Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru Ve Şartları 2019
13 Mar, 2019 11:13 tarihinde eklendi

Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru Ve Şartları 2019

Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru Ve Şartları 2019

Denizbank çiftçi kredisi 2019 yılında da devam eden bir kredidir. Çiftçilerin her zaman yanında olduğunu söyleyen Denizbank 2019 yılı içinde de 3 farklı çiftçi destekleme paketi ile kampanyalar yapmıştır. Bu krediler sırasıyla şu şekildedir. Tarım İşletmesi Kredisi, Devlet Destekli Çiftçi Kredileri ve Çiftçi Yatırım kredileridir. Bu paketlerden istediğinizi ve size uygun olanını seçerek uyguladığı düşük faiz oranlarıyla ve uzun vade seçenekleriyle kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Bugün sizlere Çiftçi kredisi veren banka olan Denizbank’ın kredisi hakkında bilgiler vereceğiz. Denizbank Çiftçi Kredisi Başvuru ve Şartları 2019 konumuzda size kolay bir şekilde nasıl başvuru yapabileceğinizi söyleyeceğiz. Bu kredide sadece Tarım kredileri ile ilgili bilgi verilecektir.

<<<— Vakıfbank Çiftçiye Kredi İçin Tıklayınız —>>>

Denizbank Çiftçi Kredisi ( Tarım İşletmelerine Yönelik )

Bu bankadan çiftçi kredisi başvurusu yaparsanız işletme giderlerinizi, tohum alımlarınızı, gübre alımlarınızı, fide alımlarınızı ve mazot alımlarınız için finansal destek alabilirsiniz. 2019 yılında bu bankada çiftçi kredisi 4 farklı şekilde sunulmaktadır. Kredi başvurusu yapan çiftçilere özel faiz ve esnek ödeme koşulları veren bu bankadan aşağıdaki vereceğimiz kampanyalara başvuru yapabilirsiniz.

 • Taksitli Çiftçi Kredisi
 • Rotatif Tarım Kredisi
 • Sözleşmeli Üretim Kredisi
 • Üretici Kart

Şimdi sizlere bu konular hakkında bilgi verelim.

Taksitli Çiftçi Kredisi: Bu kredi türünde üretim yaptığınız tüm ihtiyaçlarınız için destek alabilirsiniz. Ayrıca bu krediye başvuru yapıp krediniz onaylandıktan sonra geri ödemek için ertelemeli ödeme seçebilirsiniz.

Rotatif Tarım Kredisi: Eğer acil ve kısa vadeli nakit ihtiyaçlarınız varsa bu kredi tam size göre bir kredidir. Ayrıca bu krediyi aldığınızda 3 ve 6 ay gibi sürelerle ödeme erteleme seçenekleriyle kolay bir şekilde vade yaptırabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  KOSGEB Faizsiz Kredi Nasıl Alınır? Şartlar Nedir? (2019)

Sözleşmeli Üretim Kredisi: Eğer tarımsal ihtiyaçlarınız var ve bu ihtiyaçları kredi ile karşılamak istiyorsanız bu kredi türüne başvuru yapabilirsiniz. Bu kredinin geri ödemesini de mahsullerinizi sattıktan sonra yapabilirsiniz. Ancak bu mahsulleri nereye satacağınızı belgelemeniz gerekmektedir. Bu belge ile Denizbank çiftçi kredisine başvuru yapılmaktadır.

Üretici Kart: Çiftçilere özel olarak belirlenen bu kredi limiti, Denizbank’ta üretici kart sahiplerine verilmektedir. Bu kartı aldıktan sonra tüm ihtiyaçlarınızı bu kart ile yapabilir ve istediğiniz vadeye böldürebilirsiniz. Denizbank’ın çiftçiler tarafından en çok tercih edilen bu kart içinde başvurunuzu yapabilirsiniz.

Devlet Destekli Denizbank Çiftçi Kredisi 2019

Eğer ihtiyacınız asgari tutarda ise Devlet Destekli çiftçi kredilerine başvuru yapabilirsiniz. Bu kredi türüne başvuru yaparak projeli yatırımlarınız içinde finansal destek isteyebilirsiniz. Ayrıca AB standartlarına üretim yapmak ve bu üretimlerin kapasitesini arttırmak içinde devlet destekli kredilere Denizbank’tan başvurabilirsiniz. Bu kredilere başvurmak için Denizbank şubesine giderek daha detaylı bilgi alabilirsiniz. IPARD ve TKDK kapsamında hibe almaya hak kazananlar için de projeleri için gerekli olan masrafları bu kredi ile sağlayabilirsiniz. Bu kredileri düşük faizle kullanabilirsiniz.

Denizbank Genç Çiftçi Kredisi 2019 (18 Ay Ödemesiz)

Eğer sizde genç çiftçi hibesi almaya hak kazandıysanız aylık %1.29 dan başlayan faizlerle Denizbank’tan çiftçi kredisi alabilirsiniz. 84 aya kadar yani 7 yıl vade seçeneği sunan bu kredilerde 18 ay geri ödemesiz avantajını da genç çiftçilere vermektedir. 2019 yılında da faiz oranlarında aynı hizmeti veren Denizbank çiftçi kredisinde aylık ödemeler aşağıdaki gibi olacaktır.

Alınan Kredi Tutarı Yapılan Vade Aylık Taksit Ödemesi
5 Bin TL 24 Ay 251 TL
5 Bin TL 36 Ay 182 TL
5 Bin TL 84 Ay 107 TL
10 Bin TL 24 Ay 502 TL
10 Bin TL 36 Ay 365 TL
10 Bin TL 84 Ay 214 TL
20 Bin TL 24 Ay 1.004 TL
20 Bin TL 36 Ay 729 TL
20 Bin TL 84 Ay 427 TL
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Denizbank Emekli Kredisi Başvuru 2019 (Hemen Başvur)

Yukarıdaki faiz oranları 2019 Ocak ayı itibari ile alınmıştır. Bu yüzden eğer kredi başvurusu yapacaksanız güncel faiz oranları hakkında bilgi sahibi olmanızı öneririz. Bunun için www.denizbank.com sitesine girerek bilgi alabilirsiniz.<<<— İşyeri Açmak İsteyenlere Kredi İçin Tıklayınız—>>>

Tarımsal Yatırımlar İçin Denizbank Çiftçi Kredisi

Bu kredi türünde size bir çok imkan sağlayan banka yeni traktör alımınızda, traktörünüzü yenilemek istediğinizde, yeni tarla almak istediğinizde, sera kurmak istediğinizde ve diğer ihtiyaçlarınızda size uygun faiz oranlarıyla ve esnek ödeme koşullarıyla kredi vermektedir. Denizbank çiftçi kredileri ile tüm yatırımlarınızı ertelemeden hayata geçirebilirsiniz. Özellikle hasat döneminde ertelemeli Denizbank çiftçi kredileri verilmektedir. Bu kredilerin tümünde vade 60 ay olacaktır.

Sıfır ve ikinci el traktör alımlarınızda kasko ve ya fatura değerinin %75’ine kadar kredi alabilirsiniz. Traktör kredisi olarak verilen bu kredide aylık %0.05 gibi düşük faizle kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Tarla , Bağ ve Bahçe alımlarınızda ve üretim hacmini geliştirmek için aldığınız arazilerde alacağınız yerin ekspertiz değerine göre kredi verilmektedir. Bunun için alacağınız yerin ekspertiz değerinin %50’sine kadar kredi kullanabileceksiniz. Örneğin 100 Bin lira değerinde bir araziye 50 bin lira kredi alabilir ve bu krediyi 60 ay vade yaparak geri ödeyebilirsiniz.

Denizbank Küçük Ekipman Kredisi

Denizbank’tan fatura bedeli 25.000 TL’yi geçmeyen tüm ekipmanların hepsine kredi imkanı vermektedir. Balya makinesi, Mibzer, Pulluk gibi ihtiyacınız olan tüm tarım ekipmanları için kullanacağınız kredileri en fazla 60 ay vade yaparak kullanabilirsiniz. Fatura bedeli 15.000 TL’yi geçmeyen ekipmanlar içinse bu bankadan kefilsiz çiftçi kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Krediniz aynı gün sonuçlanacaktır. Ayrıca 3 ayda 1 ve 6 ayda 1 ödeme yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Yapı Kredi Çiftçi Kredisi (Hibe Kredi ve Başvuru)

<<<— Hayvancılık Kredisi İçin Tıklayınız —>>>

Denizbank SMS Çiftçi Kredisi ( 50.000 TL Anında Kredi )

Eğer ihtiyaçlarınız 50 bin civarındaysa ve bankaya gitmeye zamanınız yoksa oturduğunuz yerden bir SMS ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Denizbank SMS ile çiftçi kredisi vermektedir. Bu kredilerde 60 ay vade yapılmaktadır. Denizbank SMS ile çiftçi kredisi Başvuru yapmak için TC Kimlik numaranızı yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra Tarım yazıp 3280’e mesaj atmanız yeterli olacaktır. Başvurunuzu yaptıktan sonra kısa bir süre sonra size kredi durumunuz ile ilgili mesaj gelecektir. Krediniz onaylandıysa onay mesajını göreceksiniz. Onay mesajı ile birlikte sadece kimliğinizi alarak gelir belgesiz çiftçi kredisi kullanmak için en yakın Denizbank şubesine gidebilir ve Kobi bölümünden kredinizi kullanabilirsiniz. Ayrıca internet sitesi üzerinden de krediler hakkında bilgi alabilir ve başvurunuzu yapabilirsiniz. İnternet üzerinden başvuru yapmak için tıklayınız.

Denizbank Çiftçi Kredisi İçin Gerekli Evraklar

Kredi kullanmaya gideceğiniz zaman eğer SMS ile onay almadıysanız bankaya evraklarınızla başvuru yapmanız gerekmektedir. Yukarıda da söylediğimiz gibi eğer SMS ile onay aldıysanız sadece kimliğinizle kredi kullanabilirsiniz. Ama diğer kredi ürünleri için banka sizden başvuru sırasında evrak istemektedir. Bu evraklar şunlardır.

 • Kişinin nüfus cüzdanı ( Üzerinde TC Kimlik Olmalı )
 • İkametgah Belgesi
 • ÇKS yani Çiftçi Kayıt Belgesi
 • İmza Beyannamesi
 • Traktör Ruhsatı
 • Varsa taşıtları Ruhsatı
 • Son Üç Yıla ait Vergi Levhası
 • Oda Kayıt Belgesi
 • Ticaret Sicil gazetesi
 • Yeminli Mali Müşavir onaylı bilanço ve gelir tablosu
 • Son 1 Yıla ait mizan ve gelir tablosu ( Ayrıntılı OIacak)
 • Cari Yıla ait mizan ve gelir tablosu ( Ayrıntılı Olacak)
 • Son 3 Yıllık Hesap Özeti

Bu evrakları verdikten sonra kredinizin girişi yapılacak ve olumlu olma durumunda size cep telefonunuz aracılığı ile bildirilecektir. Denizbank faizsiz kredi vermemektedir. Sadece düşük faizle çiftçi kredisi vermektedir.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

 1. Vedat

  Teşekkürler bilgi için

  • access_time 11 Oca 2019, 13:52
  • Cevapla