Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi
3 Eki, 2018 10:03 tarihinde eklendi

Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Albaraka Türk Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma Yöntemi

Albaraka Türk ülkemizde faizsiz bankacılık alanında hizmet veren katılım bankalarından biridir. Bu sebeple faizsiz bankacılık isteyen müşterilerin tercih ettiği bankalardan bir tanesidir. Albaraka Türk verdiği finansal hizmetlerle kendi portföyünü oluşturmuştur. Albaraka Türk müşterileri ise müşteri hizmetleri numarasını arayarak tüm bankacılık işlemlerini yapmaktadırlar. Yalnız müşterilerin tek sıkıntısı müşteri hizmetlerine direk bağlanamamadır. Aslında müşteri temsilcisi ile konuşmak için hızlı adımlar mevcuttur. Bu yazımızda size bunlardan bahsedeceğiz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma 

Albaraka Türk katılım bankasıyla müşteri hizmetlerine direk bağlanma mümkündür. Haftanın her günü istediğiniz saatte hizmet veren müşteri hizmetleri numarasında artık menülerde kaybolmadan istediğiniz işlemi yapabileceksiniz. Bütün bankacılık işlemlerinizi yapabildiğiniz müşteri hizmetleri yerine, telefon derdiyle uğraşmadan daha pratik yönlerle de yapabilirsiniz. Bizim size önerimiz, Albaraka Türk internet şubesi ve ya Albaraka mobil uygulamasını indirerek bu işlemleri yapmanızdır. Mobil şubeye girdiğinizde EFT işlemlerinizi, Havale işlemlerinizi, Hesap hareketlerinizi, Doviz kurlarını ve ayrıca yapabileceğiniz tüm bankacılık işlemlerini oturduğunuz yerden telefon ve tabletinizden yapabilirsiniz. Bu şekilde telefon bankacılığı ile uğraşmamış olup hızlı ve güvenilir bir şekilde bu işlemi yapabilirsiniz.

Albaraka Türk Mobil (android) indirmek için tıklayınız.Albaraka Türk Mobil (itunes) indirmek için tıklayınız. 

Albaraka Türk Müşteri hizmetlerine direk bağlanma yöntemi ise şu şekildedir. Öncelikle bilmemiz gereken Albaraka Türk Müşteri Hizmetleri numarasıdır. 444 5 666 ve ya 0 850 222 55 56 numarasını arayarak müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Daha sonra sizi sesli sistem karşılayacak ve menüler saymaya başlayacaktır. Eğer direk müşteri temsilcisine bağlanmak istiyorsanız menüyü dinlemeden 0(sıfır) tuşuna basabilirsiniz. Bu işlemi yaptıktan sonra anında temsilci ile görüşecek ve istediğiniz işlemi sıra beklemeden yapabileceksiniz. Üstelik bu hizmetten 7 gün 24 saat yararlanabilirsiniz. Müşteri temsilcisi ile yapılan tüm konuşmalarınız güvenlik sebebiyle kayıt altına alınmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TEB Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme İşlemi

Albaraka Türk Müşteri hizmetlerini arayarak diğer bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aradıktan sonra çıkan menüden bankacılık işlemleri yapmak istiyorsanız 1, şifre ve parola işlemleriniz hakkında 2, Kayıp çalıntı ve ya şüpheli işlem yapan kartlarınız için 3, Kredi kartı işlemleri ve hesap hareketleri ile ilgili bilgi almak istiyor ve ayrıca limit yükseltmek istiyorsanız 4, Haftalık kar payları ve döviz kurumları işlemleri için ise 5 tuşuna basarak bu işlemi yapabilirsiniz.

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *