. İşte bankalar:

İş Bankası Şubesiz Kredi Başvurusu

İŞ bankası ihtiyaç kredilerinde en çok tercih edilen başvuru şekli şubesiz bankacılık kredi başvurusudur. İnternet bankacılığı ve İş Cep uygulaması ile 5 bin kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kampanyadan yararlanmak için bankanın müşterisi olmanız ve internet bankacılığı şifrelerinizin olması gerekmektedir. İş Bankasından eğer internet bankacılığı şifreleriniz varsa İşcep uygulamasını indirebilir, ve ya internet sitesi üzerinden internet şubesine girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Hızlı kredi menüsü altında başvuru formunu doldurup kredi başvurunuzu tamamladıktan sonra krediniz onaylanması durumunda anında hesabınıza atabilirsiniz. Kredi başvurunuzu çağrı merkezi numarası 0850 724 0724‘den de yapabilirsiniz. Bankaya gitmeden evraksız ve kefilsiz bir şekilde 5 bin kredinizi kullanmak istiyorsanız bu yöntemi tercih edebilirsiniz. Üstelik kredi başvurunuzu hafta sonları dahil 7 gün 24 saat yapabilir ve kullanabilirsiniz. Bu kredilerde en yüksek vade oranı 36 ay olarak belirlenmiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank'tan 500.000 TL'ye kadar İpotekli Kredi


QNB Finansbank Şubesiz Kredi Başvurusu

Şubesiz kredi veren bankalardan bir taneside QNB Finansbank’tır. Eğer sizde bu bankanın müşterisiyseniz kredinizi bu banka üzerinden kullanabilir ve onaylanması durumunda hiç bir şekilde şubeye gitmenize gerek kalmadan kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey bankadan internet bankacılığı şifresi alarak mobil şube ve ya internet şubesine giriş yapmanızdır. Hızlı kredi menüsünden hemen kredi başvurusunda bulunabilir ve 5 bin kredinizi anında hesaba atıp kullanmaya başlayabilirsiniz. QNB Finansbank bu kredi başvurusunda bulunan müşteriler için banka politikalarına uygun olmalarını istemektedir. Banka politikalarına uygun olan kişiler kredilerini anında kullanabilirler. Şubeye gitmeden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız QNB Finansbank internet üzerinden kredi başvurusunu deneyebilirsiniz.

Vakıfbank Şubesiz Kredi Başvurusu

Vakıfbank üzerinden şubesiz kredi kullanacak müşteriler ise banka şubesinden maaş almaları şartı konmuştur. Eğer sizde emekli maaşınızı ve ya çalışma maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız , mobil bankacılığı kullanarak hızlı kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında şubeye gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu kredide 5 bin kredi kullanımlarında 36 ay kadar vade yapma imkanı sağlayan bankadan başvuru yapmak için bu bankanın internet bankacılığı şifrelerinin sizde olması gerekmektedir. Eğer bu banka üzerinden maaş almıyorsanız banka şubelerine giderek başvuru yapmanız gerekir. Mobil şube ile yapacağınız kredi başvurularında size özel faiz imkanlarından da yararlanabilirsiniz.

Akbank Şubesiz Kredi Başvurusu

Şubesiz bankacılık ve internet üzerinde kredi veren bankaların en başında Akbank’ı söyleyebiliriz. Bu kredilerin verilmesine öncü olan bankadan banka kredi kartı ve ya banka kartı olan tüm müşteriler başvurabilirler. Eğer sizde bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız öncelikle akbank’tan hesap açtırıp internet bankası şifresi almanız gerekir. Daha sonra internet şubeye girerek ve ya Akbank Direkt Mobil bankacılığı indirerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduğunuzda sizin ne kadar kredi alabileceğinizi söyleyeceklerdir. İsterseniz hepsini isterseniz ihtiyacınız olan 5 bin lirayı 36 ay vade yaparak kullanabilir ve anında hesabınıza atabilirsiniz. Kredinin banka kartınıza yüklenecek ve istediğiniz zaman istediğiniz yerden harcama yapabilir ve ya banka şubelerinden hepsini çekebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası Anında 5 Bin Kredi Başvurusu


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *