Denizbank’tan 55.000 TL Sonbahar Kredisi 2019
18 Şub, 2019 13:12 tarihinde eklendi

Denizbank’tan 55.000 TL Sonbahar Kredisi 2019

Denizbank’tan 55.000 TL Sonbahar Kredisi 2019

İhtiyaç kredilerinde kampanyalar sonbaharın gelmesiyle tekrardan güncellenmiştir. Eğer kolay sonbahar kredisi almak istiyorsanız Denizbank’tan 55 bin liraya kadar kredi başvurusu yapabilir ve ayrıca 36 ay vadeye kadar da ödeme planı oluşturabilirsiniz. Detaylı bilgi ve başvuru işlemleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Denizbank İhtiyaç Kredisi Başvurusu

2019 yılına yaklaşırken bankalar ihtiyaç kredileri için yeni kampanyalar yapmaya devam etmektedir. Sonbahar kredileri adı altında yapılan bu kredi kampanyaları müşterileri daha çok kredi başvurusuna teşvik etmek için kolay ve hızlı bir şekilde yapılmaktadır. Denizbank’tan 2018 sonunda ve 2019 yılı başında ihtiyaç kredileri almak isterseniz sonbahar kredilerine başvuru yapabilirsiniz. 55 bin liraya kadar verilen bu kredide kredi notu 1200 ve üzeri olan herkes yararlanmaktadır. Ayrıca bu tutara kadar kredinizi sadece kimliğinizle kullanmanızda mümkün. Denizbank ihtiyaç kredisi başvurularını bir çok yöntemle yapabilirsiniz. www.denizbank.com sitesinden başvuru linkine tıklayarak kredi başvurunuzu kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Tc kimlik ve cep telefonunuzu girdikten sonra başvur butonuna basarak size bir şifre gelmesini sağlarsınız. Yazdığınız cep telefonuna gelecek şifreyi sayfadaki istenilen yere girdikten sonra kredi başvurunuzu tamamlarsanız. Eğer 45 gün içinde yaptığınız başka bir başvuru varsa bu başvurunuzu almayacaktır. Başvuru için 45 gün beklemeli ve süreniz dolduktan sonra başvuru yapabilirsiniz. Eğer bekleyecek zamanınız yoksa en yakın Denizbank şubesine evraklarınızla birlikte kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet sitesi üzerinden yapılan kredi başvuruları onaylandıktan sonra kimliğinizle kullanacağınızı unutmayınız. Denizbank ihtiyaç kredilerinde faiz oranı %3.29 olarak belirlenmiştir. Eğer 2.000 TL kredi almak isterseniz banka size %3.08 oranında kredi başvurusu yapmanıza fırsat vermektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Faizleri 2019 (En Uygun Konut Kredisi)


3280 SMS Kredi Başvurusu

İhtiyaç kredisinde en fazla başvuru alınan yöntemlerden birisi de SMS kredi başvurusudur. Sizde oturduğunuz yerden Denizbank sonbahar kredisine başvuru yapabilirsiniz. Kredi başvurusunda bulunmak için yapmanız gerekenler çok basittir. Cep telefonunuzun mesaj bölümünü açıp Kredim boşluk TC Kimlik numaranızı yazarak 3280’e gönderip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. (Örnek: Kredim 372182219922) Krediniz onaylandıktan sonra 45 gün içersinde banka şubelerine giderek kredinizi kullanabilirsiniz. Üstelik evraksız ve sadece kimliğinizle. Eğer onaylanan tutardan daha fazlasını isterseniz evraklarınızla birlikte banka şubesine gitmeniz gerekmektedir. Bu aşamada işlemleriniz yapılırken onaylanan tutar iptal edilip istediğiniz rakam yazılır. Eğer bu rakamda onaylanmazsa onaylı kredinizden de olursunuz. Bu yüzden onaylanan krediniz kadar ihtiyacınızı gidermenizi öneririz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *