Emekliye Kredi Kartı Veren Bankalar (Güncel)
26 Kas, 2018 14:12 tarihinde eklendi

Emekliye Kredi Kartı Veren Bankalar (Güncel)

Emekliye Kredi Kartı Veren Bankalar (Güncel)

Kredi kartı 18 yaşından büyük herkese verilen bir alışveriş kartıdır. Ancak bazı bankalar sizin geliriniz ve mesleğinize göre ayrı kredi kartları vermektedir. Örneğin öğrenci birisi öğrenci kredi kartlarına, emekli birisi ise emekli kampanyalı kredi kartlarına başvurabilmektedir. Bankalar bu durumda kendi aralarındaki rekabeti arttırmak için bir çok emekli kampanyası yapmaktadırlar. Kredi ve kredi kartı kampanyalarıyla bir çok bankadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Bugün sizlere emekliye kredi kartı veren bankalar 2019 hangileridir hangi bankalardan daha çabuk kredi kartı alabilirsiniz onları söyleyeceğiz.

Emekliye Kredi Kartı Veren Bankalar

Bankalardan kredi ile birlikte en çok başvurulan ürün kredi kartlarıdır. Kredi kartı doğru kullanıldığında gerçekten çok önemli bir alışveriş aracı olarak karşımıza çıkabilir. Ama kredi kartını eğer düzgün kullanmazsanız ve bilinçli bir şekilde harcama yapmazsanız ödeme günlerinde sıkıntılara girebilirsiniz. Bunun için bankalar değişik kampanyalar yaparak sizlere kredi kartı hizmeti vermektedir. Her bankadan emekli kişiler kredi kartı başvurusunda bulunabilir. Yalnız bazı bankalarda kredide olduğu gibi eğer o bankadan maaş almıyorsanız kredi kartınızı da onaylamayabilirler. Uygun faiz ve size özel bir kredi kartına sahip olmak istiyorsanız öncelikli tercihiniz kendi emekli maaşı aldığınız bankanın kredi kartına başvurmak olmalıdır. Bu şekilde daha kolay kredi kartına sahip olabilir ve size özel limitlerden yararlanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bedava Uçak Bileti Veren Kredi Kartları

Kredi kartı almanın da aynı kredi almak gibi bir çok prosedüre ihtiyacı vardır. Öncelikle kredi kartı almanız için banka sicilinizin iyi olması gerekmektedir. Daha önce yaşadığınız ve şu an yaşadığınız bir kırmızı kalem işleminiz varsa bu sizin kredi kartı almanız için olumsuz bir etken olacaktır. Bunun için başvurmadan önce banka kredi notunuzu ve kredi sicilinizi gözden geçirmenizi öneririz. Zaten iyi bir müşteriyseniz bankalardan size devamlı promosyon mesajları gelecek ve size krediyle kredi kartı vermek için bankaya davet edeceklerdir. Eğer böyle bir mesajla karşılaşmadıysanız banka şubenize giderek kredi sicilinizi öğrenebilir ve ya www.findeks.com sitesinden ücret karşılığında kredi notunuzu öğrenebilirsiniz. Kredi notunuz ve siciliniz uygunsa istediğiniz bankadan kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz.

En Kolay Kredi Kartı Alabileceğiniz Bankalar

Emekliler dediğimiz gibi ilk önce kendi bankalarından başvuru yapmalıdırlar. Eğer maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız ziraat bankasının size özel kredi kartı kampanyasından yararlanabilirsiniz. Maaşınıza göre limit belirlenecek olup kredi kartı ödeme tarihinizi maaş gününüze alınacaktır. Bu şekilde maaşınız yattığında kredi kartınızda anında ödenecek ve sizde bu durumu takip etmekten kurtulacaksınız. En Kolay Kredi kartı veren bankalar arasında ise şu bankaları yazabiliriz. • Ziraat Bankası
 • Halk Bank
 • Akbank
 • Vakıfbank
 • İş Bankası
 • Garanti Bankası
 • ING Bank
 • QNB Finansbank
 • Denizbank
 • Burgan Bank
 • ICBC Bank
 • Fibabanka
 • Yapı Kredi Bankası

Yukarıda verdiğimiz bankalardan direk banka şubelerine giderek emekliler için uygun kredi kartı başvurularında bulunabilirsiniz. Sizde bu bankalardan maaş alıyorsanız eğer kredi kartı onaylanma süreci daha da kolay olacaktır. Emekliye kredi kartı veren bankalardan en çok tercih edilen bankalar yukarıda verdiğimiz bankalardır. Her bankanın kendine özel kampanyası ve uyguladığı faiz oranları vardır. Sizde bu bankalardan kredi kartı başvurusu yaparak en kısa zamanda emekli kredi kartı sahibi olabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Trabzonspor Taraftar Kredi Kartı Veren Bankalar Listesi

Kredi Kartı Kullanımında Dikkat Etmeniz Gerekenler Nelerdir?

Kredi kartı kullanırken bilmeniz gereken bir çok konu vardır. Gerçekten harcaması kolay ve güzel olsa da ne kadar limitimiz olursa olsun tüm limitimizi harcamamalıyız. Çünkü ödeme günü geldiğinde zorluklarla karşılaşırsınız ve kredi kartı borcunuzu ödeyemezseniz banka siciliniz bozulacaktır. Bunun için kart kullanımına dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca borç öderken devamlı asgari tutar ödemelerinden kaçınmalısınız. Çünkü belli bir zaman sonra borcunuzu birikecek ve bu borç batağından kurtulmak için kartınızı iptal etmek zorunda kalabilirsiniz. Böyle bir durumda ise kredi siciliniz ve kredi notunuzda düşecek ve bir daha bankalarla çalışma şansınız olmayacaktır.

Kredi notunu çıkartan en büyük etken kredi kartı alışverişi ve kredi kartı ödemeleridir. Ödemelerinizi düzenli yaparsanız her bankadan gelir belgesiz kredi alabilirsiniz. Bunun için kendinizin ödeyeceğiniz kadar alışveriş yapmanızı öneririz. Kredi kartı aldığınız zaman kart şifrenizi kolay olan sayılardan belirlemeyiniz. Ard arda sayılar, doğum tarihi, tuttuğunuz takımın tarihi, ve cep telefonunuzdan sayılarla kart şifrenizi belirlemeyin. Böyle kart şifresi olan kişilerin daha çok dolandırıldığını söylemek isteriz.

Emekliler ile ilgili diğer konularımızı merak ediyorsanız aşağıdaki bağlantılara tıklayabilirsiniz.

İcralık Emekliye Burgan Bank’tan Kredi İmkanı

 

Emekliye Kendi Bankası Dışında 10 Bin Kredi Veren Bankalar

 

Emekliye Konut Kredisi Veren Bankalar Listesi

 

Emekliye 60.000 TL Kredi Aktifbank’ta

 Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *