Akbank Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme İşlemi
1 Kas, 2018 14:40 tarihinde eklendi

Akbank Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme İşlemi

Akbank Kredi Kartı Başvuru ve Sonucu Öğrenme İşlemi

Akbank kredi kartı başvurusu yapan müşteriler Akbank’ın AXESS özellikli kredi kartı sahibi olmaktadırlar. Eğer sizde bu bankadan kredi kartı başvurusu yapacaksanız bu kartın kampanyalarından ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Akbank Axess kredi kartı başvurusu yapan müşteriler başvuru yaptıklarında değerlendirme sürecine girerler. Bu değerlendirme sonucun da başvuruları değerlenip sonuçlanmaktadır. Eğer sizde kart başvurusu yaptınız ve başvuru durumu ve ya sonucu hakkında bilgi almak istiyorsanız Akbank Axess kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yöntemleriyle durumunu öğrenebilirsiniz. Şimdi sizlere bu başvuru sonucu öğrenme hakkında bilgiler vereceğiz. Başvuru sonucunuzu Akbank başvuru sonucu öğrenme yöntemleriyle öğrenebilirsiniz.

AKBank Axess Kredi Kartı Başvuru

Akbank’tan nasıl kredi kartı başvurusu yapacağınız hakkında bilgi almak için istiyorsanız bankanın kredi kartı başvurusu yollarıyla anında kredi kartı başvurusu vardır. İnternet reklamlarında da gördüğünüz Akbank kredi kartı başvurusu yaparak anında onaylı kredi kartı alabilirsiniz. Kredi kartı almak istiyorsanız öncelikle internet sitesi üzerinden kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. www.akbank.com sitesinden direk başvuru yapabilir ve anında kredi kartınızı onaylatabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak istiyorsanız aşağıdaki tıklayabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru

Akbank kredi kartı başvurusunu banka şubelerinden de yapabilirsiniz. Banka şubelerine giderek gişeden ve ya bireysel müşteri temsilcisinden aldığınız formu doldurarak kimliğinizle birlikte başvuru yapabilirsiniz. Başvuru yaptıktan sonra bankada beklemenize gerek yoktur. Başvuru sonucunuz 1-2 gün içersinde değerlendirilip sonuçlanacaktır. Kredi kartınız onaylandıktan sonra verdiğiniz adrese kurye ile teslim edilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Kredi Kartı Borç Ödeme Kredisi (60 Ay)


Akbank üzerinden kredi kartı başvurunuzu 444 25 25 çağrı merkezi numarasını arayarak da yapabilirsiniz. Bu numarayı aradığınızda sesli komuta kredi kartı başvurusu yapmak istiyorum derseniz anında başvuracağınız temsilciye bağlanabilirsiniz. Burada başvuru için bilgilerinizi verdikten sonra başvurunuz değerlendirilip olumlu/olumsuz size SMS ile cevap gelecektir. Onay mesajı geldikten sonra 10 gün içersin de kartınız teslim edilecektir.

Eğer kredi kartınızı anında onayını görmek istiyorsanız Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Sizde bu bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığı ve ya Akbank Direkt uygulamasından kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Yaptığınız kredi kartı başvurusundan sonra başvuru sonucunu aynı ekranda ögrebilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Başvuru Sonucu Öğrenme

Akbank kredi kartı başvurusu yaptıktan sonra başvuru sonucunuzu öğrenemediyseniz bankanın uyguladığı yöntemlerle kredi kartı başvuru sonucu öğrenme yapabilirsiniz. Akbank sitesinden internet şubesinden başvuru sorgulama yapabilirsiniz. Başvuru sorgulama yapmak için bu linki tıklayınız.

Ayrıca Akbank şubelerinden ve Çağrı Merkezinden de kredi kartı başvuru sorgulama işlemi yapabilirsiniz. 444 25 25 numaralı telefonu arayarak hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve yaptığınız başvurunun sonucunu öğrenebilirsiniz. Kredi kartı başvurunuzun olumlu ve ya olumsuz olduğunu bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Kredi Notu Kredi Kartına Etken mi?

Eğer kredi kartı başvuru sonucunu öğrendiniz ve kredi  kartınız olumsuz sonuçlandıysa bu sizin banka çalışmalarınızdan ötürü oluşan kredi notundan kaynaklanmaktadır. Sizde bankalardan kredi ve kredi kartı alabilmeniz için iyi bir kredi notuna sahip olmanız gerekmektedir. Kredi notu düşük olan ve ya daha henüz kredi notu oluşmayan kişiler bu bankadan kredi kartı başvurusu yaptıklarında olumsuz yanıt alacaklardır. Eğer sizde kredi kartı başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasını istemiyorsanız öncelikle kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. www.findeks.com adresinden kredi notu sorgulama yapabilir ve ya sitemizdeki kredi notu sorgulama işlemlerinden kredi notu hakkında bilgiler alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank CardFinans Kredi Kartı Başvurusu Takip


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. dragon ball super watch online

    Herkese merhaba, aslında bunu okumak için sabırsızlanıyorum
    blog’un yayınının günlük olarak güncellenmesi.Site Harika

    • access_time 6 Kas 2018, 4:35
    • Cevapla