Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi
28 Eyl, 2018 11:19 tarihinde eklendi

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Akbank Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Akbank son zamanlarda yapmış olduğu yeni atılımlarla banka müşterilerini kendi bünyesinde toplamaya devam etmektedir. Televizyonlar da gördüğümüz reklamları ile de kredi ve kredi kartı başvurularını arttırmışlardır. Bu sayede Akbank müşterisi olup Akbank’ın sunduğ tüm hizmetlerden yararlanmaktasınız. Akbank müşterisi olup en büyük sıkıntı yaşadığınız işlem ise direk müşteri temsilcisine bağlanma işlemidir. Müşteri hizmetlerini aradığınız zaman direk müşteri hizmetlerine bağlanmak için ordan oraya tuşlarız ve büyük bir zaman kaybına uğrarız. Şimdi sizlere Akbank müşteri hizmetleri numarasını arayarak nasıl direk müşteri temsilcisine bağlanırız onun açıklamasını yapacağız.

Akbank Temsilciye Direk Bağlanma

Türkiye’de en çok tercih edilen bankalardan bir tanesi de Akbank’tır. Uyguladığı kampanyalar ve hizmet verdiği alanlarda ülkenin öncü bankası olan Akbank’ta bankacılık işlemlerinizi şubeler dışında oturduğunuz yerden de yapabileceğiniz fırsatlar sunmaktadır. Bu fırsatların en önemlisi Akbank Direkt uygulamasıdır. Bankacılık işlemlerinizi bu uygulamayı indirerek bankadan aldığınız internet şubesi şifre ve müşteri numaranızla giriş yaparak yapabilirsiniz. Üstelik müşteri temsilcisini beklemek yerine elinizdeki telefon ve ya tabletten bu işlemi hızlı bir şekilde yapabilirsiniz. Ama bazı müşterilerimiz müşteri temsilcisi ile görüşerek banka sorunlarını bire bir konuşmak istemektedir. Yalnız müşteri hizmetleri numarasını aradığın da ise direk müşteri temsilcisine bağlanmayı bilmemektedir. Bütün menüleri dinleyip kafası karışan müşteri hiç bir şekilde hızlı bir şekilde temsilciye bağlanmamaktadır.Yapmanız gereken Akbank Müşteri Hizmetleri numarası 444 25 25 ve ya 0 850 222 25 25‘i arayarak arama işlemini başlatmalısınız. Karşımıza bir telesekreter numarası çıkmaktadır. Bankaya kayıtlı olan numaranızdan arama yaparsanız, anında sizi tanıyacak ve isim soyisim okuyacaktır. Daha sonra çıkan menüden müşteri temsilcisine bağlanmak için konuşma başlayınca dinlemeden 4 tuşuna sonra çıkan menüden 2 tuşuna basarak ilerlemelisiniz. Bu işlemler sonrasında çıkan menüde ard arda iki kere 0(sıfır)‘ı tuşlayarak Akbank müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca sesli komut sistemi ile sizi ilerletmek isterlerse sadece telefona Müşteri Temsilcisi ile görüşmek istiyorum derseniz sizi anında temsilciye bağlayacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  HSBC Bank Güncel EFT Saatleri Bilgileri

Akbank müşteri hizmetlerini arayarak çalıntı kart,kaybolan kart ve ya şüphelendiğiniz işlemler için müşteri hizmetleri numarasını aradıktan sonra 6 tuşuna basarak yetkili temsilciye bağlanacaksınız. Buraya bağlanıp kredi kartı ve ya bankamatik kartınızı iptal ettirebilirsiniz. Eğer şüphe duyduğunuz işlemler var ise, kartınızı hemen iptal ettirip, yeni bir kart istemelisiniz. Akbank müşteri hizmetlerine 7 gün 24 saat arayabilir her türlü konu hakkında bilgi alabilirsiniz.

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *