Bayram Kredisi Veren Bankalar 2019 (Yeni Kampanyalar)
4 Mar, 2019 21:20 tarihinde eklendi

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2019 (Yeni Kampanyalar)

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2019 (Yeni Kampanyalar)

Bayram kredisi veren bankalar 2019 yılındaki Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı yaklaşırken yaptıkları özel faizli krediler ile müşterilerine kolaylık sağlamaktadırlar. Sizde düşük faizli, 60 ay vadeli bayram kredilerini istediğiniz bankalardan alabilirsiniz. 2019 bayram kredisi adı altında verilecek bu krediyi en çabuk ve en kolay veren bankalar hakkında sizlere bilgiler vereceğiz. Size en uygun bankayı tercih ederek kolay bir şekilde ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Ayrıca bazı bankaların yaptıkları kampanyalar ile kredinizi kullandıktan sonra 3 ay ertelemeli olarak da kullanabiliyorsunuz. Ertelemeli kredi aldığınızda bankalardan faiz oranlarında değişiklik olabilir. Şimdi sizlere bayram kredisi 2019 hakkında bilgiler vereceğiz.

Bayram Kredisi Almanız İçin Şartlar Nelerdir?

Tüm bankaların ortak özellikli birtakım şartları vardır. Sizde eğer bankalardan bayram kredisi adı altında kredi almak istiyorsanız, kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz. Bayram kredisi almak çok zor değildir. Her bankanın kendine özel kampanyaları bulunmaktadır. Bayram kredisi alabilmeniz için tüm bankaların ortak kuralları vardır. Bu kuralların başında kredi notu gelmektedir. Kredi notunuzun yüksek olması durumunda bankalardan kredi alabilirsiniz. Aksi takdirde hiçbir bankacılık ürünü kredisine başvuru yapamazsınız. Ayrıca bankalardan dolayı icralık olmamanız veya kredi sicilinizin kara listede olmaması gerekir. Bayram kredileri ihtiyaç kredileri dahilinde verildiği için, tüm ihtiyaç kredisi politikalarına uygun olmanız gerekmektedir. Şimdi sizlere Bayram kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar 2019 (Hızlı Başvuru)

Bayram Kredisi Veren Bankalar 2019

Şimdi sizlere en çok tercih edilen bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer bir bankadan maaş müşterisi iseniz ilk tercihinizi o bankadan yana kullanabilirsiniz. Ayrıca vereceğimiz bankalardan da hesabınız var ise bu bankaların online kredi başvurularını kullanarak kolayca kredi başvurusunu yapabilirsiniz. Şimdi sizlere tercih sebeplerine göre en çok tercih edilen bayram kredisi veren bankaları verelim.

Akbank Bayram Kredisi

Akbank bayram kredilerini ertelemeli olarak kullanabilirsiniz. 60 ay vadeye kadar 20.000 TL kredi veren bu bankadan şubelerden, internet üzerinden, SMS ile, internet bankacılığından ve Akbank Direkt Mobil uygulaması üzerinden kolayca başvuru yapabilirsiniz. İnternet üzerinden yaptığınız başvurularda eğer bu bankanın müşterisi iseniz ve internet bankacılığını kullanıyorsanız bankaya gitmeden mobil şube üzerinden kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesabınıza aktarabilirsiniz.

QNB Finansbank Bayram Kredisi

50.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli bayram kredisi almak istiyorsanız bu bankanın politikalarına uygun müşteri olmanız gerekmektedir. Bu bankaya başvuru yapmak çok kolaydır. SMS kredi başvurusu yaparak anında kredi alabilirliğinizi görebilirsiniz. QNB Finansbank’tan başvuru yapmak istiyorsanız, cep telefonunuzdan T.C Kimlik Numaranızı 5030’a mesaj atmanız yeterli olacaktır. Bu şekilde hem başvuru yapmış olursunuz hem de başvuru sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Onaylanan kredinizi de anında istediğiniz Finansbank şubesinden kullanabilirsiniz.Halkbank Bayram Kredisi

Halkbank özellikle kendi maaş müşterilerine bayram kredisi vermektedir. Emekli, memur ve özel sektör çalışanlarına 50.000 TL’ye kadar banka şubelerinden 15.000 TL’ye kadar da internet şubesinden kredi veren bu bankada da vade en fazla 60 ay olarak belirlenmiştir. Bu kredi başvurusunu yapan müşteriler ve kredisi onaylanan kişilere ayrıca Halkbank kredi kartı olan paraf kart verilecektir. İsteyenler ayrıca kredi kartı sahibi de olabilirler. Halkbank’tan kredi kullanmak istiyorsanız kredi siciliniz iyi ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Diğer banka ürünlerini de gecikmesiz olarak kullanırsanız bu bankadan kredi almanız için bir engel yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Notu Düşükler İçin Kredi Veren Bankalar 2019

Ziraat Bankası Bayram Kredisi

Kamu bankalarından olan ve en çok ihtiyaç kredisi veren bankalardan birisi olan Ziraat Bankası diğer bankalara nazaran daha uygun kredi faizleri ile hizmet vermektedir. Önceliği kendi müşterileri olsa da herkesin başvuru yapabildiği bu bankadan 100.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi ve bayram kredisi alabilirsiniz. 60 ay vade ile kullanacağınız bu kredinin faiz oranları başvurunuzdan sonra belli olacaktır. Ziraat Bankası kredi başvurusu için banka şubelerine evraklarınızla birlikte gidebilirsiniz. Bu bankadan gelir belgesiz kredi almanız imkansızdır. Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak bu bankaların hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz.

İş Bankası Bayram Kredisi

İş Bankası bayram kredisi veren bir diğer bankadır. Bu bankadan kredi almanız için gelir belgenizin olması ve düzenli bir gelirinizin olması gerekmektedir. Ayrıca kredi notuna da bakan bu banka diğer bankalar gibi 1100 değil de 1250 ve üzerinde kredi notu olan müşterilere kredi vermektedir. Eğer bu bankadan maaş alan bir müşteri iseniz, size uygun faiz oranları ile kredi kullanabilirsiniz. İş Bankası kredi başvurusunu İş bankası şubelerinden, iş bankası ATM’lerinden, İşCep uygulamasından ve internet sitesi üzerinden yapabilirsiniz. Bu bankadan internet bankacılığı veya İşCep kullanıyorsanız 15.000 TL 60 ay vadeye kadar anında online kredi başvurusu yapabilir ve onaylanan kredinizi anında hesaba atabilirsiniz.

Garanti Bankası Bayram Kredisi

Garanti bankası bayram kredisi verirken kendi politikalarına göre hizmet vermektedir. Garanti Bankasından 90.000 TL’ye kadar 60 ay vadeli kredi alabilirsiniz. Kredi başvurusu yapacak olan özel sektör çalışanlarının en az 90 gün yani 3 ay boyunca sigortalı olmaları gerekmektedir.  Garanti Bankasına kredi başvurusu yapmak istiyorsanız, en yakın banka şubesine gidebilir veya internet üzerinden kolayca başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İcralık Emekliye Burgan Bank'tan Kredi İmkanı (Detaylı Anlatım)

Bayram Kredisi Hesaplama

Son güncellemeden sonra kredi vadelerinin 60 ay olmasından sonra bankalar faiz oranlarında da değişiklikler yapmışlardır. 10.000 TL kredi aldığınızda bu kredi vadesini 60 aya kadar yapabiliyorsunuz. Kredi faiz oranları artık müşterilere göre değişmektedir. Kredi notunuzun yüksek olması ve kredi sicilinizin iyi olması durumunda uygun faiz oranlarından faydalanabilirsiniz.

Yukarıda sizlere Bayram Kredisi Veren Bankalar 2019 hakkında bilgiler verdik. Bu konu hakkında sormak istediğiniz soru, görüş ve önerileriniz varsa aşağıdaki BİR CEVAP YAZ yorum kısmına yazabilirsiniz. Ayrıca bir diğer konumuz olan Kefilsiz Kredi Veren Bankalar adlı yazımızı okuyarak bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *