Denizbank’tan Emeklilere 65.000 TL Kredi İmkanı ( Nasıl Çekilir? )
12 Şub, 2019 11:04 tarihinde eklendi

Denizbank’tan Emeklilere 65.000 TL Kredi İmkanı ( Nasıl Çekilir? )

Denizbank’tan Emeklilere 65.000 TL Kredi İmkanı ( Nasıl Çekilir? )

Denizbank emekli kredisi müşterilerine özel cazip faiz oranlarıyla 65.000 TL’ye kadar 36 ay vade ile kredi imkanı sunuyor.

Emekliler için, bütün bankalar emekli maaşlarını almak kaydıyla kredi kampanyaları yapmaktadır. Denizbank’ta kendine öz bir kampanya ile emekli maaşını taşımanız şartıyla kredi kampanyası yapmıştır. Bu kredi başvurusunda bulunmak için tek şart, emekli maaşınızı Denizbank’a taşıma sözü vermenizdir.

Eğer Denizbank müşterisi iseniz kredi başvurunuzu internet bankacılığı aracılığı ile de yapıp kredinizi saniyeler içinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Ayrıca telefonunuzun mesaj kısmından 3280’e Kredim yazıp, boşluk bırakarak TC Kimlik numaranızı yazarak ne kadar kredi çekeceğinizi öğrenebilirsiniz.

Denizbank Emekli Kredisi Başvuru

Öncelikle, başka bir bankadan maaş alıyorsanız ve o bankaya krediniz var ise kendi bankanız ile görüşüp ne kadar borcunuz olduğunu kapama rakamı ile birlikte öğreniniz. Burada dikkat etmeniz gereken eğer size destek hesabı (KMH Hesabı) açtılar ise ki büyük ihtimalle açılmıştır,onu da kapatacağınız krediye eklemelisiniz. Bankacınız ile konuşurken maaşınızı başka bankaya taşımayı istediğinizi söyleyiniz. Çünkü bazı bankalar siz maaşınızı taşımayın diye yavaş hareket edip, sizi zor durumda bırakabilirler.

Borç bilginizi öğrendikten sonra, eğer bir takip kaydınız yok ise en yakın Denizbank şubesine girerek maaşınızı Denizbank’a taşıyarak kredi çekmek istediğinizi söyleyin. Örneğin 30.000 TL başka bankaya borcunuz var ve krediniz 60.000 TL onaylanırsa, borç kapatma işlemini sizin verdiğiniz hesaplara Denizbank Yapmaktadır. Siz elinize 30.000 TL alacaksınız. Diğer miktar borcunuza gidecektir. Maaş taşıma işleminizi hızlı yapmanız için ise PTT aracılığı ile, kendinize ait e-devlet şifresi almanızı öneririz. Banka taşıma işlemini kendi yapacaktır siz de takip edebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliye 100.000 TL Kredi Burgan Bank'ta (2019)


12 Şubat 2019 tarihi ile kredide faiz oranı %2.80’dir. Bu faiz oranı değişiklik gösterir. Kredi başvuru işleminde bir değişiklik olmayacaktır. Faiz oranları günlük ve ya haftalık değişkenlik gösterebilir. En uygun faiz oranları için yazıyı okuduğunuz tarihte bankanın internet sitesinden faiz oranlarını öğrenebilirsiniz. Kredi hesaplaması için tıklayınız.

Kredi Başvuru Şartları

  • Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak
  • Müşterinin emekli maaşı olmak
  • İkametgah adresi olmak
  • 70 yaşını geçmemek

Denizbank’tan Emekli kredisi almanız için icralık durumunuzun olmaması gerekir. Kara listede olan müşterilere kredi verilmemektedir. Bu yüzden ilk olarak kara listeden çıkmanız gerekmektedir. Kara Listeden Nasıl Çıkılır adlı yazımızı okuyarak bu konu hakkında bilgi alabilirsiniz. Banka gerekli duyduğunda sizden kefil isteyecektir. Eğer emekli iseniz aşağıdaki konulara da bakabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *