Akbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış ve Kapanış)
15 Nis, 2019 0:41 tarihinde eklendi

Akbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış ve Kapanış)

Akbank Çalışma Saatleri 2019 (Açılış ve Kapanış)

Akbank Çalışma Saatleri 2019 yılında da aynı şekilde devam etmektedir. Akbank mesai saatlerini merak edenler için bu yazımızı sizinle paylaşıyoruz. Yazımızı okuyarak Akbank’ın mesai saatleri nedir? Hangi saatler arasında çalışma saati olarak hizmet vermektedir öğrenebilirsiniz. Bildiğiniz gibi Akbank uzun yıllardır ülkemizde hizmet veren kaliteli ve güvenilir bankalardan birisidir. Hacı Ömer Sabancı önderliğinde kurulan bu banka 1948 yılından itibaren ülkemizde hizmet vermektedir. Banka kurulduğu zamanlarda sadece Çukurova bölgesindeki pamuk üreticilerine destek vermekteydi. Daha sonra kendini geliştiren bu banka bir çok bankayı geride bırakarak ülkenin en köklü bankası haline gelmiştir.

Akbank Mesai Saatleri 2019

Akbank mesai saatleri içinde pek çok işlem yapabilirsiniz. Özellikle banka müşterileri banka işlemlerini yapmak için banka şubelerini tercih etmektedirler. Akbank müşterileri de bankaya gitmeden çalışma saatlerini öğrenmek istemektedirler. Akbank diğer bankalar gibi ortalama bir çalışma saati belirlemiştir. Diğer bankalardan çalışma saatleri çok uyuşmasa da normal mesai saatleri içinde işleminizi yapabilirsiniz. Buna göre Akbank Çalışma saatleri şu şekildedir.

  • Akbank Sabah Açılış Saati: 09.00 ile 12.30 arası
  • Akbank Öğle Tatili Saati: 12.30 ile 13.30 arası
  • Akbank Akşam Kapanış Saati: 13.30 ile 17.30 arası


Yukarıda verdiğimiz saat dilimlerinde işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ülkede 800’e yakın şubesi bulunan Akbank tüm bankalarda bu saat üzerinden hizmet vermektedir. Bankacılık işlemlerinizi banka şubesinden yapmak istiyorsanız sabah 9 ile akşam 17.30 arasında işlemlerinizi yapmanız gerekmektedir. Akbank en tenha olunan saat ise öğleden önceki saatlerdir. Öğleden sonra banka şubeleri kalabalık olabilir. Banka şubelerine girdiğinizde sıra beklemeden işlem yapmak istiyorsanız bankamatik kartınız veya kredi kartınız işe işlem numarası alarak hızlı bir şekilde işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank Direkt Kredi Anında 20.000 TL Hesapta

Akbank Cumartesi Çalışma Saatleri 2019

Yukarıda verdiğimiz çalışma saatleri hafta içi mesai saatleri içinde olan saatlerdir. Eğer banka resmi bir tatile girmediyse hafta içi bu saatler arasında açık olacaktır. Akbank, cumartesi ve Pazar günleri kapalıdır. Ama bazı alışveriş merkezlerinde kredi kullandırımı olduğu için nöbetçi bankalar olabilir. Bu bankalara alışveriş merkezlerinde görebilirsiniz. Cumartesi ve Pazar günü hizmet veren bu nöbetçi bankalar sadece gişe işlemi yaparak hizmet vermektedir.

Eğer bankacılık işlemlerinizde başka bir işlem yapacaksanız banka şubelerinin açılmasını bekleyebilirsiniz. Bankalar üzerinden yaptığınız diğer bankacılık işlemlerini Akbank Direkt ile veya Akbank ATM’si üzerinden de yapabilirsiniz. Ülkemizde 4200 adet Akbank ATM’si bulunmaktadır. Bu ATM’leri kullanarak bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Akbank Çalışma Saatleri hakkında bilgiler verdik. Bir önceki yazımız olan Halkbank Çalışma Saatleri merak ediyorsanız sayfamıza gidebilirsiniz. Bu konu hakkında sormak istediklerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *