Bedava Uçak Bileti Veren Kredi Kartları
13 Mar, 2019 23:46 tarihinde eklendi

Bedava Uçak Bileti Veren Kredi Kartları

Bedava Uçak Bileti Veren Kredi Kartları

Kredi kartları yaptıkları bir çok yeniliklerle ve verdikleri promosyonlar sebebiyle de çok tercih edilen bir ödeme aracı olmuştur. Eğer sık sık yolculuk yapıyorsanız ve kredi kartı kullanıyorsanız vereceğimiz bu kredi kartlarına başvuru yaparak yaptığınız harcamalarla uçuş mili kazanabilir ve uçuş millerinizi biriktirerek bedava uçak bileti alabilirsiniz. Her bankanın ayrı ve kendine özgü bir kampanyası vardır. Bugünkü yazımızda sizlere hangi bankaların kredi kartları bedava uçak bileti için uçuş mili vermektedirler onları araştırdık. Sizde yazımızı okuyarak bu kredi kartlarının hangileri olduğunu öğrenebilirsiniz. Bedava uçak bileti veren kredi kartları şunlardır:

Ücretsiz Uçak Bileti Almak İçin Uçuş Mili Veren Kartlar

Kredi kartını düzgün ve doğru kullandığınızda oldukça avantajlı bir ödeme aracı olmaktadır. Bu kartların en güzel avantajları ise kazandırdığı puanlardır. Bu puanları biriktirerek alışverişlerinizde kullanabiliyorsunuz. Uçuş mili de bir puan şeklidir. Bu puanlama sisteminde uçuş millerinizi biriktirerek bir sonraki yolculuğunuzu ücretsiz yapabilirsiniz. Her alışverişte kazandığınız bu puanlar her tüketicinin gözdesi olmuştur. Her yaptığınız uçuşta da ayrı bir mil kazanırsınız. Bu miller biriktikten sonra bilet alırken bu milleri vererek bedava uçuşun keyfini çıkartabilirsiniz. Şimdi dilerseniz kredi kartlarını öğrenelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Öğrencilere Kredi Kartı Vakıfbank Like Card (Başvuru)

ING Pegasus Plus Classic Kart

Bu kredi kartı isminden de anlaşılacağı gibi Pegusus anlaşmalı bir kredi kartıdır. Kartla yaptığınız tüm alışverişler ve seyahat harcamalarınız da puan kazanırsınız. Bunu bir sonraki ekstrede kazanacağınız maksimum uçuş puanı kart limitinize göre belirlenmektedir. Kart limitinizin %0.5’i kadar puan kazanabilirsiniz. Bu kredi kartını almak istiyorsanız ING Bank şubelerinden kart başvurusu yapabilirsiniz. ING Pegasus kart olarak başvuru yapmanız gerekmektedir.Akbank Wings Kredi Kartı

Akbank’ın bu kredi kartıyla Hem Wings hem de axessli üye iş yerlerinde alışveriş yapabilirsiniz. Wings üye iş yerlerinde yaptığınız alışverişlerde mil puan kazanırken Axess iş yerlerinde chip-para kazanabilirsiniz. Bu biriken chip-paralarınızda mil puana çevrilmektedir. Bu şekilde daha çok mil elde edersiniz. Çok avantajlı bir kredi kartı olan Akbank Wings Kart, biriktirdiğiniz millerler akbank telefon şubesinden bilet alabiliyorsunuz. www.gezkanatlan.com üzerinden de uçak bileti, tur, gemi turu ve otel konaklaması alabiliyorsunuz. Bu kredi kartına başvurmak için www.akbank.com ya da akbank şubelerine giderek başvuru yapabiliyorsunuz.

Garanti Bankası Miles & Smiles

Bu uygulamayı başlatan ilk bankalardan biri olan Garanti Bankası , THY ve garanti bankası ortaklığında Türk Hava yollarının ilk kredi kartıdır. Bu kredi kartıyla yaptığınız alışverişler mile dönüşmektedir. Kazandığınız millerle bedava bilet alabilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartıyla BONUS iş yerlerinde de alışveriş yapabilirsiniz. Bu kredi kartını da almak istiyorsanız Garanti bankası şubelerine gitmelisiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  CVV Kodu Nedir? Ne İşe Yarar?

İş Bankası Maximiles

Bu kredi kartını kullanan kişiler, bölge ve yolcu kotası etki etmeden uçak bileti fiyatı kadar mil ödemesi yapabilirsiniz. Bu kartla yaptığınız tüm alışverişlerde Maximill kazanırsınız. Kazandığınız mu milleri yurt içi uçuşlarınızda aynı fiyat, yurt dışı uçuşlarında ise 2 kat fazla fiyat farkı kullanarak kullanabilirsiniz.

Diğer Kredi Kartları 

Halkbank Parafly kredi kartına Halkbank’tan, TEB bonus kredi kartına TEB’ten , Yapı Kredi Bankası Adios Kart’a Yapı Kredi bankasından başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi kartlarıyla da yaptığınız alışverişlerle mil kazanabilir ve kazandığınız milleri yolculuklarınızda kullanabilirsiniz. Bu kredi kartlarına ulaşmak için bankaların bir çok şartı vardır. Özellikle önemli olanları şunlardır.

  • Daha önceden kredi ve kredi kartı kullanmayan kişiler bu kredi kartlarından alamazlar.
  • Bankaların düzenli kredi kartı ödemesi yapmazsanız bu kartların başvuruları onaylanmaz.
  • Bankalar kredi kartı başvurusu yapan müşterilerin kredi notuna ve kredi siciline bakarak değerlendirme yapmaktadırlar. Eğer kredi notunuz düşük ve kredi siciliniz bozuksa kredi kartı almanız zor olacaktır.
  • Bankalardan kredi kartı almak isteyen kişilerin iyi bir geliri olması gerekmekte ve aynı zamanda uzun süreli SGK kaydı olması zorunludur.


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *