Akbank’tan Anında 30.000 TL Kredi ( Evraksız-Kefilsiz )
5 Mar, 2019 21:31 tarihinde eklendi

Akbank’tan Anında 30.000 TL Kredi ( Evraksız-Kefilsiz )

Akbank’tan Anında 30.000 TL Kredi ( Evraksız-Kefilsiz )

Akbank Kredi başvurusu ile anında 30 bin tl kredi alabilirsiniz. Akbank müşterilerine 30.000 TL ye kadar şubeye gitmeden ihtiyaç kredisi vermeye başladı. Bu krediye başvurmak için Akbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Eğer Akbank müşterisi iseniz bu krediye Akbank Direkt den başvuru yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza gönderebilirsiniz. Eğer 30.000 TL’den fazla kredi istiyorsanız bunun için Akbank şubelerine gidip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank Direkt bankacılık kredisi en fazla limiti 30.000 TL dir.

Akbank Kredi Başvurusu 2019

Eğer Akbank müşterisi değilseniz bile Akbank’a kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Akbank’ın internet sitesinden kredi başvurusu yapabilir ve ne kadar kredi kullanacağınızı anında öğrenebilirsiniz.

Ekonomi yükseldikçe faiz oranları da yükselmeye başlamıştır. Önceden %1.50 lerde olan faiz oranları 17.08.2018 itibari ile %2.95 ‘i bulmuştur. Bu sebeple kredi ödemelerindeki miktar artıp müşterilerin kredi başvurusu yapmaktan çekindiklerini gözlemlemiş bulunmaktayız. Şimdi size aşağıda çekeceğiniz krediye göre ödeyeceğiniz miktarları belirttik.

Akbank Kredi Hesaplama

Kredi Tutarı Vade ve Faiz Aylık Ödeme
10.000 48 Ay – %2.95 436,11 TL
20.000 48 Ay – %2.95 872,22 TL
25.000 48 Ay – %2.95 1.090,28 TL
30.000 48 Ay – %2.95 1.308,34 TL

Çekeceğiniz, 10.000 – 20.000- 25.000 ve 30.000 TL için aylık ödemeleri 48 ay vade olarak gösterdik. 48 ay sonunda iki katından fazla ödeme yapıyorsunuz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Akbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu Nasıl Yapılır? (Detaylı Anlatım)


Akbank Kredi Hakkında Açıklamalar 

 • Akbank Direkt’te maksimum 30.000 TL ve 48 ay vadeye kadar ihtiyaç kredisi başvurusu Akbank Şubelerine gidilmeden yapılabilir. 30.000 TL üzeri kredi başvuruları için Akbank Şubelerine gidilmesi gerekmektedir.
 • Akbank Direkt Kredi ile belgesiz, imzasız, Şubeye gitmeden kredi kullandırımı T.C. vatandaşı ve Akbank Direkt Şifresi sahibi mevcut Akbank müşterileri için geçerlidir.
 • Henüz Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanabilmek için T.C. vatandaşlık numaralı kimlik, gelir belgesi, adres gösterir bir belge ve özel sektör çalışanı ise SGK Hizmet Döküm Belgeleri ile birlikte Akbank Şubelerine gitmeleri gerekmektedir.
 • Banka, gerekli gördüğü durumlarda ek belge isteme hakkına sahiptir. Onaylanmış kredilerin kullandırılması için nihai karar Banka’ya aittir.
 • Kredi başvurusu için kefil koşulu aranmamakla beraber gerekli görüldüğü durumda kefil talep edilebilir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Belirtilen faiz oranları kredi hayat sigortası yaptırılması durumunda geçerlidir. Kredi hayat sigortası yıllık primi, kredi tutarının yaklaşık binde 16’ü kadardır.
 • Kredi tahsis ücreti, kredi tutarının binde 5,25‘i olup, BSMV dahildir.
 • Efektif Yıllık Faiz oranı hesaplamasına, kredi tahsis ücreti, faiz ve vergiler dahildir.
 • Kredi faizi; Akbank şubeleri, Akbank Direkt ve 444 25 25’te farklılık gösterebilir.
 • Kullandırımda kredinin son taksit tutarında kuruşsal farklılık olabilmektedir.

Akbank Telefonunu Salla Kredisi

Akbank kendi müşterilerine sunduğu başka bir hizmet ise telefonunu salla kredisi. Bunu kullanmanız için Akbank Direkt uygulamasını kullanmanız gerekir. Yine 30.000 TL ye kadar kredi kullanmak için uygulamadaki telefonu salla kredisine girerek telefonunuzu salladıktan sonra ne kadar kredi çekeceğinizi öğrenebilirsiniz. Krediniz onaylandığında ise hemen hesabınıza aktarabilir, şubeye gitmek ve evrak istemek gibi bir şeyle karşılaşmayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10000 TL 36 Ay Vade ile Krediniz Burgan Bank'ta

Akbank İhtiyaç Kredisi Şartları Nelerdir?

Faiz oranları Kredi Koşulları ve Yıllık Maliyet oranları tablosunda belirtilmiştir.
Ertelemeli kredilerimizi Şubelerimizden, Akbank Telefon Şubesi’nden ve Akbank Direkt İnternet veya Mobil’den kullanabilirsiniz.
Kredimakbankta.com sayfasından T.C. vatandaşlık numarası ve güncel cep telefonu bilgisi girilerek ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunanların başvuru sonuçları sms ile iletilecektir. Akbank müşterisi olmayanların kredi kullanım işlemi şubede tamamlanır.
Şubeden Kredi kullandırımında istenilen belgeler:

·Nüfus cüzdanı veya sürücü belgesi aslı ve fotokopisi

·Gerekli görülmesi durumunda adres teyidi amaçlı belge talep edilebilecektir.

·Gelir Belgesi – Maaş bordrosu (Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

·Özel sektör çalışanlarından SGK Hizmet Döküm Belgesi (​Maaş müşterimizin getirmesine gerek yoktur)

 

​*%2,70 faiz oranı şubelerimizden kullanılan 25-48 ay vadeli 50 bin TL-100.000 TL arası kredilerde geçerli olup, farklı vadelerde​ veya Akbank.com, Akbank Telefon Şubesi ve Akbank Direkt Internet veya mobil kanallarında geçerli olan faiz oranları farklılık göstermektedir.​


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *