Akbank Direkt Kredi Anında 20.000 TL Hesapta
8 Oca, 2019 16:00 tarihinde eklendi

Akbank Direkt Kredi Anında 20.000 TL Hesapta

Akbank Direkt Kredi Anında 20.000 TL Hesapta

Artık bankalar kredi başvurularını online olarak yaptırmaktadırlar. Sizde eğer oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve kredinizi hemen kullanmak istiyorsanız bankaların bazı kredi kampanyalarını takip etmeniz gerekmektedir. Akbank’ta hem internet bankacılığından hem de Akbank Direkt uygulamasından sizlere kredi imkanı sağlamaktadır. Bankada sıra beklemeden, evrak derdiyle uğraşmadan, sorgusuz sualsiz kredi hizmetinden yararlanmak istiyorsanız Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Akbank bu kredide size en fazla 20.000 TL limit belirlemiştir. Sizde eğer Akbank Direkt ile kredi kullanmak istiyorsanız bu uygulamayı cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Bugün sizlere Akbank Direkt Kredi Anında 20.000 TL Hesapta hakkında bilgiler vereceğiz. Yazımızı okuyarak daha geniş bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte bu kredi ile ilgili detaylar.

<<<—Öğrenciye Kredi Veren Bankalar için Tıklayınız—>>>

Akbank Direkt Kredi

Akbank’ın şubeye gitmeden verdiği kredi Akbank Direkt kredidir. Bu krediyi telefon bankacılığını kullanarak, internet şubesini kullanarak ve Akbank Direkt uygulamasını kullanarak yapabilirsiniz. Yalnız banka müşterisi değilseniz bu krediyi kullanamazsınız. Eğer banka müşterisi olmak istiyorsanız en yakın şubeye giderek hesap açtırmalı ve internet bankacılığı şifrelerini almalısınız. Kolay başvuru ve anında sonuç alacağınız bu krediyi almak için bazı önemli şartlarda mevcuttur.Banka şubelerinden kredi başvurusu yaptığınızda banka sizin kredi notunuzun en az 1100 ve üzerinde olmasını istemektedir. Akbank Direkt kredi başvurusu yapacaksanız da kredi notunuzun en az 1350 ve üzerinde olması gerekir. Aslında bu uygulama bankanın kendi müşterilerine ve kredi sicili iyi olan kişilere kolaylık sağlamasıdır. Eğer banka çalışmalarınız düzenliyse hiçbir gelir belgesi vermeden anında Akbank kredisine başvuru yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  50.000 TL'ye Kadar Anında Kredi Enpara.com'da

Akbank Direkt Kredi Nasıl Başvuru Yaparım?

Uygulamayı açtığınızda nakit ihtiyaçlarım menüsüne girip Akbank Direkt Kredi’ye tıklayarak anında ne kadar kredi alabilirsiniz öğrenebiliyorsunuz. Ayrıca telefonunu sallayarak da ne kadar kredi alabilirliğinizi gösteren bu uygulamadan çok kolay adımlarla kredinizi hesaba atabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacağınız miktarı ve vadeyi seçerek hemen başvur diyerek kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Eğer kredi başvurunuz onaylanırsa sözleşmeleri okuduktan sonra hesabınıza atabilirsiniz. Size gösterilen adımları muhakkak okuyarak onay verin. Hesabınıza geçen krediyi de anında kullanabilir ve ya banka şubelerinden çekebilirsiniz. Ayrıca bankamatik kartınızla da harcama yapabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *