Akbank 10.000 TL 36 Ay Vade Kredi Başvurusu (2018)
24 Eyl, 2018 11:15 tarihinde eklendi

Akbank 10.000 TL 36 Ay Vade Kredi Başvurusu (2018)

Akbank 10.000 TL 36 Ay Vade Kredi Başvurusu (2018)

Akbank 10 bin kredi başvurusu yapmak artık çok kolay. Akbank’ın sağladığı hizmetler ve yaptığı kampanyalar ile birlikte kredi başvurusunu akbank müşterisi olmasanız bile hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Akbank size 10 bin kredi kullanımızda 36 Ay kadar vade imkanı sağlamaktadır.

Akbank İhtiyaç Kredisi

Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yaparak nakit ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Krediye başvuru yapacak kişilerin kişiye özel ödeme planı uygulayarak kredi ödemelerinde sıkıntı yaşamaması için de bir kampanya başlatmıştır. Artan faiz oranlarından da etkilenen Akbank Eylül 2018 ayı itibari ile faiz oranı %3.10 civarındadır. Bu faiz oranı sizin kredi notunuza ve ödeme yapacağınız aylık vadeye göre değişebilir.

Akbank ihtiyaç kredisine başvuru yaparak isterseniz düğün masraflarınızı karşıyalabilir, ev eşyalarınızı yenileyebilir, tatil yapmadıysanız tatil yapabilir, çocuklarınızın eğitimi için ödeme yapabilir ve evinizde tadilat gerektiren işler varsa Akbank ihtiyaç kredisi ile tamamlayabilirsiniz. Acil para ihtiyaçlarınızı Akbank İhtiyaç Kredisi ile karşılayarak uygun faiz ve uzun vadeli kredi kullanımı yapabilirsiniz.

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru

Akbank İhtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız bir çok yol ile kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. En yakın Akbank şubesine giderek kredi başvurusu yapabilirsiniz. Ayrıca tek bir tıkla Akbank İnternet sitesinden kredi başvurunuzu tamamlayabilir ne kadar kredi alabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Cep telefonundan ve Akbank Direkt bankacılığı kullanarak da kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi iseniz Akbank Direkt ile yapacağınız kredi başvurusunda şubeye gitmeden anında kredi başvurusu yapabilir ve sonucu hemen öğrenip kredinizi hesabınıza aktarabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Anında 10.000 TL Kredi Başvurusu

Akbank İhtiyaç Kredisi Başvuru Koşulları

Akbank ihtiyaç kredisine başvurmak için bankanın sizin için belirlediği bir çok şarta uymanız gerekmektedir. Bu şartlara ve kredi kullanımı esnasında istenilen evrakları eksiksiz bir şekilde ulaştırırsanız kredinizi aynı gün içinde rahatça kullanabilirsiniz. • Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak için 18 yaşından büyük olmanız gerekmektedir.
 • Kredi başvurusunda bulunduğunuzda kredi kullanımı için yapılan istihbaratta risk ve kredi notunuzda olumsuzluk olmaması gerekir.
 • Kredi notu bankanın en önemli şartlarından bir tanesidir. Kredi notu düşük olan kişiler kredi başvurusunda bulunsalar bile olumsuz cevap alacaklardır.
 • Akbank ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunurken istenilen belgeler şunlardır. Üzerinde TC Kimlik yazan kimlik belgesi, Son döneme ait su,elektrik gibi faturaların adınıza kayıtlı bir fatura, Eğer fatura temin edilmiyorsa son 1 ay içersinde nüfus müdürlüğünden alınmış ikametgah belgesi ve en son olarak da resmi gelir belgesi  temin etmeniz gerekmektedir.
 • Gelir belgesinde ücretli çalışanlar maaş bordrosu ve ya maaş yazısı ile çalıştığın iş yerinin imza sirkülerini bankaya getirmesi gerekir.  Kamu çalışanı ise, çalışma belgesi ve gelir belgesi yeterli olacaktır. Emekli müşteri iseniz, emekli tanıtım kartı ve emekli maaşınıza ilişkin banka hesap cüzdanı bankaya vermelisiniz.
 • Serbest meslek ile çalışanlarda bu krediye başvuru yapabilirler. Bankaya giderken gelir belgesi olarak son yıla ait vergi levhası ve son yıla ait bilanço ile hesap özetlerini hazırlamalıdırlar. Ticaret sicili gazetesi ve oda kayıt belgesi de bazı durumlarda istenilebilir.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Detaylı Anlatım)

10.000 TL Kredi Ödeme Tablosu

Akbank 10 bin ihtiyaç kredisi alan müşteriler 36 aya kadar vade yaparak kredi kullanabilirler. Şimdi sizlere 10.000 TL alırsanız aylık ne kadar ödeyeceğinizi belirtiyoruz.

 • 10.000 TL x 12 Ay vadeli kredi kullanımında aylık ödemeniz : 1051 TL
 • 10.000 TL x 16 Ay vadeli kredi kullanımında aylık ödemeniz : 844 TL
 • 10.000 TL x 20 Ay vadeli kredi kullanımında aylık ödemeniz : 721 TL
 • 10.000 TL x 24 Ay vadeli kredi kullanımında aylık ödemeniz : 640 TL
 • 10.000 TL x 30 Ay vadeli kredi kullanımında aylık ödemeniz : 561 TL
 • 10.000 TL x 36 Ay vadeli kredi kullanımında aylık ödemeniz : 510 TL

Yukarıda verdiğimiz faiz oranları ile aylık bütçenize göre 10.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu faiz oranları ve aylık ödemeler Eylül 2018 yılında Akbank İnternet Sitesi üzerinden alınmıştır. Siz bu yazıyı okuduğunuzda Akbank Faiz oranlarını değiştirebilir. En iyi hizmet için www.akbank.com sitesine girerek güncel faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. 

 

 

 

 

 

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *