Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2019 (600 TL Nakit)
30 May, 2019 9:12 tarihinde eklendi

Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2019 (600 TL Nakit)

Emekliye Promosyon Veren Bankalar 2019 (600 TL Nakit)

Emekliye promosyon 2019 yılında da verilmeye devam edecektir. Bazı bankalar emekliye 600 TL promosyon müjdesi vermiştir. Bu bankalar hangileri olduğunu merak ediyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Bildiğiniz gibi artık emekli maaşınızı aldığınız bankadan 3 yıl boyunca taşımama taahhüttü verirseniz banka size promosyon vermektedir. Bu promosyon sizin maaşınıza göre değişmekte ve 300 TL’den başlamaktadır. Eğer sözleşme yapmazsanız bu promosyondan yararlanamazsınız. Bugün sizlere emekliye promosyon veren bankalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar

Türkiye’deki tüm bankalar emeklilere promosyon vermektedirler. Bunun için istediğiniz bankaya gidebilir ve promosyon için bilgiler alabilirsiniz. İŞ bankası, TEB, Garanti Bankası gibi birçok banka emekliler için yeni kampanyalar yapmışlardır. Bazı bankalar emeklilere 3 yıl taahhüt sözüne 300 ile 450 TL arasında promosyon verirken, bir diğer banka da bu oran 600 TL’ye çıkabilir. Şimdi sizlere bu kampanyalar hakkında bilgiler vereceğiz.

Bankalar emekli promosyonlarını verirlerken, bazı kampanyaları da yapmaktadırlar. Mesela bazı bankalar eft işlemlerinden ücret almazken, bazı bankalar ise faturalarınızda ek indirimler sunmaktadır. Ayrıca kredi faizlerinde de indirim yapan bankalar vardır. Emekliye promosyon veren bankalar ve en çok tercih edilenleri şunlardır.

 • Ziraat Bankası
 • Akbank
 • Garanti Bankası
 • Halkbank
 • TEB
 • QNB Finansbank
 • Vakıfbank
 • Burgan Bank
 • Şekerbank
 • İş Bankası
 • ING Bank
 • PTT
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  HSBC Bank Güncel EFT Saatleri Bilgileri

Not: Bazı emekli müşteriler, kendi emekli oldukları bankalara emekli getirirlerse, getirdikleri emekli başına 100 TL daha promosyon almaktadırlar.

Akbank Emekli Promosyonu 2019

Emekli maaşınızı Akbank’tan almak isterseniz ve 3 yıl boyunca maaş taşımama sözü verirseniz bu bankadan 450 TL’ye kadar (Maaşınıza göre) promosyon alabilirsiniz. Bu bankanın emeklilere yaptığı işlem Akbank ATM’lerinden ayda 2 kez ücretsiz para çekme imkânı ve bedava EFT ve HAVALE imkanı sağlamaktadır. Eğer emekli maaşınızı Akbank’tan alıyorsanız size özel faizle kredilerden yararlanabilir ve şubeye gitmeden Akbank Direkt üzerinden kredi başvurusu yapabilirsiniz.

Denizbank Emekli Promosyonu 2019

Denizbank emekli promosyonu olarak 450 TL’ye kadar ücret ödemektedir. Bu bankaya eğer bir emekli tavsiye ederseniz her emekli için 100 TL daha promosyon alırsınız. 5 arkadaşınızı getirdiğinizde 450 TL + 500 TL : 950 TL promosyon almış olursunuz. Ayrıca bu bankadan emekli maaşı alan müşterilere borç kapatma kredileri de uygun faizlerle verilmektedir. Konut kredisi, Taşıt kredisi ve ipotekli kredilerinizi de bu bankadan uygun olarak kullanabilirsiniz.

Denizbank anlaşmalı işyerlerinden yaptığınız alışverişlerde indirim kazanabilirsiniz. Eğer bonus kredi kartı da kullanıyorsanız bonus kredi kartı ödemelerinizi talimat vererek 3 ay boyunca sadece doğalgaz faturanızda %10 indirim kazanabilirsiniz. Bu imkanlar ve daha fazlası için banka şubelerine giderek görüşebilirsiniz.Fibabanka Emekli Promosyon 2019

Bu banka yeni bir banka olduğundan çok kampanya yapmaktadır. Maaşınıza göre 300 TL’den 500 TL’ye kadar promosyon veren bu bankadan TÜM ATM’lerden ücretsiz maaş çekebiliyorsunuz. Kredi almak istediğinizde size özel faiz veren bu bankadan mevduat hesabı açmak isteyenlere de yüksek oranda faiz işletebiliyor. Ayrıca hiçbir işlemde ücret alınmıyor. Bu bankadan emekli maaşı almak istiyorsanız banka şubesine giderek maaşınızı taşıyabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ziraat Bankası Zorunlu Trafik Sigortası 2019 (Teklif Al)

Garanti Bankası Emekli Promosyon 2019

Bir diğer promosyon veren bankalardan birisi de Garanti Bankası’dır. Sizin emekli maaşınıza göre 450 TL’ye kadar promosyon imkanı verilmektedir. Ayrıca bu bankadan emekli maaşı alan kişilere özel indirimler ve özel kredi faiz oranları uygulanmaktadır. Emekli maaşınızı Paramatiklerden kuruşuna kadar çekebilirsiniz. Bu bankadan promosyon almak istiyorsanız en yakın Garanti Bankasına giderek başvuruda bulunabilirsiniz. 3 yıl maaşınızın Garanti Bankası’na yatacağını söylerseniz bu banka size 450 TL’ye kadar promosyon verecektir.

ING Bank Emekli Promosyon 2019

Emeklilere promosyon veren bir diğer banka ING Bank’tır. Bu bankadan da 450 TL’ye kadar emekli promosyonu alabilirsiniz. Emekli yakınınızı da bu bankaya getirirseniz 100 TL nakit almaktasınız. Bunun için herhangi bir limit yoktur. Bu bankadan yapacağınız işlemlerde hesap işletim ücreti ödemezsiniz. Emekliye özel kredi faizi ve telefon bankacılığından direk müşteri temsilcisine bağlanma sadece emekli müşterilerine özeldir. Ayrıca ING Bank ücretsiz tıbbi danışmanlık ve ambulans gibi imkanlarda sunan bir bankadır.

İş Bankası Emekli Promosyon 2019

İş Bankasından emekli promosyonu almak istiyorsanız maaşınıza göre 450 TL’ye kadar bu imkandan faydalanabilirsiniz. Eğer emekli maaşınızı bu bankaya taşır ve kredi kartı da almak isterseniz, kredi kartından alınan yıllık kart aidatını ödemezsiniz. Kredi kullanmak isterseniz de size özel faizlerden yararlanabilirsiniz. Yapacağınız havale ve eft işlemlerinden de hiçbir ücret alınmayacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ankara Senetle Borç Para Veren Yerler [Güncel 2019]

Şekerbank Emekli Promosyon 2019

Şekerbank’ta emekli bankası olduğu gösteren bir bankadır. Gerek verdiği kredilerle gerekse de promosyon kampanyalarıyla bir çok emeklinin tercih ettiği bankalar arasına girmiştir. Şekerbank’tan 450 TL’ye kadar promosyon alabilirsiniz. Ayrıca bu bankaya 2 adet otomatik ödeme talimatı verirseniz 150 TL daha promosyon almış olacaksınız. Bu şekilde 600 TL promosyon almaya hak kazanacaksınız. Bankadan ücretsiz Havale ve EFT işlemi yapabilirsiniz. Ayrıca eve teslim maaş hizmeti de bu bankada verilmektedir. Şekerbank emeklileri şubelerde işlem önceliği alarak sıra beklemeden işlem yapabilirler. Ayrıca yapacağınız tüm işlemlerde hesap işletim ücreti alınmaz.

PTT Emekli Promosyon 2019

PTT şubelerinden emekli maaşı almak isteyenlerde maaşlarına göre 600 TL’ye kadar emekli promosyonu alabilirler. Ayrıca PTT müşterileri bir çok banka kampanyasından yararlanarak kredi başvurusunda bulunabilirler. Maaşınızı PTT’ye taşımak istiyorsanız PTT şubelerine giderek işlem yaptırabilirsiniz. İlk maaşınızı aldığınızda promosyon ile birlikte kredi başvurusunu da yapabilirsiniz.

Yukarıda sizlere 2019 yılındaki emekli promosyon veren bankalar hakkında bilgiler verdik. Sizde bu bankalara giderek maaş taşıma işleminden sonra promosyonunuzu kullanabilirsiniz. Son günlerde çok konuşulan kredi yapılandırması ile ilgili bilgi almak için ise Bireysel Kredi Yapılandırma 2019 adlı yazımızı okuyabilirsiniz.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *