Bankaya Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar 2019
5 Eki, 2018 14:30 tarihinde eklendi

Bankaya Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Bankaya Gitmeden Anında Kredi Veren Bankalar 2019

Banka şubelerine gitmeden evrak derdiyle uğraşmadan oturduğunuz yerden kredi kullanmanız mümkündür. Bu şekilde kredi veren bankalar bir hayli fazladır. Bugün sizlere en hızlı yoldan kredi başvurusu yapıp şubeye gitmeden kredi kullanabileceğiniz bankalar üzerinde bir araştırma yaptık. Kredi başvurunuzu bu bankaların üzerinden yaparak kredi kullanabilirsiniz.

Şubeye Gitmeden Kredi Veren Bankalar

Banka şubelerine gitmeden kredi almak istiyorsanız bu bankaların belli başlı politikaları vardır. Teknolojinin gelişmesiyle hem kamu bankaları hem özel bankalar internet ortamından bir çok bankacılık işlemi yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu olanaklardan bir tanesi de kredi başvurusudur. Hiç bir bankaya gitmeden anında kredi başvurunuzu yapıp, krediniz onaylandığında da anında hesabınıza atabileceğiniz bankalar vardır. Şimdi bu bankaları sizler için araştırdık ve en hızlı kredinizi hangi bankadan alacağınızı öğrendik.

QNB Finansbank Anında Kredi

QNB Finansbank internet hizmetlerini kullanan bankalardan bir tanesidir. QNB Finansbank üzerinden kredi başvurusu yapmak istiyorsanız ve şubeye gitmek istemiyorsanız öncelikle bu bankadan bir hesabınız ve bu hesabınıza bağlı internet bankacılığı şifreleriniz olması gerekmektedir. Bu bankayı tercih eden müşteriler hızlı bir şekilde kredi ve kredi kartı başvurularını yapmaktadırlar. Bizimde en hızlı banka olarak güvendiğimiz QNB Finansbank anında kredi ile hiç bankaya gitmeden telefonunuzdan ve ya bilgisayarınızdan anında kredi başvurusu yaparak kredinizi kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burgan Bank Kredi Faiz Oranları (Güncel Bilgiler)

Bu bankanın kredisine başvurmak için QNB Finansbank internet bankacılığı ve ya mobil bankacılığına girmelisiniz. Orada Kredi başvurusu bölümünden kredi başvurusunu yaparak sonucunu da anında görebilirsiniz. Eğer kredi başvuru sonucunuz olumluysa kredinizin hesaba geçmesi için onay tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Yaklaşık 2-3 dakika içersin de kredinizi kullanabilir ve acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz. QNB Finansbank internet başvurusunda 30.000 TL’ye kadar ve 36 ay vade seçeneği ile kredi başvurusu sunmaktadır. Bu bankanın kredi başvurusunda bulunmanız için öncelikle iyi bir kredi notuna sahip olmanız gerekir. Eğer kredi notunuz düşük ise olumsuz, eğer kredi notunuz sınırda ise banka şubesine evrakla başvuru yapmanız istenecektir. Bankanın mobil uygulamasını indirmek için aşağıdaki linklere tıklayabilirsiniz.

QNB Finansbank Mobil Android için İndir

QNB Finansbank Mobil itunes için İndir

İş Bankası Anında Kredi

İş Bankası ülkemizde en çok tercih edilen bankalardan bir tanesidir. Özellikle dijital bankacılığa çok önem gösteren iş bankası ile İş Cep uygulamasını indirip bütün bankacılık işlemlerinizi ve bütün ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ayrıca bu uygulamayı kullanıp kredi başvurusunda bile bulunabilirsiniz. Bunun için iş bankasından bir hesabınız olmalı ve bu hesaba internet bankacılığı şifresi almanız gerekmetedir. Eğer bu işlemleri yaptıysanız İş cep ve ya İş Bankası internet bankacılığına girerek hemen kredi bölümünden anında kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandığında şubeye gitmeden hesabınıza aktarabilirsiniz. Hesabınıza aktardığınız krediyi bankamatik kartınızla anında kullanabilir, ATM’lerden para çekme limiti kadar para çekebilir ve ya şubeye giderek hesabınızdaki bütün parayı çekebilirsiniz. İş Bankasından anında kredi kullanmak istiyorsanız kredi notunuz en az 1250 ve üzeri olması gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Uzun Vadeli İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019


İş Cep Mobil Android İçin İndir

İş Cep Mobil İtunes İçin İndir

ING Bank Anında Kredi

ING Bank son zamanlarda yaptığı kredi kampanyalarıyla müşterilerin ilgi odağı olan bir banka olmuştur. Özellikle verdiği mini kredi ile ufak kredi talebi olan kişilere kredi imkanı sunmuştur. ING Bank mobil uygulama ve internet şubesi kullanan müşterilerine de bankaya gitmeden anında kredi başvuru yapma fırsatı sunmuştur. Eğer sizde ING Bank müşterisi iseniz Mobil şubeden ve ya internet bankacılığından kredi başvurusu yapıp bu kredi başvurunuz da onaylandığında anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu krediyi kullanmak için ING Bank müşterisi olmanız ve Kredi notunuz 1100 ve üzeri olması gerekmektedir. Kredi notu düşük olanlar bu kredi başvurusunda bulunamazlar.

ING Bank Mobil şube android için indir

ING Bank Mobil şube itunes için indir

Enpara.com Anında Kredi

Enpara.com Türkiye’deki ilk dijital bankacılık hizmeti veren bankadır. Şubesiz bankacılıkta öncü olan bu banka ile kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Bütün hizmetlerini internet üzerinden yapan ve hizmetlerinden hiç masraf almayan bu bankayı kullanmak için öncelikle bu bankanın müşterisi ve ya kredi kartı hizmetini kullanmanız gerekmektedir. QNB Finansbank ortaklığında kullandırılan bu kredilerde QNB Finansbank banka politikaları esas olarak alınmıştır. Kredi notu ve daha önceki banka çalışmalarınızla yapılan istihbarat sonucu krediniz olumlu olma durumunda anında hesabınıza aktarılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Tatil Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru Yap)

Enpara.com bankasının en güzel özelliği de eğer bu banka müşterisi değilseniz enpara.com üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz onaylanması durumunda müşteri temsilcileri sizinle iletişime geçerek sizi ilk önce enpara.com müşterisi yapacak ve daha sonra da kredinizi kullandıracaktır. Enpara.com müşterisi olduktan sonra bütün bankacılık işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz.

Enpara.com mobil android için indir.

Enpara.com mobil itunes için indir. 

  • Yukarıdaki verdiğimiz bankaların haricinde, Yapı Kredi Bankası, Vakıfbank, Garanti Bankası, Denizbank, Akbank ve Burganbank ‘ta internet üzerinden kredi başvurusu yaptırıp hızlı ve anında hesabınıza kredinizi aktarabileceğiniz bankalardır. Bu bankaların haricinde aktifbank kredi notu düşüklere n-kolay adında bir kredi başvurusu seçeneği sunmuştur. Sizde n-kolay krediye başvururak kredi kullanabilirsiniz.


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *