En Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank (5030 SMS Kredisi)
10 Şub, 2019 22:05 tarihinde eklendi

En Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank (5030 SMS Kredisi)

En Kolay Kredi Veren Banka QNB Finansbank (5030 SMS Kredisi)

En kolay kredi veren bankalar deyince aklımıza ilk gelen tabi ki QNB Finansbank olmuştur. QNB Finansbank müşterilerine ve ilk kez QNB Finansbank müşterisi olacak kişilere güncel faizli hızlı kredi başvurusu kampanyaları oluşturmaktadır. Bu kredilere başvuru yaparak anında kredi alabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

QNB Finansbank SMS Kredisi

Kredi başvurusunda bulunmak isteyen kişiler genellikle en hızlı ve en güvenilir bankalardan kredi başvurusu yapmak istemektedirler. Tabi bu başvuruları yaparken de bankanın hızlı olması ve sonucunu anında bildirmesini istemektedirler. Hal böyle olunca QNB Finansbank müşterilerin istediği gibi bir kredi çeşidi sunarak anında kredi başvurusu için SMS kredi kampanyasını başlatmıştır. SMS Kredisine başvurmak çok kolaydır. Telefonunuzun mesaj bölümüne girerek TC kimlik numaranızı 5030‘a gönderip kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi Cevabınız anında SMS olarak geri dönüş yapılacaktır. Eğer kredi için Ön onay aldıysanız kredinizi en yakın QNB Finansbank şubesinden ve ya QNB Finansbank müşterisi iseniz anında internet bankacılığını kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığından kullanılan kredilerde şubeye gitmenize gerek yoktur. Evrak ve diğer teferruatlarla uğraşmanıza da gerek duyulmaz.

Diğer Başvuru Kanalları ve Ödeme Tablosu

QNB Finansbank kredilerine başvurmak için sadece SMS kredi kampanyası yoktur. Bir çok çeşitli kredi başvuru seçenekleriyle başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. İlk olarak söyleyeceğimiz başvuru kanalı şubelerdir. Size en yakın QNB Finansbank şubesine giderek ister gişeden isterseniz de bireysel müşteri temsilcisinden kimliğinizi vererek hızlı kredi başvurusunda bulunabilir, krediniz onaylandığında ise anında kredinizi kullanabilirsiniz. Şubelerden yapılan başvurularda banka olarak daha esnek davranabiliyorlar. Bunun için en güvenli ve en sağlam başvuru şekli şubelerden yapılan başvurulardır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  ING Bank Kredileri ve Başvuru Koşulları

Bir başka kredi başvurusu şekli ise, QNB Finansbank müşteri hizmetleri numarası 0850 222 0 900‘ü arayarak kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Telefon ettiğinizde çıkan menüden kredi başvurusu menüsüne girerek hızlı kredi başvurusu yapabilirsiniz. Bu kısımda sizden TC Kimlik numaranız ve cep telefonu numaranız istenecektir.

ATM’ler aracılığı ile de hızlı bir şekilde kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. ATM’lerdeki başvuru ekranından kredi başvurusu seçeneğini seçerek TC Kimlik numaranızı girerek başvuru yapabilirsiniz. Sonucunuz anında girdiğiniz telefon numarasına gelecektir. Onaylanması durumunda en yakın QNB Finansbank şubesinden kredinizi kullanabilirsiniz.QNB Finansbank’ın internet sitesini kullanarak anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. İnternet sitesindeki, kredi başvuru sekmesini kullanarak TC Kimlik numaranızı ve cep telefonunuzu girerek anında kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Kredi müşterisi doğrulaması için size kredi başvurunuzdan önce bir kod gelecektir. Çıkan ekrana o kodu girerek devam edebilir ve kredi başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Eğer QNB Finansbank müşterisi iseniz, hiç bankaya , telefona ve ya ATM ‘ye gerek duymadan anında başvuru yapabilirsiniz. İnternet bankacılığı hesabınıza girerek kredi başvurusu sekmesinden kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. Üstelik kredi başvurunuz onaylandığında ise, kredi tutarınız anında hesabınıza geçecektir. En kolay ve en hızlı yöntem olarak oturduğunuz yerden kredi sahibi olabilirsiniz.

QNB Finansbank müşterilerine hızlı ve SMS kredide 35.000 TL ‘ye kadar hizmet vermektedir. 48 ay vadeli olan bu kredinin faiz oranı müşterinin kredi notuna göre değişmektedir. Son zamanlarda yükselen faiz oranlarından nasibini QNB Finansbank’ta almıştır. Bu sebeple müşterini yormadan hızlı kredi başvurusu kanalları açarak portföyünü genişletme amacındadır. Şimdi sizlere Ağustos 31 2018 tarihi itibari ile oluşan ödeme tablosunu vereceğiz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Garanti Bankası 3390 SMS Kredi Başvurusu
Kredi Tutarı TL Cinsinden Vade ve Faiz Aylık Ödeme Tutarı
5.000 TL 48 Ay Vade Faiz % 2.51 198,33 TL
10.000 TL 48 Ay Vade Faiz % 2.51 396,65 TL
15.000 TL 48 Ay Vade Faiz % 2.51 594,98 TL
20.000 TL 48 Ay Vade Faiz % 2.51 793,31 TL

QNB Finansbank’tan kredi kullanmak için önemli olan etken kredi notudur. Kredi notunuz düşük ve ya kredi notunuz henüz oluşmadıysa bu kredilere başvuru cevabınız olumsuz olacaktır. Kredi notu 1100 ve üzeri olan müşterilerin başvurabileceği bir kredi çeşididir. Eğer sorununuz yok ve kredi notunuz düşük ise, kredi kartı başvurusu yapabilirsiniz. Kredi notunuzu öğrenmek için Findeks sitesini ziyaret edebilir ve ya kullandığınız bankanın internet bankacılığından ufak bir ücret karşılığında öğrenebilirsiniz. Kredi notunuzu bilmeden başvuru yapmayınız.Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Doldurulması zorunlu alanlar işaretlendi *