Denizbank 2019 Mevduat Faiz Oranları
4 Tem, 2019 0:41 tarihinde eklendi

Denizbank 2019 Mevduat Faiz Oranları

Denizbank 2019 Mevduat Faiz Oranları

Yatırım yapmak isteyenlerin en çok tercih ettikleri parakazanma fikri şu an için bankaların uyguladığı mevduat faizleridir. Tüm bankalar müşterilerine uygun faizlerle mevduat hesabı açtırmak istemektedirler. Bu bankalardan bir tanesi de Denizbank’tır. Son zamanlarda mevduat ürünlerinde çok tercih edilen bu bankadan sizde mevduat hesabı açarak paranızı yatırabilir ve aylık, yıllık ve ya günlük olarak paranızı işletebilirsiniz. Yüksek faiz veren bankalar arasında bir banka olan Denizbank’tan mevduat hesabı ve yüksek faiz imkanlarından faydalanmak istiyorsanız e-vadeli hesap açmanız gerekmektedir. E-vadeli hesap internet üzerinden açılan bir mevduat hesabıdır. Bu hesabı daha önce açmadıysanız ve Denizbank’tan mevduat faizi için herhangi bir hesap açmadıysanız hoş geldin faizinden yararlanacaksınız. Bugünkü konumuzda sizlere Denizbank mevduat faizi oranları hakkında bilgi vereceğiz. Yazımızı okuyarak mevduat faizleri hakkında bilgi alabilir ve eğer size uygunsa hızlı bir şekilde mevduat hesabı açabilirsiniz.İşte detaylar:

Denizbank 2019 Yılı Mevduat Faiz Oranları

Denizbank 2018 yılında olduğu gibi 2019 yılında da en çok tercih edilen bankalardan biri olacaktır. Özellikle mevduat ürünlerinde hoş geldin faizi ile bir çok müşteriyi kendi bankasına çekecektir. Denizbank e-vadeli hesaba başvuru yaparsanız hoş geldin faizi olarak %24’lük bir oranla size hizmet verilecektir. Diğer bankalara baktığımız zaman bu bankanın daha fazla faiz verdiğini görmekteyiz. Sizde bu bankayı tercih edebilir ve mevduat hesabı açabilirsiniz. Bu hesapta en az 32 günlük yatırım yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  2019 Ziraat Bankası Emekli Promosyon


Denizbank mevduat hesabı faizlerini banka şubelerinden ve yainternet bankacılığından açabilirsiniz. Yalnız %24’lük faizden yararlanmak istiyorsanız ilk kez mevduat hesabı açmanız ve ayrıca internet üzerinden e-vadeli mevduat hesabı açmanız gerekmektedir. Ayrıca normal hesabınızın en az 1 aydır açık olması gerekmektedir. Hiçbir vadeli ve ya vadesiz mevduat hesabından da son 6 ay içinde faydalanmazsanız bu faizden yararlanabilirsiniz.  Denizbank’ta şu an için %24’lük bir mevduat faizi uygulanmaktadır. Güncel piyasa ve değişliklerden haberdar olan bu banka faiz oranlarında değişiklik gösterebilir. Bunun için en yakın Denizbank şubesine giderek ve ya Denizbank resmi internet sitesinden faiz bilgilerine ulaşabilirsiniz.   

Denizbank Mevduat Hesabı Nasıl Açılır?

Denizbank’tan e-vadesiz hesap açmak için öncelikle bir vadesiz hesabınız olması gerekmektedir. Sizde e-vadesiz hesap açmak için internet bankacılığından ve ya www.dijitaldeniz.com adresinden hesap açılış işleminizi yapabilir ve %24 faizden yararlanabilirsiniz. Eğer 1 sene üzerinde mevduatınızı yatıracaksanız, %24 üzerine faiz çıkabilmektedir. En kısa vade olarak 32 günlük vade açabilirsiniz.Mevduat hesabı için en az 1.000 TL en yüksek ise 1.000.000 TL limit oluşturmanız gerekmektedir.

10.000 TL bir yatırımınız da 32 günlük 199 TL para kazanırsınız. Eğer 50.000 TL bir yatırımınız varsa 32 günde 999 TL faiz kazanırsınız.32 günde 100.000 TL’de 1.998 TL 250.000 TL’de ise 4.977 TL faiz kazanırsınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *