Burgan Bank Kredi Faiz Oranları (Güncel Bilgiler)
26 Eyl, 2018 14:47 tarihinde eklendi

Burgan Bank Kredi Faiz Oranları (Güncel Bilgiler)

Burgan Bank Kredi Faiz Oranları (Güncel Bilgiler)

Burgan Bank aracılığı ile kredi başvurusunda bulunacak müşterilerin en çok merak ettiği konu Burgan Bank kredi faiz oranları nasıl oluşudur. Burgan Bank devlet bankaları hariç diğer özel bankalar arasında en uygun faiz veren bankalardan biri olmuştur. Özellikle kredi başvurusu yapan kişilere cazip avantajlar sağlayarak kendi banka müşterisi yapmaktadırlar. Peki Burgan Bank faiz oranları nasıldır? İşte sizler için hazırladığımız bu faiz oranlarını öğrenmek için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Burgan Bank Faiz Oranları

Burgan Bank ülkemizde hızla ilerleyen bankalar arasında yer almaktadır. Vatandaşlara yaptığı cazip kredi kampanyaları ve bu kampanyada kullanılan faiz oranlarıyla müşterilerin ilgilisini çekmektedir. Burgan Bank kredi başvurusu yaparak en uygun faiz oranlarından yararlanabilirsiniz. Üstelik Burgan Bank müşterisiyseniz bankaya gitmeden kredinizi en uygun faiz oranlarıyla internet şubesinden kullanabilirsiniz. Ayrıca hızlı kredi başvurusu yaparak da kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Bunun için de oturduğunuz şehirde Burgan Bank olmasına gerek yoktur.

Burgan Bank 2018-2019 yılı kredi faiz oranlarında diğer bankalar gibi biraz artış göstermiştir. Son zamanlarda artan faiz oranları ve ihtiyaç kredisinde vadenin 36 aya düşmesi kredi başvuran kişileri etkilese de nakit ihtiyaçlarımız olduğunda yine de bankalardan kredi başvurusu yapmaktayız. Ülkemizdeki diğer bankalar gibi köklü olmayan Burgan Bank, yeni yapılanma döneminde daha çok müşteri portföyüne ulaşmak için bütün finansal işlerinizde çözüm ortağı olmayı hedeflemiştir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İpotek Karşılığı Kredi Çekmek İstiyorum (Tüm Detaylar)

Nakit ihtiyaçlarınızı anında çözüme ulaştırmak istiyor ve uygun faiz oranlarından yararlanmak istiyorsanız hemen Burgan Bank kredi başvurusu yapıp bu ihtiyaçlarınızı anında giderebilirsiniz. Burgan Bank ayrıca kredi notuna göre kişiye ayrı faiz uygulamaktadır. Öncelik tabi ki kendi müşterisi olan Burgan Bank’ta ilk defa kredi ve ya kredi kartı işlemi ile banka çalışması yapacaksanız, kredi notunuzun istihbaratını alıp ona göre kredi faizi uygulamaktadırlar. Diğer bankalar gibi Burgan Bank’ta devamlı yeni kampanyalar sunmaktadır. Çünkü diğer bankalar ile aşırı bir rekabet olduğu için kendi politikalarına göre kredi kampanyası oluşturarak müşterileri cezbetmeyi hedeflenemektedir.İhtiyaç Kredisi Faiz Oranı

Eylül 2018 ayı itibariyle Burgan Bank ihtiyaç kredisi faiz oranları vade farkına göre de değişiklik göstermektedir. 12 veya 24 ay vade arasında kredi başvurusu yaparsanız faiz oranı %3.20 ile %3.35 arasında değişiklik göstermektedir. Eğer 25 veya 36 ay vade seçenekleriyle kredi kullanmak isterseniz bu faiz oranı %3.25 civarında seyredebilmektedir. Dediğimiz gibi banka ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunduğunuzda kredi faiz oranı sizin kredi notunuza göre de değişebilmektedir. İyi bir kredi notu olan müşteri en uygun faiz oranını ancak kredi başvurusunda bulunduktan sonra öğrenebilir.

Konut Kredisi Faiz Oranı

Burgan Bank konut kredisi başvurusu yapacak kişiler için ise 120 ay kadar vade seçeneği sunmaktadır. Konut kredisi başvurusu yaptığınızda da yine faiz oranı vade sayısına göre değişiklik gösterebilir. Bankanın uyguladığı konut kredisi oranı %2.65 ve %2.70 civarındadır. Diğer bankalarla kıyasladığımız da hemen hemen aynı olan bu faiz oranı vadenin düşmesiyle de birazcık düşebilir. Konut kredisi alacak kişilerin bilmesi gereken diğer bir madde ise alacağınız mülkün eksper değerinin %80’ine kadar kredi alabilirsiniz. Yani 100.000 TL eksper değeri olan bir daireye 80.000 TL kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Güncel Kredi Faiz Oranları ve Başvuru 2019

Taşıt Kredisi Faiz Oranı

Burgan Bank’ın diğer kredi çeşidi de Taşıt yani Araba kredisidir. Eğer alacağınız araç için Burgan Bank’tan taşıt kredisi kullanacaksanız 48 ay kadar vade yapabilirsiniz. Bu kredide ise faiz oranı %1.99 olarak değerlendirilmiştir. İster sıfır km araç alın, isterseniz ikinci el araç alın bu kredi faizi değişmeyecektir. Burgan Bank taşıt kredisi verirken faiz oranını sabit tutmuştur.

İpotek Karşılığı Kredi Faiz Oranı

Burgan Bank ipotek karşılığı kredi kullanmak isterseniz de vade en fazla 48 ay olacaktır. Oturduğunuz mülkü ve ya başka bir mülkü ipotek ederek Burgan Bank’tan nakit ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Burgan Bank ipotekli kredi faiz oranları ise ihtiyaç kredileri gibi %3.20 ile %3.35 arasında değişmektedir. Kişinin kredi notuna ve vade farkına göre bu oranlar düşebilmektedir.

Yukarıda belirtiğimiz gibi Burgan Bank faiz oranları genel olarak diğer bankalar ile aynıdır. Burgan Bank’tan kredi başvurusu yaparak kredinizi alabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için Burgan Bank Çağrı Merkezi numarası 0850 222 8 222 numaralı telefonu arayarak bilgi sahibi olabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *