Denizbank EFT Saatleri ve Bilgileri 2019
13 Mar, 2019 23:55 tarihinde eklendi

Denizbank EFT Saatleri ve Bilgileri 2019

Denizbank EFT Saatleri ve Bilgileri 2019

Denizbank EFT Saatleri mesai saatleri içinde kaçta yapıldığını merak ediyorsanız son güncel olarak araştırmalarımızdan sonra sizler için bu yazıyı derledik. Denizbank ülkemizde son zamanlarda müşteri portföyünü yakalayan bir bankadır. Verdikleri hızlı krediler ile daha çok müşterisi olmuştur. Denizbank müşterileri de kendi çalıştıkları bankaları kullanarak EFT ve HAVALE işlemleri yapmaktadır.

Denizbank EFT Saatleri 2019

Denizbank EFT yapmak için Denizbank’ın mobil işlemini ve internet bankacılığını kullanarak hızlı ve güvenilir olarak ayrıca düşük miktarda ücret alınarak yapabilirsiniz. Denizbank EFT Saatleri mesai günleri içinde sabah 09.00 akşam 17.00 arasında yapılmaktadır. EFT işlemlerinin yapılması için Merkez Bankası onayı olmasından dolayı Merkez Bankasının tatil olduğu zamanlarda EFT işlemleri gerçekleşmemektedir. Denizbank mesai saatleri dışında yaptığınız EFT işlemleri bir sonraki Denizbank EFT işlemi saatlerinde devreye girecektir. EFT işleminiz devreye girmediyse, EFT işlemi saati dışında işleminizi iptal edebilirsiniz. Denizbank’tan HAVALE yapmak isterseniz, bunu 7 gün 24 saat yapabilirsiniz.

EFT yapmak , Denizbank’tan başka bir bankaya mesela QNB Finansbank’a para transferi gerçekleştirmektir.

Havale yapmak ise Denizbank’tan başka bir Denizbank Hesap numarasına para transferi gerçekleştirmektir. Eft ile Havale arasındaki fark budur.Denizbank EFT Nasıl Yapılır?

Denizbank’tan EFT işlemi yapmak istiyorsanız, öncelikle size önerimiz Denizbank’ın internet şubesini kullanarak ve ya mobil bankacılığını kullanarak EFT işleminizi yani para transferinizi gerçekleştirmenizi öneririz. Bu işlemleri yaparken, internet bankacılığından ve ya mobil şubeden Transferler sekmesine girip EFT seçeneğini seçerek işleminizi yapabilirsiniz. Burada karşı tarafın IBAN numarasını doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, gönder seçeneği ile EFT işlemini tamamlayabilirsiniz. Bu sırada telefonunuza bir doğrulama kodu gelebilir. Doğrulama kodunu girdikten sonra devam edebilirsiniz. EFT işleminizi tamamladıktan sonra 5 ile 20 dakika arasında gönderdiğiniz para karşı tarafın hesabında olacaktır. Eğer 20 dakika içinde para transferinizi gerçekleştirmediyseniz Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 0850 222 0800 numaralı telefonu arayıp EFT’niz hakkında bilgi alabilir işleme geçmediyse de iptal ettirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 2019 (Teklif Al)

Denizbank EFT’sini istediğiniz zaman yapabilirsiniz Ancak, EFT işlemi Denizbank’ın belirlediği saatler içersin de geçerli olacaktır. Örneğin siz Cuma günü 18.00’de yaptığınız bir işlemi pazartesi günü eğer tatil ve ya özel gün değilse 09.00’da işleme alınacağını unutmayınız. İşleme alınmadan önce EFT işleminden vazgeçebilir ve iptal ettirebilirsiniz. Eğer sizin hesabınıza Denizbank’tan EFT ile para gelecekse sizlerde EFT saatleri içersinde 20 dakika içinde paranızı alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *