Emekliye 60.000 TL Kredi Aktifbank’ta (PTT Kredisi)
9 Mar, 2019 18:21 tarihinde eklendi

Emekliye 60.000 TL Kredi Aktifbank’ta (PTT Kredisi)

Emekliye 60.000 TL Kredi Aktifbank’ta (PTT Kredisi)

Emekliye kredi veren bankalar arasında en çok tercih edilen 3 bankadan bir tanesi olan AktifBank PTT aracılığı ile kredi vermeye devam ediyor. Eğer maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız hiç bir şekilde başka bankaya gerek duymadan kredi başvurusu yapabilir ve 60.000 TL’ye kadar anında kredi alabilirsiniz.

Aktifbank PTT Kredisi

Aktifbank PTT ile anlaşmalı olarak uzun yıllardır emeklilere kredi kampanyaları yapmaktadır. Müşterilerin Aktifbank’ı seçmelerinin sebebi ise, Aktifbank’ın emeklilere kredi verirken kredi notuna fazla önem göstermemesidir. Kredi notunuz düşük olsa bile Aktifbank müşterilerine kredi vererek rahatlamaya çalışmıştır. Eski banka borçlarını ödeme kaydıyla verilen kredilerde, ise daha düşük kredi notu olan müşteriler bile anında kredi çekebilmektedir.

Aktifbank emekli kredisine başvurarak anında kredi alabilirsiniz. İhtiyaçlarınızı anında giderebilir ve evraksız-kefilsiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Emekli maaşınıza göre 60.000 TL‘ye kadar kredi başvurusunda bulunup ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Ayrıca ödeme için kafanıza takmanıza gerek yoktur. Ödemeleri otomatik olarak maaşınızdan yapılacaktır. Siz sadece ödeme planını takip edebilirsiniz.

Emekli Kredisi Başvuru

Aktifbank Emekli kredisine başvurmak çok kolaydır. Eğer maaşınızı PTT üzerinden alıyorsanız Türkiye’nin neresinde olursanız olun en yakın PTT şubesine giderek kredilerle ilgili gişe personelinden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Kredi başvurusu yaptıktan sonra müşteri doğrulaması için Aktifbank’tan bir telefon alacaksınız. Aktifbank müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmeniz olumlu geçmesi durumunda krediniz anında onaylanacaktır. Bu görüşmelerde sahteciliği önlemek amacıyla, sizinle ilgili bilgiler soracaklardır. Ufacık bir tereddütte krediniz olumsuz olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  10 Bin TL ve 20 Bin TL Kredi Veren Bankalar

Eğer emekli maaşınızı başka bir bankadan alıyorsanız yapmanız gereken tek şey maaşınızı boşa çıkartıp, PTT’ye taşımak olacaktır. Kendi bankanızla ilişiğinizi kestikten sonra ister e-devlet üzerinden isterseniz de SGK kurumlarından maaş taşıma işlemini yapabilirsiniz. E-Devlet üzerinden maaş taşıması yapmak için, Maaşınız 4A,4B ve ya 4C ise Banka Maaş taşıma diye arama butonuna yazarak, çıkan ekranda maaş taşıma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Maaş taşıma işleminizden sonra hemen kredi başvurusu yapamazsınız. Maaşınızın ödenmesi halinde ilk maaşınızı aldığınızda kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu tarihlere göre 30 –  45 gün sürebilir. Bunu göz önünde bulundurmanızı öneririz.PTT Kredisi Ödeme Tablosu ve Faiz

Son düzenlemelere göre kredi taksit vadeleri tekrardan 36 ay vadeye düşürülmüştür. Aktifbank Eylül ayı itibari ile kredi faiz oranlarını yükselterek %3.49 faiz olarak belirlemiştir. 60.000 TL kredi başvurusu yapan bir müşterimiz aylık 3.256 lira 36 ay boyunca ödenecektir. Bu krediye başvurduktan sonra kredi tahsis ücreti 300 tl alınacaktır. 60.000 TL kredi çekmeniz için maaşınızın en az 4000 TL olması gerekmektedir.

10.000 TL kredi çeken bir müşteri 36 ay boyunca, 543 lira ödeyecektir.

20.000 TL kredi çeken bir müşteri 36 ay boyunca, 1085 lira ödeyecektir.

30.000 TL kredi çeken bir müşteri 36 ay boyunca, 1628 lira ödeyecektir.

Bu kredi faiz oranları değişiklik gösterebilmektedir. En güncel faizleri bankanın internet sitesine girerek öğrenebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Kredi Başvuru Sonucu Öğrenme İşlemi
Kredi Tutarı 10.000 TL
Vade (Ay) 36
Faiz Oranı 3,49%
Taksit Tutarı 542,72 TL
Kredi Tahsis Ücreti 50 TL
Aylık Efektif Faiz 4,2247%
Yıllık Efektif Faiz 64,3053​​%​​

Eğer Aktifbank’ın faiz oranları size fazla geldiyse, diğer bankalara bakarak size uygun faiz oranlarından faydalanarak kredi başvurusu yapabilirsiniz. Son yapılan güncellemelerden sonra ihtiyaç kredileri vadeleri 60 ay olmuştur. Bu tarz kredileri 60 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Burayı tıklayarak diğer emekli kredileri hakkında bilgi alabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *