50.000 TL’ye Kadar Anında Kredi Enpara.com’da
17 Mar, 2019 20:06 tarihinde eklendi

50.000 TL’ye Kadar Anında Kredi Enpara.com’da

50.000 TL’ye Kadar Anında Kredi Enpara.com’da

Enpara.com ve QNB Finansbank ortaklığında ihtiyaç sahiplerine kredi vermek için kampanyalar yapmışlardır. Enpara.com sitesi üzerinden yapacağınız bu başvuru ile hem enpara ailesine katılmış olursunuz hem de dijital bankacılığı kullanarak yeni nesil bankanın çalışma prensiplerine ortak olursunuz.

Enpara.com Masrafsız Kredi

Türkiye’de dijital bankacılığı ilk kez tanıştıran banka olan enpara.com müşterisi ve müşterisi olmak isteyen herkesi ihtiyaç kredisi vererek bir nevi ihtiyaçlarınızı gidermenizi sağlamaktadır. Ayrıca enpara.com kullanan müşterile EFT ve Havale işlemlerinde ücret ödemeyeceklerdir. Bu işlemleri ücretsiz yapabilirsiniz.

Enpara.com İhtiyaç Kredisine başvuru yaparak masrafsız ve sigortasız kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusunu da dijital ortamda yaptıran Enpara.com müşterilerine 50.000 TL ‘ye kadar 60 ay vadeden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yaptırmaktadır. QNB Finansbank çatısı altında çalışan bir banka olan enpara.com kredi başvurusu için enpara.com sitesine girerek kredi başvurusu seçeneğinde bulunabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunduktan sonra cevanınız dakikalar içinde size SMS olarak gönderilecektir.

Enpara 50.000 TL Kredi Başvuru

Enpara.com 2012 yılında QNB Finansbank tarafından kurulmuş ve dijital bankacılığı ülkemize getirmiştir. En para.com ihtiyaç sahiplerine 60 ay vadeye kadar 50.000 TL krediyi %2.07 Faiz oranıyla sunmaktadır. en az 1.000 TL en fazla 50.000 TL olan bu krediye başvuru yaptığınızda enpara.com müşterisi iseniz krediniz onaylandığında anında hesabınıza aktarabilir ve para ihtiyacınızı anında giderebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Şekerbank'tan SMS ile 50.000 TL Anında Kredi

Enpara.com kredi başvurusu yapmanız için müşteri olmanız ve ya müşteri olmamanız önemli değildir. Her şekilde krediye başvuru yapabilirsiniz. Enpara.com müşterisi iseniz enpara.com internet ve ya cep şubesine girerek kredi başvurunuzu doldurmanız yeterlidir. Kredinizi anında online olarak kullanabilirsiniz. Eğer enpara.com müşterisi değilseniz ilk önce enpara.com internet sitesine girerek kredi başvuru formunu doldurmanız gerekir. Başvurunuz kabul edilirse enpara yetkilileri sizi adresinizde ziyaret edin enpara.com üyesi yapacaklardır. Üyelik işlemi bittikten sonra enpara.com müşterisi olursunuz. Müşterilik işlemi tamamlandıktan sonra kredinizi online olarak kullanabilirsiniz.Enpara.com İhtiyaç Kredisi Ödeme Planı

Enpara.com kredi çeken müşterilerine özel olarak esnek ödeme seçenekleri sunmaktadır. İhtiyaç kredinizin taksit ödemeleri enpara.com hesabınızda yeterli bakiye olması durumunda otomatik olarak yapılacaktır. Eğer enpara.com hesabınızda yeterli bakiye yoksa, QNB Finansbank Atmlerinden de kredi taksidinizi ödeyebilirsiniz. Aynı zamanda enpara.com olarak kredinizi erken kapatma fırsatı da sunmaktadır. Kredinizi erken ödeyerek kredi faiz indiriminden yararlanabilirsiniz.

Enpara.com sizin için 60 ay vadeli 2.07 faiz oranıyla 1000-50000 TL arasında kredi çekme fırsatı sunmaktadır. Enpara.com ihtiyaç kredisinde dosya masrafı, kredi tahsis ücreti ve sigorta primi almamaktadır.

Kredi Tutarı TL Cinsinden Vade  Aylık Ödeme Tutarı
10.000 TL 12 Ay Vade  982 TL
10.000 TL 36 Ay Vade  429 TL
10.000 TL 60 Ay Vade  324 TL
20.000 TL 36 Ay Vade  859 TL
30.000 TL 60 Ay Vade  972 TL
40.000 TL 60 Ay Vade  1.296 TL
50.000 TL 60 Ay Vade  1.620 TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ICBC Bank'tan Herkese 50.000 TL'ye Kadar Kredi

Önemli Not: Bu kredi faiz oranları 17.03.2019 tarihinde enpara.com sitesinden alınmıştır. Siz bu yazımızı okuduğunuz zaman kredi faiz oranları düşebilir ve ya yükselebilir. En doğru faiz oranları için enpara.com sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz.

Kredi Notu Önemli mi?

Enpara.com ihtiyaç kredisine başvuru yapmanız için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Bankaların kredi notu üzerinden kredi verdiğini unutmayalım. Kredi başvurusu yapmanız için kredi notunun bankaların istediği düzeyde olması gerekir. Bankalar genellikle 1100 ve üzerinde kredi notu olan müşterilerine kredi vermektedir. Sizde kredi notunuzu findeks.com sitesinden ufak bir ücret karşılığında ödeyebilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmadan önce kredi notunuza bakmakta fayda vardır. Kredi notunuz düşük olup kredi başvurusu yaparsanız notunuz daha çok düşer ve notunuzu yükseltmek için en az 6 ay mücadele verirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmenin başka bir yolu da çalıştığınız bir bankanın internet bankacılığını kullanarak ücret karşılığında öğrenebilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *