Anında SMS Kredi Veren 10 Banka (2019)
4 Şub, 2019 11:45 tarihinde eklendi

Anında SMS Kredi Veren 10 Banka (2019)

Anında SMS Kredi Veren 10 Banka (2019)

İhtiyaç kredilerinde en çok kullanılan başvuru yöntemi SMS üzerinden yapılan kredi başvurularıdır. Hızlı ve kolay kredi başvurusu yapmak istiyorsanız bankaların SMS kredi başvurularına başvurup sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Anında SMS Kredi veren bankalar listesinde bugün sizlere kolay bir şekilde başvuru yapacağınız 10 bankayı söyleyeceğiz. Sizde yazımızı okurken cep telefonunuzdan başvuru yapabilir onaylanan başvurunuzu şubelerden ve ya internet bankacılığından kullanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapan müşteriler genelde kredileri onaylandıkları zaman bankalardan gelir belgesiz kredi alabilmektedirler. Ama bazı bankalar SMS kredisi başvurusunda bulunduğunuzda krediniz onaylansa bile evrak isteyip kredinizi iptal edebilirler. Bu yüzden size kolay başvuru yapacağınız bankaların listesini vereceğiz.

SMS Kredi Alabilmek İçin Şartlar 

Bankalardan kredi alabilmeniz için bankaların belli başlı şartlarına uygun olmanız gerekmektedir. Öncelikle 18 yaşından büyük olmanız ve belirli bir kredi notuna sahip olmanız gerekir. SMS kredi ile başvuru yapan müşterilerin kredi notları yüksek olmak zorundadır. Eğer kredi notunuz sınırda ve ya düşükse yaptığınız kredi başvurusu olumsuz olarak sonuçlanacaktır. Bu yüzden bankalara başvuru yapmadan önce findeks.com üzerinden kredi notunuza bakabilirsiniz. SMS kredi başvurusu yapacak müşteriler için bir diğer şart ise başvuru sayısı fazla olmamalıdır. Kişinin başvuru sayısı 12 ve üzerindeyse otomatik olarak kredi olumsuz sonuçlanacaktır. Bu yüzden gelişi güzel kredi başvuruları yapmaktan kaçınmak gerekir. Şimdi sizlere en kolay kredi alabileceğiniz sms kredi başvurusu yapan bankaları yazacağız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası 4747 SMS Kredi Başvurusu

SMS Kredi Veren 10 Banka

Banka Mesaj Yazısı SMS Kredi Numarası
ING Bank Kredi-TC Kimlik 2205
Denizbank Kredim-TC Kimlik 3280
TEB TC Kimlik 4466
Yapı Kredi Bankası Bireysel-TC Kimlik Gelir 4411
Fibabanka TC Kimlik 3422
Odeabank Nakit-TC Kimlik 8444
Akbank Kredi-TC Kimlik 4425
QNB Finansbank TC Kimlik 5030
İş Bankası Nakit-TC Kimlik-Kredi Tutarı-Gelir 4402
Vakıfbank TC Kimlik 5724

ING Bank 2205

Bu bankadan sms kredisi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj kısmına Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 2205’e göndermelisiniz. Kredi başvurunuz anında cevaplanacak ve 20 bin liraya kadar kredi başvurunuz gerçekleşecektir. Krediniz onaylanırsa en yakın ING Bank şubesinden kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz.

Denizbank 3280

Telefonunuzun mesaj bölümüne Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3280’e gönderirseniz Denizbank SMS kredisinden faydalanabilirsiniz. En çok tercih edilen sms kredi şubesi olan Denizbank 65 bin liraya kadar bir mesaj karşılığında kredi verebilmektedir. Krediniz onaylandığında en yakın şubeye giderek sadece kimliğinizle kredinizi kullanabilirsiniz. Bu krediden ev hanımları ve öğrenciler de faydalanabilmektedir.TEB 4466

Türkiye Ekonomi Bankası yani kısa adı TEB ile sms kredi başvurusu yapabilir ve sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Telefonunuzdan TC Kimlik numaranızı 4466’ya göndererek hızlı bir şekilde başvuru yapabilirsiniz. Bu başvuru sonucunda kredi durumunuz olumlu/olumsuz size bildirilecektir. Krediniz olumlu olma durumunda 15 bin liraya kadar TEB şubelerinden kredi kullanımı yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Halkbank 3452 SMS Kredi Başvurusu

Yapı Kredi Bankası 4411

Yapı kredi bankasından kredi almak ve sms ile kredi başvurusu yapmak istiyorsanız mesaj bölümüne Bireysel yazıp TC Kimlik numaranızı yazdıktan sonra gelirinizi yazarak 4411’e sms atmanız gerekmektedir. Bu başvuruda dikkat etmeniz gereken önemli konu, kredi başvurunuz onaylanırsa banka şubesine giderken belirttiğiniz gelirinizi belgeleyerek gitmeniz gerekmektedir. Aksi taktirde düşük gelir belgesi götürürseniz krediniz yeniden değerlendirilecek ve olumsuz olma ihtimali olacaktır. Yapı Kredi bankasından konut kredisini de SMS ile başvuru yapabilirsiniz. Bireysel yazdığınız yeri Konut olarak değiştirerek yazıp diğer bilgileri aynı şekilde yazdıktan sonra 4411’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Konut krediniz onaylandıktan sonra en yakın banka şubesine giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Fibabanka 3422

Yeni bir banka olan Fibabanka kolay sms kredisi başvurusu yaptırarak müşterilerine hizmet vermektedir. Kredi başvurusu için telefonunuzdan TC Kimlik numaranızı 3422’ye mesaj atarak kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanırsa bankaya evraklarınız ile birlikte başvuru yapmanız gerekmektedir.

Odeabank 8444

Odeabank sms kredi veren bankalardan bir tanesidir. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak için Nakit boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak 8444’e göndermeniz yeterli olacaktır. Krediniz onaylandığında en yakın Odeabank’tan kredinizi kullanabilirsiniz.

Akbank 4425

Akbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzdan Kredi yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 4425’e mesaj gönderebilirsiniz. Bu başvuru sonucu Akbank’tan kimlikle ne kadar kredi kullanabileceğinizi öğrenebilirsiniz. Kredi limitinizi öğrendikten sonra Akbank şubesine giderek istediğiniz kadar kredi kullanabilirsiniz. Bu krediyi 36 ay vade yaparak ödeme tablosu oluşturabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi 2019 (Detaylı İnceleme)

QNB Finansbank 5030

QNB Finansbank ülkemizde en çok SMS kredi başvuru yapılan bankalardan bir tanesidir. SMS krediyi ülkemize ilk tanıştıran banka olan bu bankadan TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra kimliğinizle birlikte onaylanan tutarı istediğiniz banka şubesinden çekebilirsiniz.

İş Bankası 4402

İş Bankasından sms kredi başvurusu yapmak istiyorsanız uzun bir mesaj yazmanız gerekmektedir. Nakit-TC Kimlik- Kredi Tutarı ve gelirinizi aralarda boşluk bırakarak 4402’ye göndermeniz yeterlidir. İstediğiniz kredi tutarı 25 bin geçmeyecek şekilde yazmalısınız. Belirttiğiniz gelir durumunu da bankaya giderken belgelemeniz gerekir.

Vakıfbank 5724

10. bankamız olan Vakıfbank bir kamu bankasıdır. Bu bankadan da sms kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onay alması durumunda şubeye evraklarınızla birlikte başvurmanız gerekir. TC Kimlik numaranızı 5724’e göndererek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bu bankadan kredi alabilmeniz için en az 6 ay SGK kaydınız olması gerekmektedir. Eğer kredi notunuz sıfırsa bu bankadan 10 bin liraya kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere SMS kredi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalardan kolay bir şekilde anında SMS kredisi alabilirsiniz. Bu krediler ile ilgili soru ve yorumlarınız varsa aşağıdaki Bir Cevap Yaz kısmına iletebilirsiniz. Ayrıca bir önceki konumuz olan Kredi Notu Nedir? hakkında da bilgi alabilirsiniz. Bildiğiniz gibi bu kredileri almanız için kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Aksi taktirde krediniz olumsuz sonuçlanacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *