Emekliye Kendi Bankası Dışında 10 Bin Kredi Veren Bankalar
18 Mar, 2019 10:52 tarihinde eklendi

Emekliye Kendi Bankası Dışında 10 Bin Kredi Veren Bankalar

Emekliye Kendi Bankası Dışında 10 Bin Kredi Veren Bankalar

Emekli vatandaşlarımız emekliye kredi ihtiyaçlarını genellikle kendi bankalarından kredi başvurusu yaparak karşılamaktadırlar. Kredi başvurularında bulunan emekliler maaşlarının yettiği kadar bankanın uyguladığı prensipleri aşmadan kredilerini alabilmektedirler. Yalnız bazı emekliler kendi bankalarından kredi başvurusu oldukları halde diğer bankalardan da kredi almak istemektedirler. Bu şekilde kendi bankası hariç diğer bankalara kredi başvurusu yaptığınızda sizin maaşınızı taşımak ve olan borçlarınızı kapatmak isteyeceklerdir. Aslında böyle bir zorunluluk yoktur ve sizi zor durumda bırakarak sizin bankaya maaşı taşımanızı istemektedirler. Küçük miktarlı kredilerde ve özellikle 10 bin lira gibi ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz bankaları sizler için hazırladık. Sizde bu bankalardan maaş almıyorsanız ve kredi notunuz banka politikalarına uygunsa kredi başvurusu yapabilir ve kredi alabilirsiniz. İşte başvuru yapacağınız bankalar:

Denizbank 10 Bin Kredi Başvurusu

Emeklisiniz ve Denizbank’tan maaş almıyorsanız öncelikli olarak ödediğiniz ve ya geçmişte ödediğiniz kredi ve kredi kartlarının düzenli ödediğinizden emin olunuz. Kredi notu dediğimiz puanlama sistemi bunlara bakmaktadır. Emekli vatandaşlarımız kendi bankalarından kredi aldıklarında maaşlarından ödeme yapıldığı için düzenli ödeyenler grubuna girmektedir. Sizinde böyle bir durumunuz varsa Denizbank’tan kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuzdan Kredim yazıp boşluk bıraktıktan sonra TC Kimlik numaranızı 3280’e  göndererek kredi başvurunuzda bulunabilirsiniz. Burada sizin kredi notunuza göre değerlendirme yapılacak ve kredi başvuru sonucunuz SMS ile bildirilecektir. Kredi başvurunuz onaylandığında size limit bildirilecektir. Siz bu limitin hepsini kullanmak zorunda değilsiniz. Yalnız limitin de üzerine çıkarsanız banka yine sizden maaş taşıma isteyecektir. Siz bu onay mesajını aldıktan sonra en yakın Denizbank şubesine giderek sadece kimliğinizle kredinizi 60 ay vadeye kadar kullanabilirsiniz. Kredi kullandıran kişiye maaşınızı taşımak istemediğinizi ve ayrı bir şekilde kredi kullanmak istediğinizi söylerseniz yardımcı olacaktır. Bu şekilde 10 bin ve ya ihtiyacınız olan kadar parayı bu bankadan alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Emekliye Faizsiz Kredi Veren Banka Var mı? (2019 İnceleme)

QNB Finansbank 10 Bin Kredi Başvurusu

Emekli maaşınızı QNB Finansbank’tan almıyorsanız bu bankaya ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Bu bankanın şartı ise iyi bir kredi notu ve 65 yaşını aşmamış olmanızdır. Ek kredilerde en çok tercih edilen banka şubesi QNB Finansbank’tır. Çünkü müşterilerine oturdukları yerden kredi başvurusu imkanı sağlayan banka kredi kullanımında da hızlı ve çabuk olmasından ötürü tercih edilen bankalar arasında yer almaktadır. Bu bankadan kredi başvurusu yapmak istiyorsanız SMS kredi bankacılığı hizmetini kullanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken TC Kimlik numaranızı 5030’a mesaj göndermektir. Bu şekilde kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Kredi başvuru sonucunuz SMS ile size bildirilecektir. Gelen mesajda eğer limit yazıyorsa kredinizi kimliğinizle birlikte en yakın QNB Finansbank şubesinden kullanabilirsiniz. Banka ya girdiğinizde ister gişeden isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden onaylanan kredinizi 60 ay vade ile kullanabilirsiniz. Burada sizin maaş taşımanızı bile isteseler hiçbir zorunluluk yoktur. Kredinizi kullanabilirsiniz.Garanti Bankası 10 Bin Kredi Başvurusu

Emekli maaşınızda krediniz var ve başka bankadan kredi almak istiyorsanız Garanti Bankası size 10 bin liraya kadar kredi vermektedir. Bu kredi başvurusunda şart ise ödemelerinizin düzgün olması ve borçlanma durumunuzun yüksek olmamasıdır.  Eğer sizde bankanın şartlarına uygunsanız en yakın Garanti Bankasına giderek kimliğinizle 10 bin lira kredi istediğinizi ve 60 ay vade ile kredi kullanmak istediğinizi söylemeniz yeterli olacaktır. Burada da maaşınızı taşımak isteyecekler ama siz buna gerek olmadığını söyleyebilirsiniz. Garanti bankasına internet sitesi ve ya SMS ile kredi başvurusu yaparsanız krediniz olumsuz olabilir. Bu yüzden direk şubeye giderek yapacağınız başvuru daha sağlıklı olacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  İcralık Emekliye Burgan Bank'tan Kredi İmkanı (Detaylı Anlatım)

Vakıfbank 10 Bin Kredi Başvurusu

Vakıfbank’ta kendi müşterisi olmayan emeklilere kredi imkanı sağlamaktadır. Eğer kredi notunuz yüksek ve kredi alabilirliğiniz uygunsa Vakıfbank size emekli maaşınızın 15 katına kadar kredi imkanı sunmaktadır. Bu yüzden ihtiyacınız olan 10 bin krediyi rahatlıkla bu bankadan maaş taşıma işlemi yapmadan alabilirsiniz. Bu krediye de başvurmak için Vakıfbank şubelerine giderek bireysel müşteri temsilcisinden başvurunuzu yapabilirsiniz. Kullanacağınız krediyi 60 ay vade yaparak kolay ödeme kolaylığından yararlanabilirsiniz. Bu bankada sizin maaşınızı taşımak isteyecek ve daha yüksek kredi vermek isteyecektir. Eğer size uygunsa Vakıfbank tercih edeceğiniz bankalardan biri olabilir. Çünkü 90 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verebilmektedirler.

ING Bank 10 Bin Kredi Başvurusu

Emekli maaşınızda kredi sebebiyle 10 bin lira kredi alamıyorsanız ING Bank’tan ihtiyaç kredisi başvurusu yaparak bu kredi ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Bu krediye başvurmak için SMS atmanıza ve ya şubeye gitmenize gerek yoktur. Bankanın resmi internet sitesine girerek başvuru formunu doldurarak başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda vereceğimiz başvuru linki ne tıklayarak ihtiyacınız olan miktarı yazıp ve bilgilerinizi doğru girerek başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi başvurunuz olumlu olduğunda hem SMS ile bildirilecek hem de başvuru ekranındaki sayfada kredi limitiniz belirlenecektir. Krediniz onaylandığında tercih ettiğiniz şubeye giderek sadece kimliğinizle 10 bin 60 ay vadeli kredinizi kullanabilirsiniz. ING Bank’tan ihtiyaç kredisine başvurmak istiyorsanız diğer bankalara nazaran daha yüksek kredi notunuzun olması gerekmektedir. Bu yüzden kredi başvurusu yapmadan önce www.findeks.com  üzerinden kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz düşük ve kredi başvuruları yapıp olumsuz yanıt alırsanız notunuzu daha çok düşürür ve sicilinize olumsuz başvurular eklersiniz. Bu da sizin ilerdeki kredi hayatınızda olumsuz olarak hep karşınıza çıkacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Konut Kredisi Gerekli Evraklar 2019 (Tüm Bankalar)


Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *