Burgan Bank EFT Saatleri Nedir?
16 Ara, 2018 18:54 tarihinde eklendi

Burgan Bank EFT Saatleri Nedir?

Burgan Bank EFT Saatleri Nedir?

2012 yılından beri ülkemizde hizmet veren bankalardan birisi olan Burgan Bank son zamanlarda yaptığı kredi kampanyaları ile bir çok kişinin nakit sıkıntısını gideren bir banka olmuştur. Sizlerde bu bankadan kredi başvurusu yapabilir ve dilediğiniz ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Burgan Bank müşterisi olduğunuzda ise bir çok bankacılık işlemlerinizi bu bankayı kullanarak yapmaktasınız. Özellikle para transferi yapmak istiyorsanız, bu bankadan EFT ve Havale işlemi yapmanız gerekmektedir.Sizde bu bankadan EFT işlemi yapmak istiyorsanız EFT saatleri içersin de bu işlemi yapabilirsiniz. Eğer EFT saatleri hakkında bilginiz yoksa bu yazımızı okuyarak Burgan Bank EFT saatleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. İşte detaylar.

Burgan Bank EFT Saatleri

Burgan Bank’tan EFT işlemi ile Havale işlemi arasında fark olduğunu unutmayalım. EFT işlemi bir bankadan başka bir bankaya gönderilen para transferidir. Havale işlemleri ise bir bankadan yine aynı bankanın başka bir hesabına gönderilen para transferidir. Havale işlemlerini 7 gün 24 saat yaparken EFT işlemlerini mesai saatleri içersin de yapmanız gerekmektedir.Bunun sebebi ise EFT işlemlerinin merkez bankası onayından geçmesi yüzünden bankalar sadece EFT işlemlerini mesai saatleri içersin de yapmaktadır. Merkez bankasının kapalı olduğu zamanlarda EFT’leriniz karşı tarafın hesabına geçmez.İşlem olarak hafta sonu ve ya mesai saatleri dışında da EFT işlemi yapabilirsiniz ama işleme geçmesi için sadece EFT saatleri içersin de olmaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Burganbank'tan Emekliye Yeni Kredi Kampanyası

Burgan Bank EFT saatleri sabah 09.00 ile 16.30 arasında yapılmaktadır. Eğer sizde bu saatler içersin de EFT işlemi yaparsanız 10 – 15 dakika içersinde karşı tarafa paranızı gönderebilirsiniz. Her bankanın EFT saati farklıdır. Sizde EFT işleminizi bu saatler içinde yaparsanız hızlı transfer işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Burgan Bank’ta EFT işlemi yapmanız için karşı tarafın IBAN numarası gerekmektedir.Burgan Bank EFT Sorgulama

EFT işleminiz belirtilen saatler arasında yaptınız ve 15 dakika içersin de karşı tarafın hesabına geçmediyse EFT sorgulama işlemi yapabilirsiniz. Burgan Bank’tan EFT sorgulaması yapmak için banka şubelerine gidebilirsiniz. Eğer şubelere gidemiyorsanız Burgan Bank müşteri hizmetleri numarası olan  0850 222 8 222 numaralı telefonu arayarak hızlı bir şekilde EFT işleminiz hakkında bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bu numarayı arayıp eğer işleminiz başlamadıysa EFT’nizi iptal de edebilirsiniz. Müşteri hizmetlerini aramak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayarak direk arayabilirsiniz.

TIKLA ARA : 0 850 222 8 222

Burgan Bank EFT Ücretleri

Bankalar EFT işlemlerini yaptıklarında sizden belirli bir oranda komisyon almaktadırlar. Burgan Bank’ta sizden EFT işlemlerinizde ücret talep etmektedir. Bu ücret gönderdiğiniz para miktarına göre değişiklik göstermektedir. En az 40 TL ile en fazla 400 TL arasında ücret ödersiniz. Ancak internet bankacılığı üzerinden yapacağınız EFT işlemlerinde sadece 3 TL ücret ödemektesiniz. Eğer internet bankacılığı kullanmıyorsanız bankadan internet bankacılığı şifresi alarak oturduğunuz yerden EFT işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca çağrı merkezi numarasını arayarak da 15 TL ücret ödeyerek EFT işleminizi yapabilirsiniz. Bu durumda size önereceğimiz internet bankacılığı ile işlem yapmanız olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası EFT Saatleri ve Bilgileri

Yukarıda sizlere Burgan Bank EFT Saatleri hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankadan EFT işlemi yapmak istiyorsanız yukarıda verdiğimiz saatler arasında hizmet alabilirsiniz. Burgan Bank EFT işlemleri ve Havale işlemleri hakkında daha detaylı bilgi istiyorsanız 0 850 222 8 222numaralı müşteri hizmetlerini arayarak bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *