Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar
14 Nis, 2019 23:54 tarihinde eklendi

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Cep Telefonu Kredisi Veren Bankalar

Telefon kredisi bir çok banka tarafından verilen ve vatandaşların telefon almaları için sunulan bir kredi çeşididir. Son yapılan değişiklikten sonra bildiğiniz gibi operatörlerden telefon alımlarında taksit oranı en fazla 6 ay olarak belirlenmişti. Bu sebeple insanlar yeni çıkan telefonlardan almaları da zorlaşmıştı. Ama bazı bankalar telefon satan mağazalarla anlaşma yaparak telefon kredisi vererek müşterilere hizmet vermeye başlamıştır.

Kasım 2018 tarihinden itibaren telefon almak isteyen hat sahipleri 6 aydan 12 aya vade imkanı seçeneğini duyunca biraz olsun rahatlamışlardı. Artık operatörlerden telefon aldığınızda en fazla 12 ay yapabileceksiniz. Dar gelirli insanlarımız için bu da çözüm yöntemi değildir. Bu sebeple bu tarz vatandaşlarımız bir çok yola başvurarak cep telefonu almak istemektedirler. Bugünkü yazımızda 36 ay vade ile cep telefonu nasıl alınır bunun hakkında bilgiler vereceğiz. Eğer sizde 36 ay vade ile telefon kredisi almak istiyorsanız bankaların sunmuş olduğu telefon kredileri kampanyalarını inceleyebilirsiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar

Bazı bankalar teknoloji marketleriyle anlaşarak müşterilerine uygun faiz ve ya sıfır faizle kredi imkanı sunmaktadır.  Peki hangi marketlere giderek telefon kredi almalısınız şimdi sizlere bunun hakkında bilgi vereceğiz. Yalnız bu telefon kredisi alacağınız zaman muhatap banka olacağı için banka politikasına uygun bir müşteri olmanız gerekmektedir. Bankalardan bildiğiniz gibi kredi alabilmeniz için kredi notunuzun iyi olması gerekir. Eğer kredi kartı kullanıyor ve düzenli ödüyorsanız telefon kredisine başvuru yapabilirsiniz. İşte başvuru yapabileceğiz telefon kredisi kampanyaları şunlardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Uygun İhtiyaç Kredisi Veren Bankalar 2019 [Liste]

Vatan Bilgisayar Sıfır Faizle Telefon Kredisi

Vatan bilgisayarın anlaşmalı olduğu banka Fibabanka’dır. Fibabanka üzerinden müşterilerine sıfır faizle kredi imkanı veren bu mağazadan 12 ay vadeli kredi alabiliyorsunuz. Seçtiğiniz herhangi bir cep telefonuna fiyatı dahilinde kredi başvurusu yapıp onu 12 ay vadeye böldürebilirsiniz. Yalnız telefon fiyatının üzerine dosya masrafı ve hayat sigortası da ekleneceğini unutmayın. Vatan bilgisayar bu kampanyayı 2019 yılında da devam ettirecektir. Sizde eğer kredi almak ve kredi ile cep telefonu almak istiyorsanız Vatan Bilgisayar mağazalarına giderek telefon kredisi hakkında bilgi alabilirsiniz.Eğer mağazaya gitmeden kredi alıp almayacağınızı öğrenmek istiyorsanız cep telefonunuzdan mesaj atabilirsiniz. VATAN boşluk TC Kimlik numaranızı 3422’e mesaj atarak Vatan Bilgisayar telefon kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu işlemi mağazaya gitmeden yapabilir ve kredi alabilirliğinizi görebilirsiniz. Kredi onayı alırsanız vatan mağazasına giderek istediğiniz ürünleri alıp 12 ay vade ile kredi çekebilirsiniz.

Media Markt Telefon Kredisi

Bu mağaza Denizbank ile anlaşmalı olarak alışveriş kredisi vermektedir. Denizbank üzerinden başvuru yapacağınız bu bankadan kredi almak istiyorsanız kredi notunuzun ve kredi sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Bankalara göre daha düşük puanlara kredi veren bu kurum yine de icralık durumunuz olmasında size kredi vermeyecektir. Denizbank cep telefonu tablet ve bilgisayar alımlarında bu vadeyi en fazla 6 ay olarak belirlemiştir. Ama diğer elektronik ürünleri aldığınızda 36 ay vadeye kadar kredi kullanabilirsiniz. Başvuru yapmak için burayı tıklayabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2019 Yeni Yıl Kredisi Veren Bankalar (5 Banka)

Banka Harici Cep Telefonu Veren Yerler

Eğer banka haricinde taksitli cep telefonu almak istiyorsanız senetle telefon veren yerlere başvuru yapabilirsiniz. Ev-kur mağazaları, Beyaz eşya mağazaları, Öz Şanal mağazaları gibi yerler senetle telefon veren yerlerdir. Buralarda alacağınız telefonun fiyatının üzerine vade yapabilir ve elden senetle cep telefonu sahibi olabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken yakınınızda bulunan bir mağazaya gidip senetle telefon almaktır. Eğer daha fazla bilgi istiyorsanız Senetle Telefon Veren Yerler adlı makalemizi okuyarak daha çok bilgi alabilirsiniz.  

Yukarıda sizlere telefon kredisi veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Bu bankalar haricinde İş Bankası, TEB, Garanti Bankası’da alışveriş kredileri verip 36 ay vadeye kadar kredi imkanı sunmaktadır. Alışveriş kredilerinde sadece alışverişiniz kadar kredi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *