Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar (Tarım Kart Başvuru)
31 Oca, 2019 14:08 tarihinde eklendi

Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar (Tarım Kart Başvuru)

Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar (Tarım Kart Başvuru)

Çiftçiye kredi kartı veren bankalar 2019 yılında da yeni kampanyalar yapmaya başlamıştır. Özellikle çiftçi kesimin acil nakit ihtiyaçlarında anında alabileceği kredi kartlarını sizler için hazırladık. Tüm bankalardan mesleğinize göre kredi kartı aldığımız doğrudur. Çiftçiler ise kendilerine özel kredi kartlarına başvuru yaparak yaptıkları alışverişlerde avantaj sağlamak istemektedirler. Sizde eğer çiftçiyseniz ve kredi kartı almak istiyorsanız size vereceğimiz bankalardan kredi kartı başvurusunu kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Çiftçilerin aktif olarak banka çalışmalarından bir tanesi de kredi kartlarıdır. Eğer sizde kredi kartı kullanıyorsanız özel ihtiyaçlarınızı, mazot alımlarınızı ve işinizle ilgili herhangi bir alımı kredi kartlarıyla yapabilir ve size özel avantajlı indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca yaptığınız harcamalarla da puan kazanabilir, bu puanları daha sonra nakit olarak çevirebilirsiniz. Bugün sizlere Çiftçiye Kredi Kartı veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz. Bir önceki çiftçiler ile ilgili konumuz olan Genç Çiftçiye 30 Bin TL Hibe Kredi yazımızı da okuyarak hibe kredi hakkında bilgi alabilirsiniz. Şimdi sizlere bankalar hakkında bilgiler verelim.

Çiftçiye Kredi Kartı Veren Bankalar

Kredi kartı almak istiyorsanız bazı bankaların politikalarına uygun olmanız gerekmektedir. Eğer bu politikalara uygun olmazsanız kredi kartı başvurunuz olumsuz sonuçlanmaktadır. Eğer sizde kredi kartı başvurunuzun olumsuz sonuçlanmasını istemiyorsanız ilk olarak kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz düşükse ve icralık bir durumunuz varsa kredi kartı almanız imkansızdır. Ayrıca kredi ödemesi veya başka bir kredi kartı ödemelerinizi geciktirme yaparak ödüyorsanız da bu da sizin kredi notunuza etki ettiği gibi kredi kartı başvurunuzu da etkileyecektir. Bankalar artık kişilere kredi ve kredi kartı verirken temkinli davranmaktadırlar. Bu yüzden kredi kartı başvurusu yapmadan önce kredi notunuzu muhakkak öğreniniz. Kredi Puanı Öğrenme adlı makalemizden yardım alabilirsiniz. Şimdi sizlere en çok tercih edilen çiftçiye kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  En Kolay Kredi Kartı Veren 5 Banka (Başvuru Yap)

Denizbank Çiftçi Kart

Denizbank çiftçiye kredi kartı veren bankalar arasında ilk sırada yer almaktadır. Çiftçilerin en çok tercih ettikleri bu kredi kartı ile TMO ürün ödemelerinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Bu kredi kartı ile 7 gün 24 saat hizmet veren Denizbank Çiftçi Kart yanınızda nakit para taşımadan yurt içi ve yurt dışı harcamalarınızı yapacağınız bir karttır. Denizbank ATM’lerinden nakit çekebilir, bakiye sorgulama işlemi yapabilir ve tüm ödemelerinizi bu kart ile yapabilirsiniz. Bu karta başvurmak için Tarım bankacılığı hizmeti veren Denizbank şubesine gitmeniz gerekmektedir. Ayrıca 0 850 222 6 800 numaralı telefonu arayarak da Denizbank Tarım Kredileri ve Kampanyaları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

“Denizbank’tan SMS ile anında çiftçi kredisine de başvuru yapabilirsiniz. Anında alabileceğiniz kredi için Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru ve Şartları 2019 konumuzu okuyabilirsiniz.”

Akbank Tarım Kart

Akbank’ta çiftçilere Tarım kart olarak hizmet vermektedir. Akbank tarım kart ile tüm anlaşmalı iş yerlerinden mazot, gübre, ilaç, tohum, fide gibi tarımsal ihtiyaçların ödemesini yapabilirsiniz. Bu alışverişlerin ödemesini de hasat zamanı elinize para geçtiğinde yapabilirsiniz. Bu kartın en büyük avantajlarından biri senede 1 kez ödeme yapabilmenizdir. Belirlediğiniz tarihe kadar ödeme yapmadan bekleyebilir ve senede 1 kez ödeme yaparak kartı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca üye işyerlerinden de chip para kazanabilirsiniz. Bu kazandığınız paraları daha sonra nakit olarak çevirebilirsiniz. Akbank Chip Para Nasıl Kazanılır? Nasıl Harcanır? Adlı makalemizi okuyabilirsiniz. Akbank Tarım Kart ile 7 gün 24 saat tüm Akbank ATM’lerinden para çekebilir, hesabınıza para yatırabilir ve ödemelerinizi bu kart ile gerçekleştirebilirsiniz. Bu kredi kartına başvurmak isteyenler Tarım Bankacılığı Akbank Şubelerine başvurması gerekir. En yakın tarım bankacılığı için tıklayınız.

Yapı Kredi Verimli Kart

Yapı Kredi bankasının verdiği bu banka kartı ile tüm harcamalarınızı faizsiz ödeme kolaylığı sağlamaktadır. Çiftçilerin hayatını kolaylaştıran bu kart ile Akaryakıt, gübre, tohum, zirai ilaç, fidan, fide gibi tarımsal ihtiyaçlarını anlaşmalı işyerlerinden yaparsanız 6 aya kadar faizsiz ödeme imkanından faydalanırsınız. Üstelik verimli kart ödemelerini hasat zamanında da yapabiliyorsunuz. Bu kart sayesinde ATM’lerden, Şubelerden nakit çekim işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca Tarım sigortası primini de buradan ödeyebilirsiniz. Başvuru için en yakın Yapı Kredi Şubesine gitmeniz gerekir. Çiftçilere özel Verimli Kart’ın avantajlarından faydalanmak için yakınınızda ki Yapı Kredi şubesine gidebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linki tıklayarak başvurunuzu yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  QNB Finansbank Kredi Kartı Başvuru 2019 (SMS)


Yapı Kredi Verimli Kart Başvuru

Vakıfbank TarımKart

Vakıfbank TarımKart başvurusu yaparak tüm ihtiyaç duyduğunuz giderleri finanse edebilirsiniz. Tarım üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde kartınıza özel indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz. Ayrıca acil para ihtiyacınızda anında nakit çekim yapabilir ve isterseniz nakit kredi kullanabilirsiniz. Bu kartta da ödeme tarihinizi hasat zamanına yayabilir ve ödemelerinizi kolaylıkla istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Üye işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde 6 aya kadar faizsiz ödeme imkanı sağlayan bu kart ile tüm faturalarınızı, tarım sigorta primlerinizi günü geldiğinde düzenli bir şekilde otomatik ödeme talimatı vererek bu kart ile ödeyebilirsiniz. Bu kredi kartına sahip olmak için Vakıfbank şubesine gidebilir veya cep telefonunuzdan mesaj atarak kart başvurusu yapabilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj kısmına TARIM yazıp boşluk bırakın ve T.C Kimlik Numaranızı 5724’e SMS gönderin. Kart başvurunuzu anında yapmış olursunuz. Tarım Kart borcunuzu ise aşağıda verilen yöntemlerle ödeyebilirsiniz.

 • Otomatik Ödeme Talimatları
 • Vakıfbank ATM
 • Vakıfbank BANKA şube
 • PTT Online Şubeler
 • Havale, EFT
 • 0 850 222 0 724 Çağrı Merkezi Numarası
 • İnternet Bankacılığı
 • Mobil bankacılık

Vakıfbank Tarım kart için istenilen belge ise sadece Nüfus cüzdanı fotokopisidir. Kimliğinizle en yakın banka şubesinden de anında kart başvurusu yapabilirsiniz.

Ziraat Bankası Başak Kart

Kamu bankalarımızdan olan Ziraat bankası çiftçiye her alanda destek vermeye devam etmektedir. Sizde eğer Ziraat Bankasından çiftçi kredi kartı almak istiyorsanız Başak Kart başvurusu yapabilirsiniz. Bankkart Başak olarak da geçen bu kredi kartında tüm ihtiyaçlarınızı ödeyebilirsiniz. Ayrıca bu kredi kartını banka kartınız ile birleştirebilirsiniz. Kısacası banka kartı olarak da kullanabilirsiniz. Anlaşmalı işyerlerinden yapacağınız alışverişlerde 5 aya kadar faizsiz dönem avantajından yararlanabilirsiniz. Bu kredi kartını temassız özellikli olarak alabilir ve 90 TL’ye kadar temassız ödeme yapabilirsiniz. Temassız Ödeme Nedir adlı makalemizden bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Ziraat Bankası Bankkart Başak başvurusu için en yakın banka şubesi veya kullanıyorsanız internet bankacılığı şubesinden hemen başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Son olarak da hasat zamanı tüm kart borcunuzu ödeyebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vakıfbank Kredi Kartı Başvurusu (Anında World Kart)

Fibabanka Tarım Kart

Çiftçiye kredi kartı veren bankalardan birisi de son zamanlarda çiftçilere özel kampanyalar yapan Fibabanka’dır. Fibabanka ile sizde tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz bir kart sahibi olabilirsiniz. Bu kartın özelliği kredi ile vadesiz hesabı birleştiren bir ürün olmasıdır. Kolay bir şekilde başvuru yapabileceğiniz bu kredi kartına Fibabanka şubelerinden anında başvuru yapabilirsiniz. Fibabanka telefon bankacılığı numarası 444 88 88 nolu numarayı da arayarak bilgi alabilirsiniz.

QNB Finansbank Çiftçi Tarım Kart

Cardfinans özellikli kredi kartı olan QNB Finansbank çiftçi kart ile tüm harcamalarınızı yapabilir ve ödemelerinizi 6 ayda bir veya senede bir yapabilirsiniz. Üye iş yerlerinden yapacağınız alışverişlerde ise 6 aya kadar faizsiz ödeme imkanından faydalanabilirsiniz. SSK- Bağkur ödemelerinizi yapabilir, faturalarınıza talimat verebilir ve tüm eft ile havale işlemlerinizi buradan yapabilirsiniz. Eğer çiftçilik belgesi yani ÇKS belgeniz varsa CardFinans kredi kartı sahibi olabilirsiniz. Eğer şartlara uygun ve kredi sicilinizde bir problem olmadığını düşünüyorsanız, TC Kimlik numaranızı 3252’ye mesaj atabilirsiniz. Ayrıca en yakın QNB Finansbank şubesine giderek de kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Başvuruyu bankadan yapacaksanız şu belgeler ile gidebilirsiniz.

 • ÇKS Belgesi
 • Kimlik
 • Kart Başvuru Formu
 • Bankacılık Sözleşmesi
 • İlave edilirse ek belgeler

Yukarıda sizlere çiftçilere kredi kartı veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Tarım kartları ile ilgili başvuruları yukarıda verdiğimiz şekilde yapabilir ve size uygun olan banka ile çalışabilirsiniz. Ayrıca bir diğer makalemiz olan Ziraat Bankası Çiftçi Kredisi 2019 ile Küçükbaş Hayvan Kredisi 2019 yazımızı okuyarak bu krediler hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *