Burgan Bank’tan Hızlı 5000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu
28 Şub, 2019 22:54 tarihinde eklendi

Burgan Bank’tan Hızlı 5000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Burgan Bank’tan Hızlı 5000 TL 60 Ay Vadeli Kredi Başvurusu

Burgan Bank 5000 TL kredi başvurusunda yeni kampanyalar yaparak müşterilerine daha hızlı hizmet vermek için çalışmalara başladı. Büyümeye devam eden Burgan Bank , kredi vererek müşteri portföyünü genişletmeyi düşünmektedir. Peki Burgan Bank kredi başvurusu için neler yaparız bunu sizlere yazımızda araştırdık ve madde madde önünüze serdik.

Burgan Bank Dijital Kredi

Burgan Bank daha hızlı hizmet verebilmek adına Dijital Kredi adında bir kampanya başlatmıştır. Bu krediye başvurarak 5000 TL kredinizi anında kullanabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınız için başvuracağınız 5000 TL krediye internet bankacılığından , Burgan Bank internet sitesinden ve Burgan Mobil’i telefonunuza indirerek hızlı başvuru yapabilirsiniz. Yaptığınız başvuru otomatik olarak değerlendirilip dakikalar içinde size olumlu ve ya olumsuz geri dönüş yapılacaktır. Başvurunuzun onaylanması durumunda eğer Burgan Bank müşterisi seniz, internet bankacılığı ve ya Burgan Mobili kullanarak anında kredinizi hesabınıza aktarabilir ve ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ama eğer Burgan Bank müşterisi değilseniz, dilediğiniz zaman size en yakın Burgan Bank şubesine giderek hesap açılışı yapıp, hesap açılışı için verilen evraklara imzalarsanız kredinizi internet bankacılığını kullanarak anında hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu durum için banka personelinden yardım isteyebilirsiniz. Üstelik bu işlemleri yaparken bir daha şubeye gitme gereği duymazsınız.

Ödeme Tablosu

Burgan Bank‘tan Dijital Kredi çekmek istediniz ve aylık ne kadar ödeyeceğinizi bilmiyorsanız sizin için araştırdığımız 5000 TL’lik kredinin ödeme tablosu aşağıdaki gibidir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Almak İçin Ne Gibi Şartlar Mevcuttur? (Detaylı Anlatım)
Kredi Tutarı TL Cinsinden Vade Aylık Ödeme Tutarı
5.000 TL 24 Ay Vade 312 TL
5.000 TL 36 Ay Vade 251 TL
5.000 TL 48 Ay Vade 222 TL

Eğer kredinizi kullandıktan sonra ödemeleri nereye yapacağınızı düşünüyorsanız TEB ile ortak anlaşması olan Burgan Bank kredi taksitlerinizi ödemeniz için hiç bir ek ücret ödemeden müşterilerine ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Ya da en yakın Burgan Bank şubesine giderek kredi taksitinizi yatırabilirsiniz.Burgan Bank Dijital Kredi kullanan müşterilerinden tahsis ücreti almamaktadır.

Kredi Onay Aşaması ve Kullanım

Burgan Bank Dijital Kredi Başvurusu yaptınız ve başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa bunun sebebi kredi notunuzun düşük olmasıdır. Burgan Bank kredi notu düşük olan kişilere ipotek karşılığında kredi vermektedir. Eğer ipoteğiniz var ise ipotekli krediye başvuru yapabilirsiniz.

Kredi notunuzu yükseltmek için tıklayınız.

Kredi notunuz Burgan Bank kriterlerine uygunsa anında kredi çekebilirsiniz. Bu kredinin özelliklerini aşağıdaki gibi sıraladık.

  • Burgan Bank Dijital kredi 5.000 TL ile sınırlı değildir. 40.000 TL ‘ye kadar kredi başvurusu yapabilirsiniz.
  • İstediğiniz zaman, istediğiniz an 7 gün 24 saat krediye başvuru yapabilirsiniz.
  • Burgan Bank Dijital Kredide her hangi bir gelir belgesi ve ya teminat göstermenize gerek yoktur.
  • Başvuru kanallarından yaptığınız başvuru sonucunu anında öğrenebilirsiniz.
  • Burgan Bank Dijital Kredi için şubeye gitmenize gerek yoktur. Evinizde ve ya iş yerinizde Burgan Bank kurye personeli sizi ziyarete gelip kredinizi kullandıracaktır.
  • Burgan Bank Dijital Kredide kişiye özel faiz uygulaması vardır. Yani Kredi notu yüksek olan ve kredi notu sınırda olan müşterilere aynı faiz oranı uygulanmaz.
  • Kredi başvurunuz onaylandığında anında kredi hesabınıza geçecektir.
  • Bu kredide hiç bir masraf parası, sigorta parası ve tahsis ücreti alınmayacaktır.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti'den Ayda 500 TL Taksitle 48 Ay Vade ile 12000 TL Kredi

Burgan Bank’tan daha yüksek tutarlı krediye ihtiyacınız varsa, evinizi ya da iş yerinizi teminat göstererek 500.000 TL’ye kadar ipotekli ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz. Kurye ziyaretinden 24 saat sonra kredinizi kullanabilirsiniz. Bu süre içersin de krediniz hazır hale gelecektir. Kredi kullanım durumda Burgan Bank Genel Müdürlüğü kredinizi olumsuz yapma hakkına sahiptir.

Kredi notunuz ile ilgili aklınızda kalan sorunlar için sitemizde bulunan makaleye göz atabilir, daha başka kredi seçenekleri için ise sitemizi dolaşabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *