Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi
1 Eki, 2018 19:50 tarihinde eklendi

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Denizbank Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma Yöntemi

Denizbank müşteri hizmetlerini arayarak tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Denizbank müşteri hizmetlerini 7 gün 24 saat arayabilir ve işlemlerinizi oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Denizbank müşterilerinin en çok sıkıntı yaşadıkları konu ise, müşteri temsilcisine direk bağlantı kuramamaktır. Müşteri hizmetlerine direk bağlanmak istiyorsanız yazımızı okuyup direk bağlanma yöntemlerini uygulayabilirsiniz.

Müşteri Temsilcisine Direk Bağlanma

Denizbank uzun yıllardır yaptığı çalışmalarla müşteri portföyünü genişletmeyi başarmıştır. Her kesime uygun krediler hazırlayarak kampanya sunan Denizbank, müşterilerine daha iyi hizmet vermek için müşteri hizmetleri numarasından istediğiniz bankacılık işleminizi yapabilirsiniz. 7 gün 24 saat ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarasından direk bağlantı yaparak temsilciye bağlanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken işlemleri aşağıda size sunduk. Detaylı inceleyip not alabilirsiniz.

Denizbank müşteri hizmetleri numarası 0 850 222 08 00 ve ya 444 0 800 olarak bilinmektedir. Bu numaraları çevirdikten sonra sizi telesekreter karşılayacaktır. Burada sizin TC Kimlik numaranızı girmeniz istenecektir. TC kimlik numarasını girdikten sonra, bankamatik kartınızın son 4 hanesini gireceksiniz. Daha sonra kart hanesini girdikten sonra 4 tuşuna basın. Sonra sırayla 5-5-0 tuşlarına basarak müşteri temsilcisine sıra beklemeden bağlanabilirsiniz. ( 4-5-5-0)Denizbank müşteri hizmetlerine bağlanma işleminizi yaptığınızda müşteri hizmetlerinde yoğunluk yoksa anında görüşmeye başlayacaksınızdır. Eğer yoğunluk varsa biraz beklemek zorunda kalabilirsiniz. Başka bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Beklemeniz yeterlidir. Ayrıca kayıp kart, çalıntı kart ve şüpheli işlemler ile ilgili müşteri hizmetlerini arayarak hemen 1’e basarak müşteri temsilcisine bağlanabilirsiniz. Ayrıca müşteri hizmetlerini arayarak kredi ve kredi kartı başvurusu, hesap ve IBAN bilgilerinizi, Bireysel emeklilik ile ilgili görüşmelerinizi, kampanyalar hakkında bilgileri ve diğer tüm bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Kredi Almak İstiyorum, Nasıl Başvuru Yapmalıyım?

Denizbank bankacılık işlemlerinizi müşteri hizmetlerini arayarak sıra beklemek yerine Deniz Mobil üzerinden de yapabilirsiniz. Üstelik deniz mobil ile yaptığınız EFT ve HAVALE ücretlendirmesi size uygun olarak alınacaktır. Denizbank şubelerinden , Denizbank ATM’lerinden ve internet şubesinden de bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Denizbank Mobil Uygulaması

Mobil Denizbank’ı cep telefonunuza ücretsiz indirebilirsiniz. Denizbank mobil kullanarak bütün işlemlerinizi yapabilir, kredi ve kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Ayrıca kredi başvurusu yaptığınızda eğer krediniz onaylanırsa anında hesaba aktarabilirsiniz. Denizbank mobil bankacılığından faydalanmak için Denizbank müşterisi olmanız gerekmektedir. Bütün hesap hareketlerinizi ve bütün bankacılık işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Denizbank Mobil android için indirme linki

Denizbank Mobil itunes için indirme linkiBir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *