50 Bin Nakit Kredi Veren Bankalar 2019
22 Şub, 2019 23:30 tarihinde eklendi

50 Bin Nakit Kredi Veren Bankalar 2019

50 Bin Nakit Kredi Veren Bankalar 2019

Nakit ihtiyaçlarınızı karşılamak isteyen müşterilerin tercih ettikleri yöntem bankalardan kredi başvuru yöntemleridir. Bankalar aracılığı ile ihtiyaç kredisi almak isteyenler 50 bin lira gibi bir rakamı kefilsiz, gelir belgesiz üstelik sadece kimliğiyle kullanabilmektedir. Bugün sizlere yazımızda 50 bin nakit kredi veren bankalar araştırmasını yaptık. En çabuk hangi bankadan hangi şartlarda 50 bin kredi başvurusu yapabileceğinizi gösterdiğimiz bu yazımızı okuyarak bilgi sahibi olabilir ve anında kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tüm bankalardan kredi başvurusu yapmanız için öncelikle oluşmuş bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. Özellikle 50 bin lira gibi bir kredi başvurusu yapacaksanız kredi notunuz çok önemlidir. 50 bin lira kredi başvurusu yapmanız için bankaların ihtiyaç kredisi ve ya ipotekli kredi kampanyalarına başvurmanız gerekmektedir. Özellikle ipoteksiz kredi almak isteyen müşterilerin bilmesi gereken 50 bin lira kredide ödeyeceğiniz vadedir. 36 ay vade yapılan ihtiyaç kredilerinde eğer ipotek karşılığı kredi alırsanız bu sizin 48 ay vadeli olarak kredi almanıza ve ödeme tablosu oluşturmanız gerekecektir. Yani kısacası ihtiyaç kredilerinde vade 36 ay, ipotekli ihtiyaç kredilerinde vade 48 ay olarak belirlenmiştir. Bu bir yasal durumdur ve bu durumun üzerine hiç bir banka çıkmamaktadır. Eğer sizde 50 bin lira kredi başvurusu yapmak istiyorsanız aşağıdaki bankaların kredi başvuru kampanyalarını inceleyip anında kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbanktan 50 bin lira nakit kredi başvurusu yapmak istiyorsanız kredi notunuzun en az 1300 ve üzerinde olması gerekmektedir. Denizbank ihtiyaç kredilerine bir çok başvuru mevcuttur. Özellikle SMS kredi ve internet sitesi üzerinden yapacağınız kredi başvurularında krediniz onaylandığında sadece kimliğinizle birlikte kredi alabilirsiniz. Denizbank 55 bin liraya kadar 36 ay vade ile kredi vermektedir. Bu başvuruyu yapmanız için aşağıdaki adımları izleyiniz.

  • SMS kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı 3280’e göndererek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
  • www.denizbank.com adresinden ihtiyaç kredisi başvurusunu seçerek formu doldurup başvuru yapabilirsiniz.
  • Denizbank ATM’lerinden kartsız işlem menüsünden başvuruları seçerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.
  • İnternet Bankacılığı ve ya Deniz Mobil Şubeyi kullanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. (Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir)
  • Çağrı Merkezi numarası olan 444 0 800‘ü arayarak kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • Facebook ve Twitter üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • En Yakın Denizbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank'tan Araba İpotekli Kredi Başvurusu

Yukarıda verilen kredi başvurularıyla Denizbank’tan 50 bin lira nakit kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Başvurunuzu hangi kanaldan yaparsanız yapın kredi onay mesajını aldığınızda en yakın Denizbank şubesine giderek o limit kadar kredinizi kimliğinizle kullanabilirsiniz. Denizbank bu kredilerde üst limit olarak 55 bin lira vade üst limiti olarak da 36 ay vade imkanı sunmaktadır. Denizbank üzerinden yaptığınız başvuru olumsuz sonuçlandıysa kredi notunuzu kontrol ettirmelisiniz. Eğer kredi notunuzda sorun yoksa bankaya ipotek karşılığı kredi başvurusunda bulunarak kredi alabilirsiniz. Bu başvuru sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. İnternet üzerinden ve ya SMS ile ipotekli kredi başvurusu yapamazsınız. Krediniz onaylandığında ise eksper değeriniz en az 100 bin lira olması gerekmektedir. Çünkü banka krediyi ekspertiz değerinizin %50’si oranında kredi verecektir. Daha detaylı bilgi ve başvuru için Denizbank müşteri hizmetleri numarası 444 0 800‘ü arayarak bilgi alabilirsiniz.

Vakıfbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Ülkemizde hizmet veren kaliteli kamu bankalarından olan Vakıfbank üzerinden kredi başvurusu yaparak 50 bin lira nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu krediyi almanız için bankanın şartları vardır. Bu kredi başvurusunda bulunacak müşteriler ikiye ayrılmıştır. Vakıfbank üzerinden maaş alanlar ve Vakıfbank üzerinden maaş almayanlar diye ayrılan bu sistemde her iki tarafta 50 bin lira kredi başvurusu yapabilmektedir. Ancak 50 bin limiti alabilmeniz için bankadan maaş alanlar için maaşının 22 katı 50 bin liraya denk gelmesi gerekmektedir. Buna göre maaşınız en az 2250 TL olması gerekmektedir. Eğer maaşınız 2250 ve üzerindeyse ve maaşınızı Vakıfbank üzerinden alıyorsanız 50 bin lira 36 ay vadeli ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Krediniz anında onaylandıktan sonra aynı gün kullandırım yapabilirsiniz.

Maaşınızı Vakıfbank üzerinden almıyorsanız en az 12 ay SGK’lı çalışan olmanız ve ya emekli maaşı almanız gerekmektedir. Ayrıca dışarıdan maaş alan müşterilerde kredi notuda önemli olmaktadır. Dışardan gelen müşteriler için banka maaşınızın 15 katına kadar kredi vermektedir. Eğer sizde maaşınızın 15 katı 50 bin lirayı bulduğunu düşünüyorsanız en yakın Vakıfbank şubesine giderek hızlı bir şekilde kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredinizin olumlu ve ya olumsuz olmasını anında öğreneceğiniz gibi onay alması durumunda hemen kredinizi kullanabileceksiniz. Eğer kredinizi 48 ay vadeli ile almak istiyorsanız bankaya ipotek vererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu ihtiyaç kredisi gibi anında ödenmeyecek işlemleri en az 1 hafta sürecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Fibabank'tan Anında 100.000 TL ve üzeri Konut Kredisi


Garanti Bankası İhtiyaç Kredisi

Garanti bankası uzun yıllardır hizmet verdiği bankacılık sektöründe kredi ve kredi kartı konusunda en çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Sizde bu bankadan 50 bin lira nakit kredi alabilirsiniz. Bu bankadan kredi almak isteyen kişilerin de şartları olmalıdır. En az 3 ay SGK kaydınız ve düzenli bir geliriniz varsa Garanti Bankası 50 bin ihtiyaç kredisine başvuru yapabilirsiniz. Bu kredide vade ise 36 ay olarak değerlendirilmiştir. Garanti bankasına internet üzerinden ve SMS üzerinden başvuru yaparsanız en fazla 25 bin lira kredi alabilirsiniz. Ama şubelere giderek direk başvuru işleminizi yaparsanız kredi sonucunuzu yaptığınız gibi öğrenebilir ve krediniz onaylandığında anında kullanabilirsiniz. Garanti bankasından ihtiyaç kredisi başvurunuz olumsuz olduğunda bankanın uyguladığı ipotekli kredi kampanyasından faydalanarak 48 ay vadeli kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi oranları ve faizleri hakkında bilgiyi www.garanti.com.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Burgan Bank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz bankalardan biri olan Burgan Bank, yaptığı kredi kampanyalarıyla müşterilerin en çok tercih ettikleri bankalar arasında yer almaktadır. Burgan bank özellikle emekli ve kamu personeli müşterilerine yaptığı kampanyalarla bir çok kişinin nakit ihtiyacını gidermiştir. Eğer sizde bu bankadan 50 bin nakit kredi almak istiyorsanız bankanın bazı şartlarına uymak zorundasınız. Öncelikle emekli iseniz maaşınızı bu bankaya aktararak kredinizi aktarır aktarmaz kullanabilirsiniz. Kamu personelleri için ise 100 bin liraya kadar kredi imkanı da bu bankadan verilmektedir. Eğer normal çalışan ve başka bankadan maaş alıyorsanız kredi notunuza göre 50 bin kredi alabilirsiniz. Özellikle son 6 Ay SGK hizmetinin yatması gerekmektedir. Düzenli geliriniz var ve bu banka ile kredi konusunda çalışmak istiyorsanız hemen en yakın Burgan Bank şubesine giderek 36 aya varan vadelerle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Ayrıca Burgan Bank ipotekli kredilerde bankanın uyguladığı özel faiz ve kampanyalardan da yararlanmak istiyorsanız sizin adınıza ait ve ya yakınınıza ait bir ev tapusunu bankaya teminat göstererek kredi alabilirsiniz. Bu alacağınız kredi 48 ay vadeli olacaktır. Özel faiz imkanlarından faydalanmak için en yakın banka şubesinden kredi başvurusu yapmanız gerekmektedir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Başvurusu

İş Bankasından kredi almak istiyorsanız düzenli bir geliriniz ve 1200 üzerinde kredi notunuz olması gerekmektedir. 50 bin liraya kadar nakit ihtiyaçlarınızı İş Bankasından alabilirsiniz. İŞ bankası üzerinden alacağınız bu krediye eğer SMS ve İŞCEP üzerinden başvuru yaparsanız en fazla 15 bin kredi alabilirsiniz. Banka şubelerine giderek yapacağınız kredi başvurusu gelir belgeniz ve kredi notunuza göre değerlendirildikten sonra 50 bin liraya kadar kredinize onay verilecektir. Eğer kredi başvurunuz onay almadıysa bankadan 50 bin lira kredi için kefil bulabilir ve kefil ile birlikte tekrardan başvurabilirsiniz. Bu kredide vade 36 ay olacaktır. Eğer 36 ay üzerinde vade ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankanın ipotekli teminat kredisi kampanyasına başvurmanız gerekmektedir. Bu kredide vereceğiniz ipotekle işlem yapılacak ve krediniz onaylandığında 48 ay vade ile ödeme tablosu oluşturabileceksiniz. Her iki krediye de başvurmak için en yakın İş Bankası şubesine gitmelisiniz. Bankadan direk yapılacak başvuru ile kredibilitenize bakabilir ve kredinizin olumlu/olumsuz olduğunu öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10 Bin TL Kredi Başvurusu Yapmak ve Kullanmak 2019

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Akbank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yapacak kişiler banka şubelerine direk giderek başvuru yapmalıdırlar. Özellikle 30 bin ve üzeri kredi başvurularında direk şubelerden evraklarıyla birlikte başvurularını tamamlamaları gerekmektedir. SMS ve ya Akbank Direkt üzerinden yapılan başvurular 30 bin liraya kadar değerlendirilmektedir. Bu yüzden sizde 50 bin civarında kredi başvurusu yapmak istiyorsanız Akbank’ı tercih etmelisiniz. Yüksek limitli kredilerde Akbank müşteri seçiciliği yapmaktadır. Kamu personellerine ve Emekli müşterilerine öncelik tanınan bu kampanyalarda eğer dışardan maaş alan ve özel sektör çalışanıysanız kredi almanız için kefil bulmanız gerekebilir. Bu şartlarda olan müşterilerin kredi notları çok yüksek olması gerekmektedir. Ayrıca özel sektör çalışanlarının en az 6 ay SGK’sının yatması ve düzenli bir geliri olması gerekir. Asgari ücret alan kişilerin 50 bin nakit kredi alması bu bankadan imkansızdır. Sizde en yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında aynı gün içersin de 50 bin 36 ay vadeli kredi kullanabilirsiniz.

Akbank’tan ipotek karşılığı kredi almak istiyorsanız 48 ay vadeli kampanyasından yararlanabilirsiniz. Vereceğiniz teminatın sizin adınıza olması şartı koşan bu bankadan ipotek karşılığı kredi isteyerek 50 bin ve üzeri nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kredi süresi toplamda 1 hafta sürecek işlemlerden sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Vereceğiniz mülkün ekspertiz değerinin %50’sine kadar alacağınız bu kredide vade 48 ay olarak verilmektedir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *