Çalışmayanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar
18 Eki, 2018 22:57 tarihinde eklendi

Çalışmayanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Çalışmayanlara Kredi ve Kredi Kartı Veren Bankalar

Nakit ihtiyacı olan kişiler bankalardan kredi başvurusu yaparak ihtiyaçlarını gidermek istemektedirler. Bankalar ise bu kişilere kredi verirken kredi notu ve gelir belgelerine nazaran kredi verirler. Bu yüzden gelir belgesi olmayan kişilerin kredileri olumsuz sonuçlanmaktadır. Gelir belgesiz ve ya çalışmayan bir kişi kredi çekebilir ve ya Kredi Kartı alabilir mi? Bu durumu sizler için araştırdık ve yazımızda paylaştık. Eğer bazı şartlara uygun sanız bankalardan sadece kimliğinizle kredi başvurusu yapabilir ve krediniz onaylandığında kullanabilirsiniz. Peki bu bankalar hangileridir diye merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Çalışmayana Kredi Veren Bankalar

Çalışmayan kişileri kredi alabilmeleri için öncelikle daha önceki banka çalışmaları çok iyi olması gerekmektedir. Eğer bankalardan daha önce kredi almış ve kredi notunuzun yüksek olması gerekmektedir. Burada altını tekrardan çizerek söylemek istiyoruz ki yüksek kredi notu olması gerekir. Normal kredi alabilmeniz için 1100 ve üzeri kredi notunuz olması lazımken gelir belgesiz kredi almanız için ise 1400 ve üzeri kredi notunuzun olması gerekir. Bazı bankalar kimlikle kredi kullandırırken, bazı bankalar ise internet bankacılığı üzerinden bankaya gitmeden kredi kullanmanıza izin vermektedir. Eğer çalışmıyor ve düzenli bir şekilde kredi ve ya kredi kartı kullanıyorsanız bankalardan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Çalışmayanlar için kredi çekmesi için 2 şart şudur. 1. Kredi notu 2. Bankaların internet bankacılığı kullanımı. Eğer bu ikisini de yapıyorsanız gelir belgesiz bankaya gitmeden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi

Çalışmayana Kredi Kartı Veren Bankalar 

Çalışmayanlara kredi başvurusu yaptığınız gibi aynı şekilde kredi kartı başvurusu da yapabilirsiniz. Bankalardaki kredi notunuz iyiyse internet bankacılığını kullanarak kredi kartı başvurusunda bulunabilir ve kredi kartı başvuru durumunuzu öğrenebilirsiniz. Eğer düzenli kredi kartı kullanıyorsanız bir diğer bankanın kredi kartı başvurusunda bulunarak hızlı bir şekilde kredi alabilirsiniz. Eğer öğrenciyseniz öğrenci kredi kartı veren bankalara başvuru yapabilirsiniz.Denizbank 3280 Kredi

Kredi notunuz yüksek ve düzenli olarak kredi ve ya kredi kartı ödemeleri yapıyorsanız Denizbank’ın SMS kredisine başvuru yaparak kredi alabilirsiniz. Cep telefonunuzdan 3280’e Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak göndermeniz gerekmektedir. Kredi başvurunuzu gerçekleştirdikten sonra sonucu size SMS ile gelecektir. Krediniz onaylanması durumunda 55 bin liraya kadar 36 ay vadeli kredinizi istediğiniz Denizbank şubesine giderek sadece kimliğinizle kullanabilirsiniz. Kredi kullanım esnasında sizden gelir belgesi istenmemektedir.

Akbank Direkt Kredi

Akbank müşterisiyseniz ve ya Akbank Axess kredi kartı kullanıyorsanız mobil uygulaması olan Akbank Direkt aracılığı ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz onaylandıktan sonra hiç bir şekilde bankaya gitmeden anında kredinizi hesabınıza atabilir ve anında kullanıma geçebilirsiniz. Bu kredide gelir belgesi ve çalışma durumu istenmemektedir. Kredi notunuz yüksekse kredi alabilirsiniz. Kredi aldığınızda bankanın kredi kartı başvurusunda bulunup kredi kartı da alabilirsiniz. Eğer Akbank müşterisi değilseniz en yakın Akbank şubesine giderek hesap açabilir ve bu hesaba ilişkin internet bankacılığı şifrenizi alabilirsiniz. Daha sonra mobil uygulamadan kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankası Konut Kredisi 2019 (Başvuru Şartları, Faiz Oranları)

QNB Finansbank İnternet Bankacılığı Kredi 

İnternet bankacılığı üzerinden kredi veren bankalar bir hayli fazladır. Bunlardan bir tanesi ve en hızlı olanı da QNB Finansbank’tır. Eğer bu bankanın müşterisiyseniz internet bankacılığına girerek kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. 25 bin liraya kadar 36 ay vade ile kredinizi kullanabilir ve gelir belgesiz bankaya gitmeden kredi çekebilirsiniz. Sizde QNB Finansbank ürünlerini kullanıyorsanız kredi başvurusu için internet şifrenizi alıp anında başvurunuzu yapabilirsiniz.

İş Bankası İş Cep Kredi

İş Bankası uygulaması olan İş Cep uygulaması ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Burada 15 bin liraya kadar size online kredi yani hızlı kredi vermektedirler. Eğer İş Bank müşterisiyseniz bu krediye başvurarak gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Krediniz onay aldığında anında hesaba atabilir ve hemen parayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu kredide de en yüksek vade 36 ay olarak belirlenmiştir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *