Ayda 280 TL Ödeyerek 24 Ay Vadeli 5000 TL Kredi İşbank’ta
14 Mar, 2019 13:02 tarihinde eklendi

Ayda 280 TL Ödeyerek 24 Ay Vadeli 5000 TL Kredi İşbank’ta

Ayda 280 TL Ödeyerek 24 Ay Vadeli 5000 TL Kredi İşbank’ta

5000 TL kredi başvurusunda bulunacak müşteriler için bankalar kıyasıya rekabet içine girmişlerdir. 5000 TL kredi çekmek için de müşteriler en hızlı ve en doğru bankaları tercih etmektedirler. Bu bankaların başında ise İş Bankası gelmektedir. Müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunan İş Bankası’na 5000 TL kredisine başvurmak ise çok kolay. Sizlere bu kredi hakkında detayları araştırıp yazımıza ekledik.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi

İş Bankası ihtiyaç kredisi, ihtiyaç sahiplerine uygun faiz oranlarıyla hizmet veren bir kredi çeşididir. Hayalinizi gerçekleştirin parolasıyla yola çıkan İş Bankası bu krediyi sizlere vererek gerek tatilinizi, gerek okul masraflarınızı gerekse de alacağınız elektronik eşyaları yani kısacası istediğiniz ihtiyaçları anında gidermenizi sağlamaktadır.

İş Bankası 5000 TL kredi için %2.05 faiz oranı uygulamaktadır. Aylık ödemesi 278 TL olan bu krediyi 2 sene içersin de kapatarak uzun vadede kredi çekmiş olmazsınız. Dilerseniz bu krediyi 36 ay vade yaparak da kullanabilirsiniz.

İş Bankası 5 Bin Kredi İçin Kredi Notu 

Bu krediye başvurmak için en önemli etken ise kredi notunuzdur. Kredi notunuz düşük ise bu krediye başvuru yaptığınızda olumsuz cevabı alacaksınız. Kredi notunuzu findeks.com sitesinden öğrenebilirsiniz. Eğer kredi notunuz 1100 ve üzerindeyse bu krediye başvuru yapabilirsiniz. Kredi notunuz 1100 ve  üzerinde ve hala olumsuz cevap alıyorsanız eski dönem banka çalışmalarınızda bir sıkıntı var demektir. Bunu hemen düzene sokmak için kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredi kartı başvurunuzdan sonra kredi kartını düzenli kullanarak 90 içinde istediğiniz kredi notuna sahip olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Kredi notunuzu yükseltmek için tıklayınız.  

İhtiyaç Kredisi Başvuru Kanalları

İş Bankası ihtiyaç kredisine başvuru yapmak için öncelikli olarak size tavsiye edeceğimiz şubelerden yapılan direk başvurulardır. Eğer yakınınızda bir İş Bankası şubesi var ise, kimliğiniz ve gelir belgenizle birlikte kredi başvurusu yapabilir, krediniz onaylandığın da ise anında kullanabilirsiniz.İş bankası ihtiyaç kredisine başvurmak için bir diğer yol ise İş Bankası internet sitesinde ki İhtiyaç Kredisine Hemen başvur seçeneği ile başvuru yapmaktır. Burada yapacağınız başvuru sonucunu dakikalar içinde telefonunuza SMS olarak gönderilecektir. Eğer krediniz onaylanması durumunda size en yakın İş Bankasına giderek kredinizi kullanabilirsiniz.

Eğer İş Bankası müşterisi iseniz, İnternet şubeden yapacağınız kredi başvurularında evrak istemeden ve bankaya gitmeden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet şubesinden sırayla Kredilerim veya Başvurular sekmesinden ANINDA KREDİ seçeneği ile anında kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında ise anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca İşCep uygulamasını kullanarak ta aynı şekilde başvuru yapabilir ve onaylanan krediyi anında kullanabilirsiniz.

İş Bankası SMS Kredi

Telefon ile başvuru yapmak için , cep telefonunuzun mesaj bölümüne girerek NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİRİNİZİ aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye göndererek başvuru yapabilirsiniz. Kredinizin cevabı anında size SMS olarak geri dönüş yapılacaktır. Kredinizin onaylanması durumunda ise anında en yakın İş Bankasından kredinizi kullanabilirsiniz.

ATM üzerinden de kredi başvurusu yapabilirsiniz. Size en yakın ATM’ye gidip sırasıyla Başvurular, Kredi adımlarını takip ederek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi başvurusu için gerekli olan bilgiler, Tc Kimlik numaranız, doğum tarihiniz ve cep telefonu numaranızdır. Kredi sonucunu ise 5 dakika içinde cep telefonunuza bilgi edilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İng Bank'tan 3 Ay Ertelemeli 20.000 Kredi Başvurusu

0 850 724 0 724 İş Bankası telefon şubesini arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Eğer banka müşterisi değilseniz, kredi başvurusu için Telefon şubesini cep telefonunuzdan aramanız gerekmektedir.

Not: Bu başvuruları hangi kanaldan yaparsanız yapın, sonucu size cep telefonunuza gelecektir. Telefon numaranızın sizin olduğuna emin olun.

İhtiyaç kredisi taksitlerinizi, taksit tarihinde hesabınızda yeterli bakiye bulunması durumunda otomatik olarak tahsil edilmektedir. Kredi taksitlerinizi İş Cep, İnternet Şubesi veya Bankamatiklerden anında kolayca ödeyebilirsiniz.

Bireysel Kredi Başvurusu için Gerekli Temel Belgeler Şunlardır
(Başvuru sahibi ve kefiller için)
• Başvuru Formu
• Nüfus cüzdanı veya sürücü belgenizin aslı ve fotokopisi
• Gelir durumunuzu gösterir belgeBir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *