Elden Senetle 6 Taksit Cep Telefonu Veren Yerler
7 Tem, 2019 13:32 tarihinde eklendi

Elden Senetle 6 Taksit Cep Telefonu Veren Yerler

Elden Senetle 6 Taksit Cep Telefonu Veren Yerler

Elden senetle telefon almak istiyorsanız senetle telefon veren yerlere başvurmanız gerekmektedir. Senetle beyaz eşya ve mobilya satan mağazalar elden senetle 6 taksitli cep telefonu vermektedirler. Bunlardan faydalanmak istiyorsanız,  bölgenizdeki mağazalara başvuru yapmanız gerekmektedir. Bu yazımızda elden taksit yani senetle telefon veren mağazaları açıklayacağız. Yazımızı okuyarak bu mağazalar hakkında bilgi alabilir ve cep telefonu almak için başvuru yapabilirsiniz.

Elden Senetle Telefon Veren Yerler

Kredi kartı ve operatörlerin cep telefonu için uyguladığı vadeli limit 6 ay olmuştur. Bu şekilde alışveriş yapmak isteyen vatandaşlar limitleri doğrultusunda istedikleri cep telefonlarını alarak 6 taksitle geri ödeme yapmaktadırlar. Ya kredi kartından ya da abonesi oldukları operatörden faturalı hat kullanıyorlarsa cep telefonu alma imkanları vardır. Daha önce 24 ay ve ya 36 ay yapılan bu işlem yasaklanmış ve en az 6 ay olarak izin verilmiştir.  Ayrıca kredi kartı kullanmayanlar için de senetle cep telefonu alımı 6 ay olarak belirlenmiştir.

Senetle alışveriş yapmak, kredi kartı olmayan müşteriler ve ya kredi kartı limiti yetmeyen müşteriler için ideal bir alışveriş şeklidir. Sizde elden taksitle cep telefonu veren mağazalara başvuru yapabilir ve istediğiniz cep telefonunu alabilirsiniz. Bu mağazaların da belli başlı şartları olmaktadır. Örneğin 2.000 TL’lik bir cep telefonu alacaksınız. Bu faizlerle birlikte fiyatı daha da artacaktır. Biz 2500 olarak hesaplayalım. Bunu 6 taksite böldürdüğünüzde aylık 416 TL olarak ödeme yapmanız gerekmektedir. Bazı mağazalar ilk taksitini peşin istediklerinden bu miktarı ödeme zorunluluğunuz olabilir. Bazı mağazalarda 200 lira gibi bir peşinat isterler ve geri kalanını 6 taksite bölebilirler. Bunun için vereceğimiz mağazalardan bilgi alabilirsiniz. Bu mağazalara başvuru yaptığınızda sizin sicil durumunuza bakacaklar ve çalışma bilgilerinizi kontrol edeceklerdir. Eğer çalışmıyorsanız bu senetle telefon alma işinden yararlanamazsınız. Eğer gerekli duyulduğunda ise kefil istenmektedir. Yani kısacası bu mağazalardan da her önüne gelen alışveriş yapamamaktadır. Eğer daha önce bu mağazadan alışveriş yapmışsanız ve ödemelerinizi düzenli yaptıysanız sorgusuz sualsiz cep telefonu alabilirsiniz. Şimdi isterseniz senetle cep telefonu veren mağazalar hangileridir onlara bakalım.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası TOKİ Kredisi 2019


EV-KUR Mağazaları

Televizyon reklamlarından da sıkça rastladığımız EV-KUR mağazaları en çok tercih edilen kredi kartsız alışveriş yapılabilen bir mağazadır. Bu mağazanın kendine ait bir sistemi vardır. Siz TC Kimliğinizi verdiğinizde ürün alabilir misiniz alamaz mısınız bunu kontrol etmektedirler. Eğer uygun görürlerse size istediğiniz ürünü yüksek vadelerde senetle vermektedirler. Bu mağazada da peşinat önemlidir. Türkiye’de büyük bir zincir oluşturan bu mağazada istediğiniz her ürünü bulabilirsiniz. Senetle cep telefonu almak istiyorsanız, bilgilerinizi verdikten sonra değerlendirme sürecine gireceksiniz. İş ve ev adreslerinize EV-KUR personeli gelerek teyit alacaklardır. Eğer bu adreslerde bulunursanız, büyük ihtimalle başvurunuz onaylanacaktır. EV-KUR’dan daha önce alışveriş yaptıysanız bu sorgulamalara girmezsiniz. Cep telefonu almak ve senetle işlem yapmak istiyorsanız EV-KUR mağazalarını seçebilirsiniz.

ÖZ Şanal Mağazaları

Bu mağaza genelde bat bölgesinde hizmet vermekte olup bu yörede oturan herkesin bildiği bir mağazadır. Bu mağazada da istediğiniz her şeyi bulabilirsiniz. EV-KUR’da olduğu gibi, bu mağazanında kendine özgü sistemi vardır. Bu mağazadan alışveriş yapmak isteyenler direk gidip istedikleri ürünü beğendikten sonra başvuru yapabilirler. BU mağazada da cep telefonunu taksitle alabilirsiniz.

Arçelik – Beko- Vestel Mağazaları

Bölgenizde elbet bu markanın ürünlerini satan mağazalar vardır. Özellikle Vestel mağazası, kendi yaptığı ürünleri senetle müşterilerine vermektedirler. Vestel Venüs marka telefonu almak isterseniz Vestel Mağazalarına gidebilirsiniz. Beko ve Arçelik mağazaları da beyaz eşya haricinde anlaşmalı olduğu telefon şirketlerinin telefonlarını satmaktadırlar. Burada da oturduğunuz yerin yakınında olmak kaydıyla cep telefonunu senetle alabilirsiniz. Bu mağazalar genellikle kefil istemektedirler. Bu durum başvuru yaptığınızda belli olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Seyahat Sigortası Nedir? 2019 Fiyatları Nelerdir?

Yukarıda sizlere Elden Senetle Cep Telefonu veren mağazaları belirttik. Sizde bu ve buna benzer mağazalardan senetle cep telefonu alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *

Yapılan Yorumlar

  1. AHMET

    BANA AÇİL TELEFON LAZIM

    • access_time 22 Haz 2019, 10:01
    • Cevapla