Denizbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme İşlemi
28 Kas, 2018 20:24 tarihinde eklendi

Denizbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme İşlemi

Denizbank Kredi Başvurusu Sonucu Öğrenme İşlemi

Denizbank son zamanlarda bankaların hızla yaptıkları kampanyalardan bir adım önde olarak bir çok kişiye kredi başvurusu şansı tanımaktadır. Sizde bu bankanın kampanyalarından faydalanarak hızlı bir kredi başvurusu yapabilirsiniz. İhtiyaç kredisi, Taşıt kredisi ve konut kredilerinde bir çok yöntemle kredi başvurusu seçeneği sunan bankadan kredi başvurusu yapmakta çok kolaydır. Bugünkü yazımızda sizlere Denizbank kredi başvurusu sonucu öğrenme işlemi nasıl olur bunun hakkında bilgi vereceğiz. Sizde kolay bir şekilde denizbank’tan kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz.

Denizbank Kredi Başvurusu

Ülkemizdeki bankaların bazılarında çok kolay yollardan kredi başvuruları yapılmaktadır. Sizde kolay kredi başvurusu yapılan bankalar arıyorsanız Denizbank aradığınız bankadır diyebiliriz. Denizbank SMS, internet sitesi ve müşteri temsilcisi haricinde facebook ve twitter’dan da kredi başvurusu yapılan tek bankadır. Sizde istediğiniz yerden Denizbank kredisine başvurusu yapabilirsiniz. Denizbank’tan çok kolay bir şekilde kredi başvurusu yapmak istiyorsanız telefonunuzun mesaj bölümünden 3280‘e kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı yazarak anında başvuru yapabilirsiniz. Bu yaptığınız kredinin başvuru sonucu anında size SMS ile bildirilecektir.

Denizbank’tan SMS haricinde, ATM’lerden, Banka şubelerinden, Müşteri hizmetlerinden, İnternet bankacılığından ve resmi internet sitesinden hızlı bir şekilde kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu başvurularda SMS ile yapılan başvurunuz varsa sonucunu anında öğrenebilirsiniz. Diğer türlü sonucu yine cep telefonunuza gelecek ama bazı durumlarda bilgilendirme yapılmamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İş Bankasın'dan Size Özel Faizlerle Anında Konut Kredisi

Denizbank Kredi Şartları 

Denizbank tüm kredi çeşitlerinde aynı politikayı uygulamaktadır. Bankadan kredi almak için banka kredi notunuz iyi olması gerekmektedir. Bu 3.000 liralık ihtiyaç kredisinde de aynı 100 bin liralık taşıt kredisinde de aynı olacaktır. Denizbank ihtiyaç kredilerinde 36 ay vade ile 55 bin liraya kadar kredi kullandırımı yapmaktadır. Taşıt ve ipotek karşılığı kredilerde 48 ay olan vade konut kredisinde en fazla 120 ay olarak belirlenmiştir. Sizde banka politikalarına uygunsanız kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Bankalardan kredi alacak kişiler eğer ihtiyaç kredisi başvurusu onaylanırsa sadece kimliği ile birlikte en yakın Denizbank şubesinden kredisini kullanabilecektir.Denizbank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme

Yukarı da da söylediğimiz gibi eğer SMS ile başvuru yaptıysanız kredi başvuru sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz. Sizde bu bankadan kredi başvurusu yaptınız ve eğer sonucunuzu henüz öğrenmediyseniz bankanın uyguladığı yöntemlerle kredi başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Denizbank şubeleri ve ya internet üzerinden yapılan başvurularda ise bazen gecikmeler olabilmektedir. Bunun için ilk önce Denizbank müşteri hizmetleri numarası olan 444 0 800 ve ya 0 850 222 0 800‘ü arayarak hızlı ve kolay bir şekilde başvuru sonucunu öğrenebilirsiniz. Burada görüşmenizde sadece TC Kimlik numaranızı vererek hızlı ve kolay başvuru sonucu öğrenebilirsiniz. Eğer krediniz onaylandıysa anında istediğiniz Denizbank şubesinden onaylanan tutar kadar kredi kullanabilirsiniz.

Denizbank kredi başvuru sonucunu öğrenmek istiyorsanız ayrıca şubelere gidip hızlı bir şekilde sonucunu öğrenebilirsiniz. Eğer onaylanan krediniz varsa sorduğunuz şubeden kredinizi kullanabilirsiniz. Denizbank internet bankacılığı ve ya mobil şubeyi de kullanarak hızlı ve kolay bir şekilde kredinizin durumunu öğrenebilir ve kredi sonucunu öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  5.000 TL Kredi Çekmek İçin Anında Kredi Veren Bankalar ( Güncel Oranlar )

Denizbank’tan genellikle yaptığınız başvurularda size mesaj olarak cevap gelecektir. eğer mesaj gelmediyse sistemsel bir sıkıntı var demektir. Bu sebeple kredi başvuru sonucunuzu yukarıdaki yöntemlerle hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Taşıt ve Konut Kredisi Sonucu Öğrenme

Taşıt ve konut kredileri başvurularını direk şubelerden yapmanızı öneririz. Eğer başvurunuzu yaptıktan sonra henüz cevap alamadıysanız yukarıda ki yöntemlerle kredi sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Taşıt ve konut kredilerinde genellikle genel müdürlük onayı olduğu için hemen ve hızlı bir şekilde onay almamaktadır. Eğer bu süreç uzun sürerse yukarıdaki yöntemlerle kredi başvuru sonucunuzu öğrenebilir ve kredi durumunuz hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *