Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
28 Kas, 2018 20:56 tarihinde eklendi

Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Akbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Televizyon ve internet reklamlarında gördüğümüz gibi Akbank hızlı ve kolay kredi başvurusu yapılan bir bankadır. Bir çok finansal hizmetlere kampanya yapan bu bankadan sizde kolay bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Akbank üzerinden kredi başvurusu yapan müşterilerin en çok merak ettikleri konu ise başvuru sonucu öğrenme işlemidir. Sizde Akbank kredi başvurusu yaptınız ve başvurunuzun ne durumda olduğunu öğrenmek istiyorsanız bankanın uygulattığı yöntemlerle Akbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi yapabilirsiniz. Yazımızı okuyarak kredi başvuru sonucu öğrenme işlemi nasıl olur bilgi alabilirsiniz.

Akbank Kredi Başvurusu

Akbank’tan öncelikle kredi başvurusu hakkında bilgi vermek istiyoruz. Akbank kredi başvurusu yapmak için bir çok yöntemle hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Yalnız Akbank’tan kredi başvurusu yapmanız için bankanın uyguladığı politikalara uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bankanın uyguladığı politikaların başında müşterinin kredi notu gelmektedir. Eğer sizde kredi notunuzu bilmiyor ve başvuru yapmadan öğrenmek istiyorsanız findeks.com sitesinden ve ya Akbank Direkt uygulamasından ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1200 ve üzerindeyse bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer daha düşük kredi notunuz varsa kefil ve ya teminat karşılığında kredi başvurularında bulunabilirsiniz.

www.akbank.com sitesinden ve ya Akbank Direkt mobil uygulamasından hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kredi başvurularında sonucunuz genelde cep telefonunuza mesaj olarak gelecektir. Eğer böyle bir mesaj almadıysanız bankanın uygulamalarından kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Banka şubelerinden de Akbank kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yapı Kredi Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Akbank Başvurum Nerede?

Akbank’ı diğer bankalardan ayıran özelliği ise Başvurum Nerede özelliğidir. Hangi kredi türüne başvuru yaparsanız yapın ve ya kredi kartı başvurusunda bulunun Akbank başvurum neredeye girerek başvuru sonucunuz ve durumu hakkında bilgi alabilirsiniz. Şubelerden yapılan başvurularda ve ya taşıt,konut,ipotekli kredilerinizde banka krediyi genel müdürlük onayına bırakabilmektedir. Bu yüzden başvuru yaptığınız gün onay gelmeyebilir ve ertesi güne kalabilir. Bunun için bu linkten internet sitesine girip başvurum nerede bölümünden durum sorgulaması yapabilirsiniz. Eğer kredi başvurunuz onaylanmadıysa neden onaylanmadığını ve ya hala sonucu belli olmadıysa hangi aşamada olduğunu öğrenebilirsiniz.Akbank Başvuru Sonucu Öğrenme

Yukarıda verdiğimiz başvurum nerede uygulamasından başka Akbank şubelerine giderek kredi durumunuzu öğrenebilirsiniz. Şubelere giderek başvuru durumunuzu öğrendiğinizde eğer eksik bir bilgi varsa anında eksik bilginizi doldurabilir ve ya ek belge istendiğinde anında temin edebilirsiniz. Eğer krediniz onaylandıysa kredinizi banka şubesinden de kullanabilirsiniz.

Akbank kredi başvuru sonucu öğrenme işlemini müşteri temsilcisini arayarak da yapabilirsiniz. Cep telefonunuzdan 444 25 25 veya 0850 222 25 25′i arayarak kredi başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Akbank’tan kredi başvuru sonucu öğrenmek için sadece TC kimlik numaranız yeterli olacaktır. Kredi ve ya kredi kartı başvuru sonucunuzu müşteri hizmetlerinden öğrenebilirsiniz. Bu başvuru sonucunu öğrenirken dikkat etmeniz gereken bir konu vardır. Bankaya başvurduğunuzda verdiğiniz cep telefonu yanınızda olmalıdır. Çünkü bu telefona doğrulama kodu gelebilir ve sizden 3 dakika içinde bu kodu girmeniz istenebilir. Eğer başka bir cep telefonu numarasıyla öğrenmek isterseniz kredi sonucunuzu öğrenmeyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  200.000 TL İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Detaylı Anlatım)

Akbank Direkt Mobil Kredi 

Eğer Akbank müşterisiyseniz ve internet bankacılığı işlemleri için şifre aldıysanız hiç bir şekilde şube derdiyle, evrak derdiyle ve sonucu öğrenme derdiyle uğraşmadan kredi kullanabilirsiniz. Sizde Akbank kredi başvurusu yapmak için Akbank Direkt uygulamasına girip başvurunuzu yapar ve yaptığınız başvuru onaylanırsa kredinizi hiç şubeye gitmeden anında kullanabilirsiniz. Üstelik 7 gün 24 saat bu işlemi yapabilirsiniz. Bunu yapmanız için Akbank müşterisi olmanız ve iyi bir kredi notunuzun olması gerekmektedir. Hesabınıza attığınız krediyi de anında kullanıp nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Daha fazla bilgi için www.akbank.com ve ya müşteri hizmetleri numarası 444 25 25‘i arayarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *