Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Listesi
10 Kas, 2018 20:27 tarihinde eklendi

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Listesi

Borç Transfer Kredisi Veren Bankalar Listesi

Borçlarınızı bir yere toplamak ve tek bir bankaya ödeme yapmak istiyorsanız bankalar size borç transferi kredisi vererek yeni kampanyalar başlatmıştır. Sizde vereceğimiz bankalara size uygun olanına giderek borç transferi kredisi alabilir ve borçlarınızı tek bir bankaya ödeyerek rahat bir nefes alabilirsiniz. Bu borç transferi kredisinde tüm kredi ürünlerinizi tek bir krediye toplayabilirsiniz. Bu yazımızda size Borç transferi kredisi veren bankalar hangileridir onları yazacağız. Sizde bu yazımızı okuyarak bu bankalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Borç Transferi Veren Bankalar 2019

Artan faiz oranları ve ekonomik pahalılık bizim kredi kartı ve kredilerimizi ödemekte zorlanmamıza sebep oluyordur. 2018 yılının başında çektiğiniz krediyle 2018’in son çeyreğinde çektiğiniz kredi arasında dağlar kadar fark vardır. Bu yüzden ödeme güçlüğü çektiğinizden borçlarınızı ödemekte zorlanmaktasınız. Bir çok banka dağınık olan banka borçlarınızı tek bir yere toplamak için kredi vermektedir. Tabi bu bankalardan kredi almak için de bankaların bir çok şartı vardır.

Kredi Alabilmeniz İçin Gerekli Şartlar

Öncelikle borçlarınızda çok gecikme olmaması gerekmektedir. Eğer 2-3 dönem gecikmeleriniz olduysa ve hiç ödeme yapmadıysanız bu bankalarda kötü müşteri olarak görünmenize sebep olmaktadır. Ayrıca bu işlem sizin kredi notunuza etki eder. Ne tür kredi başvurusunda bulunursanız bulunun, bankanın uyguladığı politikalar sayesinde kredi alabilirsiniz. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra ilk olarak banka sizin TC kimlik numaranızla banka sicilinizi kontrol edecektir. Borç transferi kredisi istiyorsanız da banka sicilinizle beraber toplam borçlarınızı çıkartacaktır. Eğer bu borçlar bankanın vereceği limit kadarında varsa siciliniz uygun olması durumunda kredi girişlerinizi yapacaklardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankasından Öğrenciye 5.000-20.000 TL Arası Kredi

Kredi siciliniz ve kredi notunuz uygun olduğunda bankaya evraklarınızla birlikte ve borç kapatma limitlerinizle beraber başvuru gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Borç kapatma limitleriniz tüm bankalara olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı kapsamaktadır. Şimdi isterseniz hangi bankalara başvuru yapacağınızı söyleyelim.Kredi ve Banka Verilen Limit Aylık Vade
Burgan Bank Borç Transferi Kredisi 100.000 TL 36 Ay
Burgan Bank İpotekli Borç Transferi Kredisi 100.000 TL 48 Ay
Şekerbank Borç Transferi Kredisi 100.000 TL 36 Ay
Vakıfbank Borç Transferi Kredisi 90.000 TL 36 Ay
Vakıfbank İpotekli Borç Transferi Kredisi 100.000 TL 48 Ay
Denizbank Borç Transferi Kredisi 65.000 TL 36 Ay
QNB Finansbank Borç Transferi Kredisi 50.000 TL 36 Ay
QNB Finansbank İpotekli Borç Transferi Kredisi 100.000 TL 48 Ay
Halkbank Borç Transferi Kredisi 50.000 TL 36 Ay
Akbank Borç Transferi Kredisi 50.000 TL 36 AY
CepteTEB Kredi Kartı Borç Transferi Kredisi 20.000 TL 36 Ay

Borç Transferi İçin İstenilen Belgeler

  • Özel Sektör Çalışanıysanız : Maaş bordrosu ve ya maaş yazısını, SGK Dökümü kaydınızı, Adınıza kayıtlı ikametgah belgenizi, İş yeri imza sirküsünü ve Varsa ek gelir belgelerini bankaya getirmesi gerekmektedir.
  • Kamu Çalışanıysanız: Maaş bordronuzu, ikametgah belgenizi, Ek gelirinizi ve bankalara olan borçlarınızı gösteren belgeyle başvuru yapabilirsiniz.
  • Emekli iseniz: Emekli Aylığınızı gösteren belge, İkametgah belgesi, Ek gelir varsa ek gelir belgesi , banka borçlarını gösteren belge. Ayrıca emeklilerde maaş taşıma işlemi yapmak isteyeceklerdir. Tüm borçlarınızı kapatıp borç transfer kredisi çektiğiniz bankaya emekli maaşınızı taşımalısınız.
  • Vergi levhalı bir işyeri sahibiyseniz: Vergi Levhanızı, İmza sirküsünü, Oda Kayıt Belgesini, Muhasebeden alınan bilanço ve gelir belgesini , varsa ek gelirlerinizi ve bankaya olan borçlarınızı gösteren belgeyle bankaların ticari bölümlerine başvuru yapabilirsiniz.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Aktifbank'tan Herkese İhtiyaç Kredisi Başvurusu(10.000 x 36 Ay)

Konut Kredisi ve İhtiyaç kredisi birleştirilerek borç transferi yapmak isteyen kişiler için bu işlemin olmayacağını söylemeliyiz. Çünkü borç transferi kredisi 36 ay olurken konut kredisi 120 aydır. Eğer çok düşük miktarlı ve 36 ay vade kadar bir konut kredisi borcunuz varsa bankalar bunu borç transferi kredisinde kullanabilir. Ama böyle durumda faizlerin yüksek olmasından ötürü sizin yararınıza olmayacaktır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *