Bankaların Sınav Tarihleri 2019 (Ne Zaman?)
16 Oca, 2019 12:34 tarihinde eklendi

Bankaların Sınav Tarihleri 2019 (Ne Zaman?)

Bankaların Sınav Tarihleri 2019 (Ne Zaman?)

Bankaların sınav tarihleri ne zaman diye merak eden vatandaşlarımız için hazırladığımız bu yazımızda 2019 banka sınav tarihleri hakkında bilgiler vereceğiz. Bildiğiniz gibi bankalar yılın belirli zamanlarında yeni personel alımları yapmaktadırlar. Bu alımları yaparlarken de sınav üzerinde başaralı olanların alım işlemlerini gerçekleştirirler. Bu sınav sonunda çeşitli departmanlara personel alımı yaparlar. Bankacı olmak istiyorsanız bu sınavlara girip kazanmanız gerekmektedir. Eğer bankacı olmak istiyorsanız bu yazımızı okuyarak sınav tarihleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Şimdi sizlere Bankaların sınav tarihleri ne zaman 2019 hakkında bilgiler vereceğiz. İşte sınav tarihleri.

<<< — Gelir Belgesiz Kredi Almak İçin Tıklayınız — >>>

Banka Sınav Tarihleri Ne Zamandır?

Bankalar 2019 yılının belli zamanlarında sınavlar yaparak personel alımları yaparlar. Sizlerde gerekli şartlara uygunsanız bu banka sınavlarına girebilir ve kazandığınız taktirde bankacı olabilirsiniz. Bankalarda çalışmak için bankacılık ve finans bölümü veya bankacılık ve sigortacılık bölümü okumanız yeterlidir. 4 Yıllık üniversite mezunları da bankacılık sınavlarına girebilir. Bunun için okuduğunuz bölüm fark etmez. Şimdi sizlere bankaların sınavları ne zaman bunun hakkında bilgiler verelim. Eğer gerekli şartlara uygunsanız zamanında başvuru yapmalısınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kara Liste Nedir? Nasıl Çıkarım? (Detaylı Anlatım)

Akbank Sınav Tarihleri 2019

Ülkemizdeki en büyük bankalardan biri olan Akbank her geçen yıl daha da büyümeye devam etmektedir. Bu büyüme ile de personel sayısını fazlalaştıran Akbank personel açığı oluşturmaktadır. Personel açığını da şartlara uygun olan kişilere sınav yaptırarak ilgili departmanlara personel almaktadırlar. Aşağıda vereceğimiz Akbank Sınav İlanları linkine tıklayarak hangi şehirlerde hangi pozisyonlarda personel alınacağı hakkında bilgiler alabilirsiniz.

Akbank Sınav İlanları İçin Tıkla

Ziraat Bankası Sınav Tarihleri 2019

Kamu bankası olarak hizmet veren banka her yıl onlarca personel alarak kendi bünyesine katmaktadır. Çeşitli departmanlarda ihtiyaç duyan bu bankadan 2019 yılında da bir çok kişiyi işe alacağını bilmekteyiz. Eğer bankacılık hayaliniz varsa ve hangi departmanda alımlar olduğunu merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantıyı tıklayabilirsiniz.

Ziraat Bankası Sınav İlanları İçin Tıkla

İş Bankası Sınav Tarihleri 2019

Bu banka yarı kamu bankasıdır. Her yıl daha da büyümeyi hedefleyen bu banka müşteri portföyünü de çoğaltmaktadır. Eğer sizde İş Bankası çalışanı olmak istiyorsanız ve şartlarınız da uygunsa banka sınavlarına girebilirsiniz. Açık durumdaki başvuru ve sınav tarihleri için alttaki sınav ilanları linkine tıklayabilirsiniz.

İş Bankası Sınav İlanları İçin Tıkla

Yapı Kredi Bankası Sınav Tarihleri 2019

Bu banka personel alımını kariyer.net sitesi üzerinden gerçekleştirmektedir. Yapı kredi bankası birçok ilden farklı personeller aramaktadır. Sizde eğer şartlara uygun biriyseniz aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak bu bankanın başvuruları  hakkında bilgi alabilirsiniz. 2019 yılında da bir çok iş ilanı bulunmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  TC Kimlik İle Bankadan Para Çekme İşlemi 2019

Yapı Kredi Sınav İlanları İçin TıklaGaranti Bankası Sınav Tarihleri 2019

Büyümekte olan bir diğer bankada Garanti Bankasıdır. Türkiye’nin her bölgesinde genellikle banka şubesi bulunan bu banka devamlı personel aramaktadır. 3 farklı alanda iş olanağı sunan Garanti Bankası üniversite mezunlarına, yeni mezun olan bankacılık okuyanlara ve iş deneyimi olanlara farklı pozisyonlarda iş başvurusu imkanı sunmaktadır. Sizde 2019 yılında bankada çalışmak istiyorsanız Garanti Bankası iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz. Aşağıdaki linki tıklayarak direk bağlantı kurabilirsiniz.

Garanti Bankası Sınav İlanları İçin Tıkla

QNB Finansbank Sınav Tarihleri 2019

Bu bankanın bir diğer kuruluşu da enpara.com bankasıdır. Bu yüzden bir çok personele ihtiyacı olan bu bankadan şartlara uygunsanız başvuru yapabilirsiniz. Çoğalan banka şubelerine personel ihtiyaçlarını aşağıdaki insan kaynakları linkine tıklayarak öğrenebilirsiniz. Sizde bu bankada bir çok farklı pozisyonda çalışabilirsiniz.

QNB Finansbank Sınav İlanları İçin Tıkla

 Diğer Bankaların Sınav Tarihleri 2019

Tüm bankaların genellikle insan kaynakları sayfasına girerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. 2019 yılında personel alacak diğer bankalar ise şunlardır.

Banka Adı Başvuru Linki
Vakıfbank Sınav İlanları
Denizbank Sınav İlanları
TEB Sınav İlanları
Halkbank Sınav İlanları
Şekerbank Sınav İlanları
ING Bank Sınav İlanları
Odeabank Sınav İlanları
Albaraka Türk Sınav İlanları

Bankalarda Hangi Pozisyonlarda Çalışabilirim ?

Bankalardan sınavlara girdiğinizde açık pozisyonlara göre başvuru yapabilirsiniz. Sınavlı ve ya sınavlı banka personel başvurusu yapabilirsiniz. Zaten girdiğiniz bölüm için size gerekli eğitim verilecektir. Bankalarda şu pozisyonlarda işe başlayabilirsiniz.

 • Müfettiş Yardımcısı
 • Uzman Yardımcısı
 • Servis Yetkilisi
 • Gişe Yetkilisi
 • Bilgi işlem ve Yazılım Yetkilisi
 • Satış ve Müşteri Temsilcisi
 • Çağrı Merkezi Elemanı
 • Operasyon Elemanı
 • Takip Yetkilisi
 • İhtisas Elamanı
 • Güvenlik Görevlisi
 • Şoför
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank EFT Saatleri ve Bilgileri (2018-2019)

Bankada bu pozisyonlarda başvuru yapabilirsiniz. Her işin kendine göre yükselme durumu da vardır. Bu işlere sizin sınav sonuçlarınıza göre alım yapacağınızı unutmayın. Yukarıda sizlere Bankaların Sınav Tarihleri hakkında bilgiler verdik. Bir önceki konumuz olan Bankadan Kredi Çekemeyenler İçin Kredi adlı makalemizi de okuyarak krediler hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *