Burganbank’tan Emekliye Yeni Kredi Kampanyası
13 Mar, 2019 13:12 tarihinde eklendi

Burganbank’tan Emekliye Yeni Kredi Kampanyası

Burganbank’tan Emekliye Yeni Kredi Kampanyası

Emekliye kredi veren bankalar arasında son zamanlarda çok tercih edilen banka olan Burganbank, emekliler için yeni kampanyalar yapmaya devam ediyor. Bu kampanyada ise maaşınızı Burganbank’tan almanıza gerek yoktur. PTT üzerinden maaş alıyorsanız Burgan Bank Emekli Kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Burganbank emekli kredisinde 55.000 TL’ye kadar uygun faiz oranlarıyla ve 36 ay vade yaparak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Burganbank Emekli PTT İhtiyaç Kredisi

Maaşını PTT işletmelerinden alan ve nakit ihtiyacı olan emekliler için yeni bir kampanya başlatan Burganbank  emeklilere 36 ay vadeye kadar kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. 55.000 TL’ye kadar yapılacak başvurularda en yakın PTT şubesine giderek detaylı bilgi alabilir ve kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Eğer maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız bu işlemi yapabilirsiniz.

Türkiye’nin her yerinde olan PTT şubelerine gidip Burganbank aracılığı ile kredi kullanmak istiyorum demeniz yeterli. Kredi başvurunuz anında yapılacak ve krediniz onaylandığında 55.000 TL‘ye kadar anında kredi kullanacaksınız. Bu kredi taksitlerini de istediğiniz PTT şubesinden ve ya maaşınızdan alınmasını isteyerek ödeyebilirsiniz.

Burganbank PTT Kredisi Özellikleri

Burganbank PTT kredisi başvurusu için tüm PTT üzerinden alan emekliler başvuru yapabilir. Kredi tutarına göre faiz oranları da değişiklik göstermektedir. 7.500 TL ile 10.000 TL arasında bir kredi başvurusu yaptığınızda 36 ay vadeye kadar %2.39 faiz oranıyla hesaplanacaktır. 10.001 TL ile 20.000 TL arasındaki kredi başvurunuzda bu faiz %2.34’e düşmektedir. Kredi tutarı artıkça faizde indirime giden Burganbank 20.001 TL ile 55.000 TL arasında faiz oranı 36 ay vadeye kadar %2.14 olarak hesaplanacaktır. Tekrar belirtmek istiyoruz kredi vadesi 36 ay vadeyi geçmemektedir. Eskiden 48 ay olan ihtiyaç kredisi faiz oranları tekrardan 36 ay vadeye düşürülmüştür.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ICBC Bank'tan Herkese 50.000 TL'ye Kadar Kredi


Burganbank PTT kredisine başvurmak istiyorsanız en az limit 7.500 TL en çok limit 55.000 TL olarak belirlenmiştir. Yani 7.500 TL ve altına hizmet vermemektedir. Krediniz onaylandığında sizden kredi tahsis ücreti alınacak ve hayat sigortası yaptırmak istenecektir. Bu iki şart mecburdur. Bunları istemezseniz kredi başvurunuz olumsuz olur.

Burganbank PTT kredisine başvuracak müşterilerin yaşları 18 yaşından büyük ve 81 yaşından küçük olmalıdır. Yani kredi çekmekte üst limit 81 yaştır. Ancak 81 yaşındaki bir kişi kredi alamaz. Vade oranları en fazla 81 yaşına kadar olmalıdır. 80 yaşındaki bir kişi 36 ay vadeli kredi kullanamaz. 12 ay vadeli kredi kullanabilir. 79 yaşındaki bir kişide en fazla 24 ay vade ile kredi kullanabilir.

Burgan Bank PTT İhtiyaç Kredisi

Burganbank PTT ihtiyaç kredisi kullanmak istiyorsanız aşağıda vereceğimiz tabloya bakarak uygun taksit ödemelerini belirleyebilirsiniz. Taksitlerinizi belirlerken aldığınız maaş üzerinden işlem yapınız. Örneğin 2.000 TL maaş alan bir kişi 55.000 TL 36 ay vadeli kredi başvurusunda bulunamaz. Alacağı en fazla para 40.000 TL 36 ay vadeli kredidir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *