Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri
20 Eyl, 2018 8:41 tarihinde eklendi

Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Denizbank ATM Para Çekme ve Yatırma Limitleri

Bankacılık sektöründe önemli bir isim yapan DenizBank ülkemizde verdikleri güzel hizmetlerin karşılığında bir çok müşteri portföyünü de elinde tutmaktadır. Denizbank müşterilerine ülkenin her yerinde şube ve ATM ile işlem yapmaları için fırsat sunmaktadır. Türkiye’nin dört bir köşesinde bulunan ATM’lerden yapacağınız para çekme ve para yatırma işlemleriniz de Denizbank bu işlemleri yapmanız için sizlere limit koymaktadır. Denizbank ATM para çekme limiti ve para yatırma limitlerini merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz.

Denizbank ATM Para Çekme Limiti

Türkiye’de bankacılık sektörünün öncü bankalarından olan Denizbank, bireysel ve kurumsal müşterilerine verdiği hizmetlerden dolayı en çok tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Ülke genelindeki yüzlerce şube ile hizmet veren Denizbank, bir o kadar da ülkenin heryerinde bulunan ATM’ler ile de kesintisiz hizmet vermektedir. Bütün bankacılık işlemlerinizi Denizbank şubelerinden , Denizbank ATM‘lerinden, Mobil bankacılıktan, İnternet bankacılığından ve Telefon bankacılığından hızlı ve kesintisiz bir şekilde hizmet alabilirsiniz.

Denizbank müşterilerine şubelerde beklemeden para çekme ve yatırma işlemlerini ATM’leri kullanarak yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu işlemler için Denizbank ATM Para çekme ve Yatırma limitleri oluşturmaktadır. Bu limitler tamamen müşterilerin güvenliği için oluşturulmuştur.Denizbank ATM para çekme limiti ise banka tarafından tüm müşterilerin banka hesaplarını güvence altına alınması için konmuş olan bir tedbirdir. Bu limitler sayesinde müşteriler hesabındaki paranın belli bir miktarını çekebilmektedirler. Denizbank gün içersinde çekebileceğiniz en büyük para miktarı 1.990 TL’dir. Bu rakam üzerinden para çekebilirsiniz. Ayrıca bu limiti aşarak para çekmek isterseniz bankaya belli bir komisyon ödemek zorunda kalırsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 2019 (Teklif Al)

Denizbank Para Yatırma Limiti

Denizbank ATM’lerinden para çekeceğiniz zaman limit uygulayan banka , ATM üzerinden para yatırmak istediğinizde de sizlere belli bir limit uygulamaktadır. Denizbank ATM günlük para yatırma limiti bankanın belirlediği bir limit olan 19.990 TL ‘dir. Yani bir seferde bankamatikten bu parayı yatırabilirsiniz. Eğer bu paradan fazla para yatırmak istiyorsanız, aradan 24 saat geçmesi gerekmektedir. Bu parayı ATM’lerden bir kerede yatıramazsınız. ATM’nin alacağı banknot sayısı en fazla 40’tır. Paranın büyüklüğüne göre bu işlemi 5-6 kerede yapabilirsiniz.

Denizbank ATM İşlem Ücretleri

Denizbank ATM‘leri ile yapacağınız bazı işlemlerde banka sizden ücret ve ya komisyon kesmektedir. Yukarıda belirttiğimiz limitlerde para çekme ve para yatırma işlemi yaparsanız bu işlemlerden banka sizden Ücret almayacaktır. Yalnız Denizbank bulamadığınız yerde diğer banka ATM’lerinden yapacağınız işlemlerden ücret alınmaktadır. Para çekme ve yatırma işlemleri için yüzde 1,15 civarında komisyon alınırken, kartsız para yatırma işleminden 8 TL, nakit avans çekimlerinden %3,95 oranında komisyon ya da limit üstü para çekme işlemlerinden 1 TL kadar kesinti yapılmaktadır.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *